Čím vším vybavit moderní kuchyň?

Trendy v uspořádání moderní kuchyně jsou natolik rozmanité, že si určitě najde něco každý z nás. Mnoho nových kuchyní učaruje svým vzhledem. Poradíme vám, čím vším vybavit moderní kuchyň.

Čím vším vybavit moderní kuchyň?
Zobrazit fotografii v galerii

Vestavěné spotřebiče Design kuchyně by měl kombinovat funkčnost a estetické hodnoty. Dobrým způsobem, jak spojit tyto dva aspekty, je vybavit tuto místnost vestavěnými domácími spotřebiči. Vestavěné spotřebiče místo volně stojících spotřebičů jsou nejlepším způsobem, jak vytvořit funkční kuchyň s konzistentním vzhledem. Díky tomuto řešení se chladnička, trouba, digestoř a další spotřebiče optimálně hodí k charakteru interiéru a je mnohem snazší se o ně starat. Tento moderní trend je reakcí na potřebu komplexně uspořádat prostor a dát kuchyni individuální charakter. 


Moderní kuchyňské úpravy zahrnují jednotně zbarvené interiéry nebo na základní kombinace odstínů jedné barvy. Je však docela výzvou vybrat všechna zařízení ve stejné barvě a podobné struktuře. Z těchto důvodů jsou nejčastěji zvoleným řešením vestavěné domácí spotřebiče. Mnoho lidí nemá na nové vybavení kuchyně peníze, řeší jejich nedostatek půjčkou. Srovnání půjček je nástroj, který umožní najít nejvýhodnější půjčku na trhu. 


Jaké spotřebiče nesmí chybět v moderní kuchyni? 


Kuchyňský robot 

Kuchyňský robot je v kuchyni velmi užitečným zařízením. Kombinuje funkce několika různých zařízení, díky nimž můžeme připravit různé produkty a produkty s jedním zařízením. Kuchyňské roboty se používají téměř v každé kuchyni. Síla je nejdůležitějším parametrem kuchyňského robotu. Čím větší je, tím více funkcí robot má. 


Kávovar 

Volba kávovaru závisí na způsobu přípravy infuze a vnějším vzhledu zařízení. Odborníky na přípravu kávy jsou kávovary s filtrem, tlakové stroje a nejnovější kávovary na kapsle. Filtrační kávovary nám pomohou připravit kávu podobnou té turecké. Tlakový kávovar má o něco složitější strukturu. Umožňuje vám vařit aromatickou a jemnou kávu s pěnou bez kyselé dochuti. To vše díky systému přetékání vody sítkem na kávu pod správným tlakem. Kávovary na kapsle se snadno používají, do kterých vložíte speciální kapsle s čerstvě mletou kávou a po stisknutí příslušného tlačítka získáte aromatický nápoj. 


Trouba 

Výběr trouby je primárně rozhodnutím, zda se bude jednat o volně stojící nebo vestavěné zařízení. Dalším aspektem bude umístění. Troubu lze integrovat do varné desky nebo ji nastavit samostatně. Každá trouba má také pestrou nabídku - počet a typy programů by měly odpovídat frekvenci používání tohoto zařízení a našim kulinářským preferencím. Kvalitu pečených pokrmů zajistí systém ohřívačů - spodní, horní, grilovací a vestavěné ventilátory (tzv. Horký vzduch). Moderní modely mohou být vybaveny pyrolýzou nebo katalýzou, tj. Systémem odpovědným za samočištění, stejně jako programy odmrazování nebo teplotní sondou. 


Mikrovlnná trouba 

Mikrovlnnou troubu může používat kdokoli. Moderní mikrovlnné trouby se používají nejen k ohřívání a rozmrazování potravin, ale mají také řadu dalších funkcí, které zvyšují jejich funkčnost. Ze široké škály mikrovlnných trub na trhu si můžete vybrat zařízení, která vám umožní napařovat, opékat nebo dokonce péct koláče nebo maso. Některé modely mikrovlnných trub s velkou kapacitou a širokou škálou funkcí mohou troubu zcela nahradit. 


