Tipy

STABILO EASYoriginal

Zapomeňte na klasické plnicí pero, které dělá kaňky a „škrábe“. Moderní alternativou je Stabilo Easy Original – pero, jež bylo vyvinuto pro školáky od 6 let.

Zapomeňte na klasické plnicí pero, které dělá kaňky a „škrabe“. Moderní alternativou je Stabilo Easy Original – pero, jež bylo vyvinuto pro školáky od 6 let.

Pero je vhodné nejen pro všechny děti, které se psaním teprve začínají, ale do oka a do ruky jistě padne i starším žákům. Jeho výhodou je, že se inkoust nanáší přes kuličku z jinak velmi pevně uzavřené náplně, papír tak zůstane bez skvrny. S každou novou náplní přichází i nový hrot a výměna náplně je velmi snadná. Roller zahnutý jako banán padne lehce do ruky a je skvělý pro uvolněné držení. Příjemná je i úchopová zóna z neklouzavého materiálu. Palec a ukazováček příjemně zapadnou do ergonomicky vytvarovaných prohlubní. A skoro bez námahy svalstva ruky klouže kulička rolleru hladce po papíře. Jednoduše řečeno – lehké a čisté psaní bez křečovitého držení pera nebo „škrábání“. Špatně napsaný text lze jednoduše vyzmizíkovat. 

Pero stojí 189 Kč, náhradní náplň vyjde na 16 Kč.

Připravila: Zuzana

Foto: Stabilo

21.10. 2013


Diskuze: příspěvků