Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
bertik berÚčastník
Teď mají i hezkou slevu na tuhle horkovzdušnou fritézu https://www.eta.cz/shop/friteza-horkovzdusna-eta-fritta-ultima-7168-90000-cerna-eta716890000/p905460/ tak sdílím 😉 za mě je to úplně perfektní věc do kuchyně, díky které můžu snadno chystat spoustu skvělých a zdravých jídel 🙂
bertik berÚčastníkJá se poslední dobou hlavně zaměřila na zdravou výživu, snažím se zdravě vařit a jsem teď nadšená z téhle horkovzdušené fritézy https://www.eta.cz/shop/friteza-horkovzdusna-eta-fritta-ultima-7168-90000-cerna-eta716890000/p905460/ díky které můžu chystat naše oblíbený jídla, ale zdravě 🙂 je to navíc tak snadný, že mi to šetří i hodně času, tak sdílím 🙂
bertik berÚčastníkMně od nich moc vyhovuje sérum Crosslinked, krém Retouch a přírodní enzymatický peeling Active. Spolu s tím čistícím gelem jsou to moje nejoblíbenější produkty, bez kterých bych se neobešla 😉
bertik berÚčastníkTak ta se mi zrovna moc líbí, děkuju za sdílení. Potřebujeme nějakou prostornou a tahle vypadá ideálně a nepůsobí přílis obrovská, super 🙂
bertik berÚčastníkMáme tuhle https://www.nabytek-natali.cz/calounena-postel-hank-180×200/ a hodně si jí chválíme. Je bytelná, čalounění je hodně odolné a navíc vypadá skvěle. Celkově jsme byli hodně spokojení, super komunikace, postel nám bez problémů vynesli až do patra a smontovali 🙂
bertik berÚčastníkDo Harfy taky chodím ráda, mám tam všechny oblíbené obchody a je super, že se tam dá příjemně strávit čas i s dětma, protože je tam pro ně hodně vyžití 🙂
bertik berÚčastníkMy jsme v Harfě s kamarádkou pečené vařené 😀 je to naše oblíbený místo – nejlepší obchody, jídlo, kavárna, posezení…:)
bertik berÚčastníkDíky za tip, já tam teď koukám na tenhle clip-in culík z pravých vlasů https://www.clip-vlasy-levne.cz/clip-culik-pricesek-rovny-50cm/437-clip-in-pricesek-culik-cop-100-lidske-vlasy-50cm-stredne-hnedy.html nemáš náhodou zkušenost? Nebo jak ty clipy celkově drží?
bertik berÚčastníkJojo synovi jsme je pořídili hned od 1. třídy, vybrali jsme Carneo Guardkid a je to skvělá věc – můžeme si volat, psát, mají gps, možnost nastavení bezpečných zón, SOS tlačítko a atd. Neumím si představit, že by je neměl, jsem takhle o hodně klidnější 🙂
bertik berÚčastníkMně hodně pomáhá tenhle doplněk stravy https://www.proteinaco.cz/zbozi/opti-7-digest-travici-enzymy-60-kapsli/ obsahuje trávící enzymy rostlinného původu a co ho užívám tak se mi hodně ulevilo 🙂
bertik berÚčastníkJá mám pleť o hodně hezčí, pevnější a pružnější od té doby co užívám tenhle doplněk https://www.proteinaco.cz/zbozi/collagen-beauty/ mám i o hodně zdravější vlasy a nehty. Jsem s tím hodně spokojená, konečně něco s čím vidím vážně výsledky 🙂
bertik berÚčastníkPoužívám tenhle čistící gel https://www.iuvenio.com/urban/ a je skvělý i pro citlivou pleť. Mám celkově produkty Iuvenio moc ráda, protože jsou opravdu hodně účinné a vhodné i pro citlivou pleť.
bertik berÚčastníkTaky užívám Alavis a díky němu jsem úplně přestala mít s klouby problémy. Dokonce mi hodně pomohl i po úrazu kolene
bertik berÚčastníkTaky máme jejich proteinové nápoje ráda, objednávám si od nich i jejich proteinové pečivo a mlsání. Mají to vážně super 🙂
bertik berÚčastníkTaky ho chci vyzkoušet, já jsem od Artavita teď dobrala ten Omega-3 boost a tohle si chci objednat, takže jsem ráda za zkušenost 🙂
bertik berÚčastníkObjednávám si doplňky Artavita už nějakou dobu a jsem moc spokojená, jsou vážně kvalitní. Mám od nich teď NMN, skvělé pro podporu celkové vitality 😉
bertik berÚčastníkDíky za tip, už jsem o ní hodně slyšela, takže jsem se teď konečně dostala k tomu, že si jí jdu konečně objednat, těším se na to 🙂
bertik berÚčastníkNení za co, tak hlavně abyste byli taky spokojení. Já z tohohle e-shopu pravidelně objednávám věcičky pro malou a super 😉
bertik berÚčastníkTak chci moc poděkovat za rady, vybrali jsme nakonec od Baaglu a veliká spokojenost na všech stranách 🙂 je stylový, praktický a jsem hlavně ráda, že má dobré reflexní prvky a ergonomická záda i kvalitní nastavitelné popruhy.