Myčka 

Na rozdíl od vzhledu je myčka nádobí bezpečné a velmi ekonomické zařízení. Nabídka na trhu výrobců myček je bohatá a zahrnuje následující typy zařízení: volně stojící, vestavěné, plně a částečně integrované. Každý z nich je také vybaven specializovanými funkcemi a programy. Myčky nádobí, stejně jako jiné bílé domácí spotřebiče, lze rozdělit do tříd.


Komerční prezentace
Zdroj: srovnejto.cz
Foto: srovnejto.cz

DISKUZE K ČLÁNKU

0

Nám se teď v poslední době docela zalíbilo čištění trouby bez chemie. Protože my jsme taková bio rodinka, zaujalo nás, že něco takového jde dělat i pro rošt. Víte, troubu používáme téměř 4x týdně, tak je potřeba ji mít neustále čistou. Myslela jsem si, že to bez chemie nepůjde, ale opak je pravdou.

ODPOVĚDĚT

0

Věcí v kuchyni není nikdy dost :-) . Já jsem si vždycky přála velkou kuchyň, aby se mi do ní vešlo hodně spotřebičů a nádobí. Sice některé používám jednou, nebo dva krát do roka, ale vždycky se hodí a pak je super, že je mám :-) . Když je na ně místo, tak není co řešit :-) .

ODPOVĚDĚT

2

My teď s manželem rekonstruujeme kuchyň a nově si do ní necháme nainstalovat detektor kouře. Nikdy jsme ho neměli a taky jsme na to párkrát málem doplatili... Nejlepší jsme našli tady: https://www.rex.eu/ . Myslím si, že až ho nainstalujeme, budu se cítit více v bezpečí, ikdyž bude vařit manžel :D!

ODPOVĚDĚT

3

potřebovala bych jí trochu poopravit

ODPOVĚDĚT

2

Naše kuchyň by už inovaci potřebovala.

ODPOVĚDĚT

3

Jsem spokojená s tím, co mám.

ODPOVĚDĚT

4

vnuk se zařizuje tak uvidíme

ODPOVĚDĚT

2

Krásná kuchyň, ale já už bych si na novou nezvykla.

ODPOVĚDĚT

3

Pěkné, ale pro moji spotřebu to už neni.

ODPOVĚDĚT
VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE (9 PŘÍSPĚVKŮ)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Kuchyň podle Feng Shui

Kuchyň podle Feng Shui

Všichni dobře víme, jak významnou roli v našich životech hraje kvalitní strava.

Titulka pro: Vlastní byt znamená jistotu ve stáří

Vlastní byt znamená jistotu ve stáří

Podle statistik ČSÚ bydlí ve vlastní nemovitosti přibližně dvě třetiny rodin. V rodinném domě žije...

Titulka pro: FENG SHUI a harmonie vztahu

FENG SHUI a harmonie vztahu

Většina z nás už ví, že Feng Shui se využívá při zařizování domovů. Víte, kam...

Titulka pro: Jak bydlí Rihanna a Justin Bieber?

Jak bydlí Rihanna a Justin Bieber?

Čím mladší, tím rozmazlenější? Mohlo by se to zdát, tedy pokud se zaměříme na bydlení...

5 tipů, jak zútulnit vaši ložnici podle moderních trendů

5 tipů, jak zútulnit vaši ložnici podle moderních trendů

Probouzíte se unavení, podráždění, bez energie, a to i po dlouhých hodinách spánku? Pak je...

NAČÍST DALŠÍ

ŽHAVÉ DRBY

VELKÉ VÍKENDOVÉ SLEVY

Tento víkend a někde i po celý týden připravilo mnoho ...

MATEŘSKÁ ŠKOLA PRAHA

Nevíte prosím o pražské mateřské školce, kde mají ...

HUBNUTÍ

Ahoj holky, máte tip, jak rychle, zdravě a hlavně trvale ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

INZERCE

© 2020, MeziŽenami.cz