Tipy

Regenerační balzám Cannaderm v BIO kvalitě

Patentově chráněný balzám RegeMa rozšiřuje řadu Regenerace v portfoliu značky Cannaderm. Receptura obsahuje čištěný včelí vosk a kombinace bioaktivního konopného oleje s výtažky ze sibiřské jedle. Balzám je ideální pro intenzivní zvláčnění a celodenní ošetřování drobných kožních defektů, jako je suchá a drsná pokožka, otlaky, záděry, bolavé koutky, prasklinky rtů i kůže, hojící se ranky a boláčky.

Patentově chráněný balzám RegeMa rozšiřuje řadu Regenerace v portfoliu značky Cannaderm. Receptura obsahuje čištěný včelí vosk a kombinace bioaktivního konopného oleje s výtažky ze sibiřské jedle. Balzám je ideální pro intenzivní zvláčnění a celodenní ošetřování drobných kožních defektů, jako je suchá a drsná pokožka, otlaky, záděry, bolavé koutky, prasklinky rtů i kůže, hojící se ranky a boláčky. Balzám RegeMa v miniaturním kelímku najde široké uplatnění u všech věkových skupin, lze jej nosit v kabelce i v kapse, v batohu i tašce u kočárku. Ocení jej rodiče malých dětí, teenageři i senioři. Doporučená cena balzámu RegeMa je 159 Kč.
 
Česká značka Cannaderm nabízí kvalitní léčivou kosmetiku z léčivého konopí. Produkty jsou k dostání v bylinkářstvích, prodejnách zdravé výživy a zdravého životního stylu, v lékárnách a na e-shopu www.cannaderm.cz
 
Připravila: Zuzana
Foto: Cannaderm
9. 5. 2011
 


Diskuze: příspěvků