Svět zdraví - plán jak zhubnout a zvýšit si kondici sestavený přímo na tělo

Stejně tak jako máme každý jiný otisk prstu, máme i jiný metabolismus. Proto neexistuje dieta vhodná pro všechny. Pokud se vám nedaří zhubnout, udržet si váhu nebo trpíte nedostatkem energie, navštivte Svět zdraví − novou síť poraden v oblasti zdraví a úpravy váhy.

ilustrační obrázek
Zobrazit fotografii v galerii

Na základě výsledků osobní diagnostiky vám zde poskytnou profesionální a zcela praktická doporučení sestavená přímo na tělo.

Jezte jako nikdo jiný
Základní myšlenkou Světa zdraví je individuální přístup – každý z nás je jiný. Máme rozdílné genetické předpoklady, různé krevní skupiny, pH organismu, lišíme se věkem, pohlavím i svými návyky. Co pomáhá jednomu, může druhému uškodit. Ve Světě zdraví to vědí, a proto vám pomohou najít ten správný klíč k vaší kondici, ztracenému elánu i celkové spokojenosti.

Komplexní Nutriční typologie
Svět zdraví využívá unikátní systém – software Nutriční typologie, který kombinuje 7 hlavních nutričních směrů od čínského lékařství, ájurvédy (tradiční indické medicíny), metabolické typologie až po nejnovější lékařské objevy. Autorem Nutriční typologie je známý odborník na výživu RNDr. Petr Fořt, CSc. Program obsahuje více než 1700 diet a doporučení, ze kterých vám ve Světě zdraví vyberou na základě výsledků osobní diagnostiky, vstupního dotazníku a biochemického vyšetření krve ty nejvhodnější. Získáte zcela individuální doporučení a jídelníček „ušitý na míru“.

Přirozené a trvalé zhubnutí
Dietní plán ve Světě zdraví vždy vzniká s ohledem na váš konkrétní zdravotní stav, časové, rodinné i pracovní možnosti. Naučíte se hlídat si optimální váhu bez hladu, počítání kalorií a především bez obávaného jo-jo efektu. To vše v příjemném prostředí a s plně profesionálním přístupem.

Svět zdraví má v současné době 20 poboček po celé ČR a 4 na Slovensku. Jejich seznam naleznete na www.svet-zdravi.cz

Vstupní diagnostika: 400 Kč
Základního tříměsíční program: 3 800 Kč
Ročního program (vč. 2x vyšetření krve): 9 400 Kč

Svět zdraví, to je:
 

 

1. UNIKÁTNÍ DIAGNOSTIKA

Přístrojová diagnostika slouží k zjištění aktuálního stavu vašeho těla (váha, množství podkožního i viscerálního tuku, objem svalové hmoty, metabolický věk atd.). Společně s přeměřováním obvodů se provádí na začátku i v průběhu programu s cílem přehledně zaznamenávat vaše úspěchy. Diagnostikované hodnoty a vaše odpovědi ve vstupním dotazníku zpracovává speciálně vyvinutý software. Jeho výsledky slouží jako podklad pro sestavení individuálního plánu stravování. U ročního programu je součástí diagnostiky i podrobné biochemické vyšetření krve (cholesterol, cukr, homocystein atd.). Veškerá diagnostika probíhá na přístrojích certifikovaných pro použití ve zdravotnictví.

2. ODBORNÁ PÉČE
Už vstupní rozhovor se specialistou na výživové poradenství vám pomůže odhalit nedostatky a chyby v současném stravování. Důležitou součástí změny životního stylu jsou však i následné konzultace a pravidelné kontroly. Podpora, motivace a praktické rady opravdových odborníků vás budou provázet po celou dobu vašeho programu. Osobní a zcela diskrétní přístup je ve Světě zdraví samozřejmostí.

3. INDIVIDUÁLNÍ PLÁN
Na základě výsledků osobní diagnostiky získáte konkrétní rady a doporučení vedoucí ke zlepšení vaší tělesné kondice a snížení váhy. Individuální dietní plán obsahuje kromě vzorového jídelníčku a doporučených potravinových doplňků také výpis potravin, které vám geneticky pomohou spalovat tuky a dodávají vám energii, stejně jako ty, které naopak vašemu tělu nesvědčí. Plán „ušitý na míru“ není obtížné dodržovat.

Tři z vás máte možnost vyhrát poukázku na tříměsíční program ve Světě zdraví.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.svet-zdravi.cz

 

Soutěž probíhá od 9. do 15. ledna 2012.

Foto: Svět zdraví
9. 1. 2012

PajaH
mondyes
Bafina
 

DISKUZE K ČLÁNKU

2

lítám po baráku tak mám pohybu až až

ODPOVĚDĚT

5

Já akorád jezdím na kole

ODPOVĚDĚT

0

AKORÁD

ODPOVĚDĚT

1

Dobrý den velmi užitečný článek o způsobu jak správně hubnout. Musím se přidat k lidem, kteří této podpory od odborníku využili. U mě to nastartovalo opravdu konečně ten správný způsob, jak hubnout a nepřibírat znova a znova dokola. Chodila jsem 2 měsíce k nutriční terapeutce a do fitka. Potom jsem spolupráci ukončila a dnes už si jedu po svém. Jídelníček mám taky sestavený od odborníků a cvičím doma podle videí. To vše díky www.fitnesstv.cz, tam najdu vše a hlavně zadarmo. Nicméně si myslím že ty peníze co jsem investovala do prvních dvou měsíců mnebyli určitě zbytečné. Bez pomoci bych ten začátek asi nezvládla...

ODPOVĚDĚT

0

no, to by bylo moc fajn :-)

ODPOVĚDĚT
VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE (5 PŘÍSPĚVKŮ)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

INZERCE

ANKETA

{question}

ŽHAVÉ DRBY

ODŠŤAVŇOVAČ

Zdravím, jaký používáte odšťavňovač? Chtěla bych ...

HRAČKU PRO DÍTĚ

Ahoj ráda bych nějakou pěknou hračku pro syna.Vše ho baví ...

ČAJ

Má někdo zkušenost s čajem zlatobýl?Můžete napsat ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

VDOVSKÝ DŮCHOD

Manžel mi před měsícem zemřel, měl 80 let. Mně je 77 let. ...

DÁLKOVÉ STUDIUM

Dobrý den,
nevíte někdo o nějaké dobré VOŠ, která ...

DÁLKOVÉ STUDIUM

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, jestli nevíte o ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz