Tarotový výklad na měsíc říjen

Chrám nazývaný „matka plzeňských kostelů“ je symbolickým počátkem plzeňské historie. Původně býval farním kostelem osady Malice a Záhoří. Obě osady existovaly již před rokem 1295, v době, kdy se vybíralo vhodné území pro nové město Plzeň. První plzeňští občané chodili do kostela Všech Svatých na bohoslužby, křtili tady své děti a pochovávali své mrtvé. To vše do roku 1322, kdy funkci městského kostela převzal chrám sv. Bartoloměje. V osmdesátých letech 14. století přestal původní románský kostelík vyhovovat a došlo ke stavbě nového.

Titulka pro: Tarotový výklad na měsíc říjen
Zobrazit fotografii v galerii

Beran – Hvězda

Tento měsíc jako byste byli vedeni, nebo pod něčí ochranou. Kolem vás je mnoho poznatků a znamení, která vám mohou v životě pomáhat a která mohou váš život zpříjemnit a obohatit. Nikdy nevíte, co je k čemu dobré a kde vás může co potkat. Dobře se tedy dívejte a nechte se inspirovat. Můžete si dopřát mít hlavu v oblacích a užít si i trochu nepraktičnosti, která právě teď není na škodu.

Býk – 4 pentaklů

Tento měsíc se snažte zaměřit se na hmotné věci a především to, aby byly v rovnováze. Pokud na něčem příliš lpíte, až vás to brzdí, je možné, že o to přijdete nebo budete muset situaci nějak přehodnotit. Pokud zbytečně rozhazujete, možná vás události přimějí trochu brzdit. Držte se tradic a běžných postupů, nezkoušejte právě teď úplně nové věci, nejste na ně ještě patřičně připraveni.

Blíženci – Páže holí

V říjnu se snažte být více aktivní a akční. Najděte v sobě potřebný oheň a začněte ho používat. Věnujte se novým věcem, vrhněte se do nich s velkou vervou a nebojte se trochu riskovat. Právě teď můžete začít něco, co vám později přinese velké výsledky. Nebojte se do toho jít, i když to nepůsobí hned reálně.

Rak – 3 pohárů

Říjen máte na užívání. Dopřejte si trochu radost, oslavy a odpočinku. Snažte se nebát věci kolem moc vážně, a hodně se smějte. Za všech okolností si zachovejte odstup a nadhled, a nebuďte ve středu dění. Spíše čekejte na příležitost a vložte se do ní až v pravou chvíli. Radost patří k životu, nebraňte se jí.

Lev – 9 pohárů

Tento měsíc si můžete hodně dopřát. Už jste toho v životě hodně dokázali, nastal čas si to uvědomit a pokochat se tím. A nemělo by zůstat jen u vás, pochlubte se všem ostatním a užijte si tento milý okamžik. Snažte se neřešit vážné věci a důležitá rozhodování nechat na později. Zkrátka prožívejte každou chvíli, jako by to byla poslední.

Panna – Vůz

Nastal čas pohnout se kupředu, vyrazit odvážně a rychle za svým cílem. Udělejte vše pro to, aby výsledek vaší snahy byl korunován úspěchem. Zaberte a vydejte ze sebe všechny cíly. Na odpočinek není čas. Pracujte a pokračujte v započatém úsilí. Můžete se hodně posunout. Nenechte nic náhodě a perte se se vším, co vám život připraví.

Váhy – Eso pohárů

Tento měsíc se snažte být otevření a vlídní. Někde okolo vás je něco moc hezkého, ale vyžaduje to vaší pozornost a oddanost. To, co najdete, může být začátek něčeho opravdu krásného, co může vydržet a ještě dlouhou dobu vám dávat sílu a naději. Pusťte si tedy do srdce lásku a dávejte ji sami dál.

Štír – 8 pentaklů

Tento měsíc bude plný dřiny a píle. Vaším úkolem bude pracovat a vydřít si vše, co má nějaký smysl. Nepůjde to obejít nebo zlehčit. I velké věci vyžadují velkou sílu a práci. Smiřte se s tím, že práce bude tento měsíc téma číslo jedna a že vám nic jiného než pracovat nezbyde. Držte se obvyklých postupů a raději dělejte vše pořádně, než se pak k tomu vracet a dodělávat.

Střelec – Páže mečů

Tento měsíc budete mít asi nabroušený jazyk více než je obvyklé. Vyjadřujte sice svůj názor, ale snažte se slovy příliš neubližovat. Uvažujte rozumem, nedejte se zmást city nebo ohledy, držte si svou linku a své téma. Nesejděte ze své cesty, ale nechoďte přes mrtvoly. Může vám to přinést nové možnosti a směry, které brzy oceníte.

Kozoroh –Páže pentaklů

Tento měsíc se snažte držet toho, co je pevné a hmatatelné. Je možné, že vám přijde nějaká nová možnost, která vám ale nespadne do klína, ale budete si ji muset odpracovat. O to více, ale bude pevnější a dlouhodobější. Nebojte se tedy zamakat si na tom, co se vám jeví jako důležité a solidní. Může se to jen vyplatit.

Vodnář – Kolo osudu

Říjen může být pro vodnáře velmi důležitý měsíc. Budete mít možnost pootočit kolem vašeho osudu, udělat zásadní změny a dostat se na vyšší úroveň. Bude to ale vyžadovat nadhled a vyšší spravedlnost, abyste dokázali pochopit, proč jsou tyto změny zapotřebí a k čemu nakonec vedou. Možná že, zde nezůstane kámen na kameni, ale mělo to tak být pro další život.

Ryby – Milenci

Tento měsíc otevřete své srdce a oddejte se citům. Buďte otevření a přijímejte do sebe co nejvíce radosti a síly. Spojujte se s ostatními, komunikujte, dávejte najevo, co cítíte. Někde kolem vás je někdo, kdo stojí za tuto otevřenost a může vám přinést nejen hezké chvíle.
 

Chcete-li se autorky na něco zeptat, najdete ji v naší poradně.

Autor: Anna Bechná, www.tarot-plzen.cz
Foto: Anna Bechná

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Kurz výkladu Tarotu I.

Kurz výkladu Tarotu I.

V první řadě je nutno říci, že výklad karet není žádná mystická nebo nadpřirozená záležitost....

Titulka pro: Tarotový výklad na červen

Tarotový výklad na červen

Na červen vám přinášíme výklad z barokního ovčína v Chotíkově. Vesnice Chotíkov byla založena ve...

Jak to vidím já aneb Každý výklad, dobrý výklad

Každý výklad dobrý výklad aneb Jak to vidím já

Karty mne fascinují už dlouhé roky, jejich řeči jsem ale porozuměla až dávno za prahem...

Titulka pro: Tarotový výklad na září

Tarotový výklad na září

Chcete vědět, co vám na září předpovídají karty? Přečtěte si náš tarotový výklad na měsíc...

Titulka pro: Tarotový výklad na měsíc duben

Tarotový výklad na měsíc duben

Začal duben a s ním pravé aprílové počasí. Chcete vědět, co vám na duben předpovídají...

Titulka pro: Tarotový výklad na měsíc květen

Tarotový výklad na měsíc květen

Chcete vědět, co vám na měsíc květen předpovídají karty?

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

CLIP IN

Holky, hledám kvalitní clip in. Na netu jsem našla spoustu ...

BĚHÁNÍ

Ahoj, já bych hrozně ráda začala chodit běhat, ale nějak se ...

DOPLŇKY STRAVY

Dobrý večer, jaké berete doplňky stravy v dnešní době? Co ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz