Soutěže

Soutěž o Hydrabio peelingový krém a Photoderm Autobronzant od Biodermy

Čekají nás slunečné dny a my bychom měli připravit pleť na sluneční paprsky.

Nejdříve je potřeba pokožku pořádně vyčistit.

Hydrabio peelingový krém od Biodermy

Každé ráno i večer je vhodné používat micelární vodu. Aby pleť vypadala mladší a zdravější, používejte 1-2x týdně Hydrabio peelingový krém od BIODERMY. Ten čistí a hydratuje pokožku do hloubky. Patentovaný biologický komplex Aquagenium stimuluje schopnost buněk pokožky v hlubších vrstvách vytvářet a na svém povrchu udržet vlhkost, která je nutná pro rovnováhu pokožky. Peeling je hypoalergenní, bere ohled na citlivost dehydratované pokožky a zaručuje vynikající toleranci.

 

Samoopalování

Photoderm Autobronzant od Biodermy

Snědší pleť vypadá atraktivněji a pečení se v soláriích není to nejzdravější řešení. Řada žen proto sahá po samoopalovacích produktech. Abyste byla spokojená s výsledkem, je důležitý výběr správného přípravku. Photoderm Autobronzant je samoopalovací hydratační sprej. Dodává pokožce přirozený odstín, ta zároveň získá rovnoměrné a plynulé tónování. Díky unikátnímu systému samoopalovacích látek má dlouhotrvající účinek a také výrazně hydratuje. Obsahuje Patent Buněčné BIOprotekce chránící buňky pokožky do hloubky. Sprej po nanesení ihned zasychá na pokožce a nezanechává fleky.

 

Pro perfektní výsledek je dobré samoopalovací přípravek používat na čistou suchou pleť, nejlépe po důkladném ošetření peelingem. Při aplikování produktu dejte pozor na rovnoměrné rozetření, hlavně okolo kolen nebo kotníků. Aby vám opálení vydrželo ve zvoleném odstínu, nanášejte vrstvu každé 3-4 dny. Výrobky Bioderma zakoupíte exkluzivně v lékárně.

Tři z vás máte možnost vyhrát Hydrabio peelingový krém a Photoderm Autobronzant od Biodermy.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.bioderma.com

Soutěž probíhá od 4. do 18. května 2014.

Foto: Bioderma
4. 5. 2014

Výherci:

Kekka
Taara69
datura


Diskuze: příspěvků