Tipy

Persil Expert Duo-Caps

Všichni se shodneme na tom, že na právě vypraném prádle máme nejraději jeho svěžest a nádhernou vůni.

 

Všichni se shodneme na tom, že na právě vypraném prádle máme nejraději jeho svěžest a nádhernou vůni. Proto nyní přicházejí nové Persil Expert Duo-Caps s vylepšeným složením o extra dlouhotrvající svěžest.


Duo-Caps s trojitou silou

Předdávkované dvoukomorové kapsle od značky Persil nabízí moderní řešení praní. Jedna z komor Persil Expert Duo-Caps obsahuje posilovač zářivých a jasných barev, který dodá prádlu dokonalou čistotu. Součástí druhé je tekutý odstraňovač skvrn s povrchově aktivními látkami pro odstranění i těch nejodolnějších skvrn. Navíc inovované složení pro extra svěžest dodá prádlu nádherný pocit svěžesti, nyní s ještě déle trvajícím účinkem!

Persil Expert Duo-Caps obsahují oproti jiným pracím gelům dvojnásobně koncentrované složení a jejich použití již nemůže být snazší. Stačí jednoduše vložit jeden kus Persil Expert Duo-Caps přímo do bubnu pračky ještě před přidáním prádla. Po kontaktu s vodou se Persil Expert Duo-Caps ihned rozpustí a uvolní tak 100 % prací síly přímo do vláken prádla, aniž by přitom zanechala zbytky obalu.

Nové Persil Expert Duo-Caps s dlouhotrvající svěžestí jsou k dispozici ve variantě:

na bílé a stálobarevné prádlo – Persil Expert Duo-Caps
na barevné prádlo – Persil Expert Color Duo-Caps
NOVINKA na barevné prádlo se svěžestí Silanu – Persil Expert Color Duo-Caps Freshness by Silan

Novinka Persil Expert Color Duo-Caps Freshness by Silan s sebou navíc přináší svěžest Silanu. Díky novému složení a dlouhodobé svěžesti si nyní můžete užívat ovocné tóny Silanu s dřevitým a jantarovým základem ještě déle.

 

Připravila: Katka
Foto: Henkel
23. 10. 2013


Diskuze: příspěvků