Soutěž o knihu Vařte zdravě jako my

Mnoho lidí si myslí, že zdravé jídlo je nudné, mdlé a v podstatě se nedá jíst. Petra Lamschová a Kristýna Ostratická vás přesvědčí o opaku.

Titulka pro: Soutěž o knihu Vařte zdravě jako my
Zobrazit fotografii v galerii

Panuje názor, že dieta je asketická a když si člověk chce pochutnat, pak si dá pořádný steak, svíčkovou se šesti nebo jahodové knedlíky polité máslem. Jenže doba, kdy se držely hloupé diety je dávno pryč a všichni, kteří se jen trošku zabývají zdravým životním stylem, o svém jídle přemýšlejí. Přemýšlejí o tom, když jdou nakoupit, když vybírají suroviny, i když vaří. A tak jídlo neplave v tunách oleje a nevaří se z těch nejlevnějších a nejpodřadnějších surovin.

My s Kristýnou vaříme v Dietě už nějaký ten pátek a nemyslím si, že bychom zdravě vařily jen pro časopis. Ba naopak, zdravé jídlo se stalo naší součástí. A co víc, naši strávníci si většinou neztěžují.

Baví nás vymýšlet zdravé recepty, hrát si s ingrediencemi, ale i s tím, jak jídlo bude vypadat. Kombinovat tak, že to nikdo nečeká a zkoušet nové potraviny.

Kristýna vždy přijde s novou a neotřelou kombinací, novou surovinou a zapracuje ji do receptu tak, že si říkáte, co je tohle za delikatesu a jak to, že jsem ji ještě nikdy nejedla?

Já zase ráda dochucuju a vymazluju jídlo tak, aby bylo opravdu chutné, aby se chutě spojily a připravily vám z konzumace pokrmu neodolatelný zážitek. Takový, že se už nebudete moct dočkat, že si tohle jídlo znovu uvaříte.

Zkrátka vymýšlíme, hrajeme si a zkoušíme, chutnáme a ochutnáváme a máme k tomu dva skvělé pomocníky – fotografa Ondru a decorstylistku Markétu. Oba dva s námi s nadšením objevují nové chutě, jídla a dobroty. Jsme tým, který baví zdravě vařit a předávat tuhle svou radost i vám.


Tak ať vám chutná stejně jako nám a čas v kuchyni pro vás není ztracený, ale spíš zábavný.

 

Tři z vás můžete vyhrát knihu Vařte zdravě jako my.

 

Soutěž probíhá od 2. do 16. srpna 2015.

Foto: Mladá Fronta
2. 8. 2015

Výherci:

evhu
Katule85
honda92

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

CVIČENÍ

Ahoj, ráda bych si koupila nějakou posilovací lavici. Jen ...

PLENKY

Ahojky :) Holky, používáte některá pleny Bambo Nature? Jak ...

KORÁLKY

Holky, hledám nějakou aktivitu pro svoje holky. Docela se mi ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2020, MeziŽenami.cz