bertik berÚčastníkA užíváte něco celkově pro podporu vitality, abyste se cítili celkově lépe a nedoléhal na vás tolik stres (já nespím hlavně kvůli tomu). Moc díky za tipy
bertik berÚčastníkJá jsem jí vybrala tohohle andělíčka https://milujemekameny.cz/produkt/ametyst-andel-tromlovany-kamen/ má ráda výrobky z měsíčních kamenů a tohle mi přišlo osobní a jako pamatáka napořád 🙂
bertik berÚčastníkJá jsem tchýni koupila tuhle poukázku https://www.jadbergwomen.cz/darkovy-poukaz-1000-kc/ ať si vybere něco hezkého na sebe. Je to kvalitní česká značka a mají originální kousky, takže myslím, že bude spokojená 🙂
bertik berÚčastníkTo vypadá super, koukám na tu konzultaci a určitě to zkusíme. Moc děkuju za radu 🙂
bertik berÚčastníkA máte prosím někdo tip na něco co opravdu pomůže podpořit růst vlasů a zmírnit vypadávání? Manžel to ještě nemá v nijak hrozném stavu, ale bylo by dobré to už nějak zkusit podchytit…třeba nějaké tonikum, šampon…?
bertik berÚčastníkJá jsem taky hrozně ráda, že jsem tu konzultaci absolvovala, konečně jsme udělali změny, které by nás předtím ani nenapadly, že můžou souviset a opravdu se to hodně zlepšilo,
bertik berÚčastníkVybrali jsme si taky z Nábytku Natali a jsme maximálně spokojení. Je to opravdu kvalita a mají krásné a moderní postele i další nábytek.
bertik berÚčastníkMoc doporučuju https://rawbark.cz/produkt/granule-na-miru/ jsou pejskovi sestavené přesně na míru, z čerstvého kvalitního masa (žádné moučky nebo odřezky) a naší fence moc chutnají a taky má s nima konečně v pohodě zažívání 🙂
bertik berÚčastníkMy máme z crystalbaby.cz nosítko Ergobaby Adapt a taky si ho teda moc chválíme. Je ergonomické a praktické a kvalitně ušité.
bertik berÚčastníkMně celkově tahle kosmetika moc vyhovuje, mám od nich taky tenhle čistící gel a jejich enzymatický peeling, který je přírodní je taky skvělý.
bertik berÚčastníkMoc díky za sdílení, dneska mi akorát přišel a na přivonění je vůně moc příjemná. Akorát jsem teď dala prát tak jsem zvědavá jak to bude cítit na prádle 🙂
bertik berÚčastníkPoradíte mi prosím jaké přípravky se vám osvědčily na ekzém? Máme s tím teď problém a byla bych vděčná za zkušenosti.
bertik berÚčastníkMy máme z Nábytku Natali nejen sedačku, ale i celou ložnici a pořád si to pochvalujeme, myslím, že jsme nemohli vybrat líp
bertik berÚčastníkPoužíváte někdo parfémy na praní? Chtěla bych to vyzkoušet a budu ráda za doporučení na nějaké osvědčené. Koukala jsem na parfémy na praní Lotunia, líbí se mi, že jsou z přírodních ingrediencí..nemáte někdo?
bertik berÚčastníkTaky odtud ráda objednávám, líbí se mi, že mají všechno přehledně rozdělené takže můžu hned vybírat podle toho co zrovna potřebuju řešit a vždycky výhodné ceny a rychlé doručení. Teď jsem si od nich objednávala šampon od Aussie a je skvělej, krásně vlasy hydratuje a vůbec nezatěžuje, takže vydrží dlouho svěží.
bertik berÚčastníkKrásné kousky mají na e-shopu Jadberg Women. Každý týden novinky, ale opravdu limitky. Když dám něco dám do košíku a chci se vrátit za pár dní, tak je to pryč. Takže love at first sight a rovnou kupovat 🙂 😀
-
AutorPříspěvky