Kosmetika

Svatební líčení laděné do bronzových odstínů

Máte před svatbou? Určitě nezapomínejte pečovat o svou pleť. Pěstěná pleť je základ krásného make-upu.

K létu patří „BRONZ“

K létu neodmyslitelně patří opálená pleť. Dalším žhavým trendem sezóny je make-up laděný do bronzových odstínů, který dokonale doplňuje letní opálenou pokožku a působí velice přirozeně. Fenomenální vizážista Scott Barnes na bronzových odstínech a konturování obličeje postavil svojí hvězdnou kariéru. Mezi jeho klienty patří mnoho celebrit, v čele s Jennifer Lopez, nebo Kim Kardashian.

Jak na to?

Pokud máte skvěle vytvořený základ, kterého dosáhnete pomocí báze pod make-up, make-upu, korektorů a fixačního pudru, můžete začít s barvičkami. Nezapomeňte upravit obočí, které tvoří výraz celého obličeje.

Pro vykonturování lícních kostí použijte bronzer, který bude o tón až dva tmavší, než je váš tón pleti. Bronzer nanášejte zkoseným štětcem pod vrcholky lícních kostí pro jejich zúžení a vytvarování.

Na vrcholky lícních kostí vklepejte prsty rozjasňovač. Ideálně použijte rozjasňovač ve zlatavém odstínu, který skvěle doplní vaší opálenou pleť.

Na víčko naneste bázi pod oční stíny, která vám zaručí, že stíny vydrží mnohem déle a nezalézají do očních záhybů. Dále naneste na celé víčko stín v tělovém odstínu. Bronzer můžete použít i pro rozstínování očí. Pomocí štětečku na oční stíny naneste bronzový odstín podél záhybu oka a vykreslete jím i linku spodního víčka. Pro dramatičtější pohled použijte tmavě hnědý stín a vystínujte vnější koutek horního víčka. Na konec použijte řasenku.

Na rty aplikujte konturovací tužku v tělovém odstínů. Pokud vykreslíte konturovací tužkou celé rty, bude vám sloužit i jako báze pod rtěnku. Váš „bronzový look“ skvěle doplní rtěnka v tělovém, či broskvovém odstínů.

Makeup, text: Apostolia Arabadzi
Vlasový styling: Dana Hauptová

Zdroj informací: Elizabeth Arden
Zdroj fotografií: Kateřina Novotná

Diskuze: příspěvků