Soutěž o knihu Vařte zdravě jako my

Mnoho lidí si myslí, že zdravé jídlo je nudné, mdlé a v podstatě se nedá jíst. Petra Lamschová a Kristýna Ostratická vás přesvědčí o opaku.

Titulka pro: Soutěž o knihu Vařte zdravě jako my
Zobrazit fotografii v galerii

Panuje názor, že dieta je asketická a když si člověk chce pochutnat, pak si dá pořádný steak, svíčkovou se šesti nebo jahodové knedlíky polité máslem. Jenže doba, kdy se držely hloupé diety je dávno pryč a všichni, kteří se jen trošku zabývají zdravým životním stylem, o svém jídle přemýšlejí. Přemýšlejí o tom, když jdou nakoupit, když vybírají suroviny, i když vaří. A tak jídlo neplave v tunách oleje a nevaří se z těch nejlevnějších a nejpodřadnějších surovin.

My s Kristýnou vaříme v Dietě už nějaký ten pátek a nemyslím si, že bychom zdravě vařily jen pro časopis. Ba naopak, zdravé jídlo se stalo naší součástí. A co víc, naši strávníci si většinou neztěžují.

Baví nás vymýšlet zdravé recepty, hrát si s ingrediencemi, ale i s tím, jak jídlo bude vypadat. Kombinovat tak, že to nikdo nečeká a zkoušet nové potraviny.

Kristýna vždy přijde s novou a neotřelou kombinací, novou surovinou a zapracuje ji do receptu tak, že si říkáte, co je tohle za delikatesu a jak to, že jsem ji ještě nikdy nejedla?

Já zase ráda dochucuju a vymazluju jídlo tak, aby bylo opravdu chutné, aby se chutě spojily a připravily vám z konzumace pokrmu neodolatelný zážitek. Takový, že se už nebudete moct dočkat, že si tohle jídlo znovu uvaříte.

Zkrátka vymýšlíme, hrajeme si a zkoušíme, chutnáme a ochutnáváme a máme k tomu dva skvělé pomocníky – fotografa Ondru a decorstylistku Markétu. Oba dva s námi s nadšením objevují nové chutě, jídla a dobroty. Jsme tým, který baví zdravě vařit a předávat tuhle svou radost i vám.


Tak ať vám chutná stejně jako nám a čas v kuchyni pro vás není ztracený, ale spíš zábavný.

 

Tři z vás můžete vyhrát knihu Vařte zdravě jako my.

 

Soutěž probíhá od 2. do 16. srpna 2015.

Foto: Mladá Fronta
2. 8. 2015

Výherci:

evhu
Katule85
honda92

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

ŠICÍ STROJ

Poraďte jakou značku šicího stroje je nejlepší ...

LUPENKA

Doporučil by mi někdo něco na lupenku?

ZAHRADNÍ NÁBYTEK

Hledám zahradní nábytek, který nebude potřebovat moc ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz