Kosmetika

Tajemství krásy Mahuleny Bočanové

Sbírání kytiček

Mahulena patří mezi ženy, které vypadají i po čtyřicítce skvěle a mladistvě. Jenže nic není zadarmo. Svůj díl mají na našem vzhledu samozřejmě geny, ale spoustu toho zmůže správná péče, zdravý životní styl a tam, kde to nestačí, může pomoci šikovný estetický zákrok. A nemusí jít zrovna o plastiky, při nichž teče krev.

Mezi lidmi jsou stále oblíbenější neinvazivní metody estetické dermatologie, které slouží jako prevence. Pomáhají oddálit stárnutí pleti, ale váš obličej zůstává pořád váš a nevypadáte jako všechny ty paní v argentinských telenovelách. Jak říká Mahulena, „Řezat bych do sebe nedala, to je na mě moc. Nikdy neříkej nikdy, ale u sebe si opravdu zákroky plastické chirurgie nedokážu představit,“ slibuje z křesla kliniky estetické medicíny Petra Clinic, zatímco jí majitelka kliniky Petra Řehořková provádí neinvazivní lifting obličeje, krku a dekoltu.

Mahulena se začala prevencí vrásek zabývat až krátce před čtyřicítkou. Do té doby to totiž nepotřebovala. „Začínám pomalu, ale jistě. Ale jak se říká: starého kozla novým kouskům nenaučíš. Nejsem ten typ, který se denně maže a o svou pokožku nějak zvlášť dbá. Takhle se nechávám hýčkat jenom tady, a to maximálně jednou týdně,“ přiznává herečka a moderátorka, kterou v současné době nejvíce zaměstnává divadlo a natáčení VIP zpráv. Dokonce prozradila, že od dubna bude natáčet nový seriál a v září ji uvidíme v další premiéře, a to v hlavní roli po boku Lukáše Vaculíka.

Mahulenu si každý pamatuje s krásnou hustou hřívou černých vlasů. Jenže vlasy stárnou stejně tak jako pleť, a tak je třeba věnovat jim také zvýšenou pozornost. V Petra Clinic si nechává Mahulena vlasy hýčkat pomocí vlasové mezoterapie, která dodá potřebné látky a vlasy vyživí. „Jedná se o velmi silnou kúru pro růst vlasů, jejich výživu a pro perfektní regeneraci pokožky hlavy,“ vysvětluje Petra Řehořková.

 

Připravila: Zuzana
Foto: Petra Clinic
23 .2. 2014

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků