Tipy

Pera Ines de la Fressange

Správná dáma musí myslet na detaily. Pokud si potrpíte na eleganci, myslete i na to, čím píšete. Vyberte si elegantní pero z nové kolelce francouzské módní návrhářky Ines de la Fressange.

Správná dáma musí myslet na detaily. Pokud si potrpíte na eleganci, myslete i na to, čím píšete. Vyberte si elegantní pero z nové kolelce francouzské módní ikony Ines de la Fressange, která představuje šťavnatou letní kolekci plnicích a kuličkových per Ines de la Fressange Paris. Při své tvorbě se nechala inspirovat, jak jinak, francouzskými letními trendy, které jsou letos plné sladkých odstínů i rozkvetlých designů, které k létu neodmyslitelně patří.

 

Francouzský šarm, neotřelost a hlavně praktičnost. I nová kolekce splňuje vysoké nároky pravé Pařížanky. Pojícím prvkem celé řady je pro Ines typický motiv lístku, který zdobí vršek každého z per. Plnicí pera mají navíc monogram vyrytý i do svého hrotu.

Vybrané produkty pod značkou Ines de la Fressange Parisjsou k dostání ve stálé nabídce v kamenné prodejně Emotio na adrese Soukenická 8, Praha1 nebo na internetu.

 

Ceny per Ines de la Fressange se pohybují v rozmezí od 1190 Kč za kuličkové pero a od 1350 Kč za plnicí pero. A to jak na e-shopu Lestylo (www.lestylo.cz) tak i v prodejně Emotio.

Připravila: Zuzana

Foto: archiv

29.7. 2013


Diskuze: příspěvků