Veronika Daňková

Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 35 příspěvků - 36. až 70. (celkem z 168)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpověď na: Cestovní pojištění do Rakouska #111405
    Veronika Daňková
    Účastník

    Čauky, dá se to sehnat, my takhle řešíme vždycky přes Klik. Dáte pár osobních údajů, vyjede vám několik nabídek od různých pojišťoven a můžete si to seřadit od nejlevnější po nejdražší.

    odpověď na: Pásky na nos při sportu #111291
    Veronika Daňková
    Účastník

    Mám pásky na gudslip.cz. 😊 Mám je jak na nos na spánek, tak při běhání. Na spánek jsou super, přestala jsem chrápat, líp se mi spí a při běhání mám lepší výkon a hlavně, když se zpotím drží pořád. 😀

    odpověď na: Dárek pro kamarádku #111290
    Veronika Daňková
    Účastník

    Ahoj, já kupovala tohle holkám jako pozornost – https://www.bellitia.cz/prirodni-vune-do-bytu/vonne-difuzery/100-200-ml/erbal-aroma-difuzer-s-tycinkami-mael-100-ml.htm. Je to krásná vůně, vánoční a krásně drží v bytě a vypadá i moc hezky.

    odpověď na: Vánoční svíčky #111289
    Veronika Daňková
    Účastník

    Ahoj, tato je fakt skvělá – https://www.bellitia.cz/prirodni-vune-do-bytu/vonne-svicky/stredni-svicky/erbal-vonna-svicka-v-cirem-skle-mael-210-g.htm. Je moc hezká do interiéru a zároveň moc příjemně voní. 🙂

    odpověď na: Výbavička do porodnice #111044
    Veronika Daňková
    Účastník

    Doporučím taky tam teď mrknout, pokud tu rády nakupujete. Já jsem na mateřské a teď na Vánoce díky BF akcím a výprodejům, jsem ušetřila hodně penízku na dárkách, na výživě, probíhají tam teď na to zvýhodnění, kdyby se vám to hodilo. 🙂

    odpověď na: Vrásky + celulitida #110674
    Veronika Daňková
    Účastník

    Ahoj, za mě je na vrásky super řada Hyaluronic Gold od Astrid. Mají oční sérum, se zlatými vločkami a perfektně mi vyhladilo oční okolí, samozřejmě stárnu, bez vrásek to nebude ale vypadám o dost lépe si troufnu říct a cítím se i sebevědoměji. 🙂

    odpověď na: Čím provonět byt? #110673
    Veronika Daňková
    Účastník

    Ahoj, taky mám od nich difuzér. Voní fakt hezky, je to teď před Vánoci příjemná vůně, taková Vánoční a drží se dlouho v bytě/domě. 🙂

    odpověď na: Zmrazením vajíček. Jakou kliniku si vybrat? #110403
    Veronika Daňková
    Účastník

    Čauky, taky jsem byla tu, zákrok je bezbolestivý téměř a dám tak šanci jiné rodince. 🙂 Starali se o mě jako o vlastní. ❤️

    odpověď na: Jemné odlíčení make-upu #110341
    Veronika Daňková
    Účastník

    Já se odličuju tímto – https://4katharsis.cz/cs/odliceni/178-cistici-pena-na-oblicej/. Je to čistící pěna, na obličej a oči, odstraní to kožní maz, make-up a téměř všechno. 🙂 Je to na pleti strašně příjemné. 👍

    odpověď na: Dárek pro učitelky #110340
    Veronika Daňková
    Účastník

    Ještě doporučím cukrovinky, oříšky z Palety Chutí. :)) Jsou kvalitní české výroby, vždycky vše dorazí rychle a v naprostém pořádku. Je to moc dobré.

    odpověď na: Podpora plodnosti #110260
    Veronika Daňková
    Účastník

    Hezký večer, doporučuji zajít na konzultaci na IVF Zlín, mají tam i možnost otestovat jak vás, tak i přítele. Mají i vlastní přírodní produkt pro muže, který pomáhá na cestě za miminkem – doplněk stravy pro muže Reproman, mají ho i on-line na jejich e-shopu.

    odpověď na: Korejská kosmetika #110259
    Veronika Daňková
    Účastník

    Ahoj, já jsem zkoušela a mě korejská na mou pleť vůbec nesedí.. nejvíc mi sedí užívat vnitřně elastin, sérum s kyselinou hyaluronovou a krémy se zlatem a diamanty. Mám vše z N-Medical a moc mi to sedí, doporučuji si to zkusit objednat a při nákupu vybraných produktů značky N-Medical v minimální hodnotě
    1 000 Kč tam získáte i náušnice Swarovski. 😊

    odpověď na: Hubnutí po porodu #110145
    Veronika Daňková
    Účastník

    Já zkusila dost ketodiet a tahle mě teda vyhovovala taky nejvíc, bylo tam hodně sladkých teček, výborné proteinové nápoje. Zhubla jsem a nemusela jsem přemýšlet co vařit.

    odpověď na: Svatba #104700
    Veronika Daňková
    Účastník

    Hele nakonec jsem zvolila clip-in a jsem spokojená, mám culík pro začátek abych si na to zvykla a naučila se s tím a už mi to nasazení trvá deset minut, nic nejde vidět. 😂 Vypadá to stejně jako moje vlasy.

    odpověď na: Kosmetika hydratační #104699
    Veronika Daňková
    Účastník

    Za mě kombinace výživy zevnitř a zvenku, toto mi moc sedí – https://shop.n-medical.cz/home/1315-zvyhodnena-sada-hyaluron-n-medical-100-kyselina-hyaluronova-elastin-100.html?search_query=elastin&results=13. Kyselina hyaluronová je super na hydrataci pokožky a zároveň s elastinem a kolagenem super celkově na hydrataci pleti, celulitidu + pro ženy je super na vaginální suchosti, protože zvýší hydrataci i sliznic. Proto produkty doporučují gynekologové. 👍

    odpověď na: Úrazové pojištění #104667
    Veronika Daňková
    Účastník

    Čauky, já si srovnávám každý rok přes Kik a následně tam pak sjednám. Jsem moc spokojená, je to jednoduché a během chvilky máte hotovo, i jako úplný lajk. Dáš tam pár osobních údajů a najde ti to nabídky od různých pojišťoven. 🙂 Ušetří to dost času a penízků. 👍

    odpověď na: Kudrnaté vlasy #104666
    Veronika Daňková
    Účastník

    Mám masku a šampón z této řady a potvrzuji, co Hanka píše. Mě to dělá i krásný objem a nemám připláclé vlasy.

    odpověď na: Kosmetika pro miminko #104540
    Veronika Daňková
    Účastník

    Ahoj, mě vyhovuje tělové mléko Atopiredu (Indulona). Je to příjemné a hlavně super pro dětskou citlivou pokožku. 🙂

    odpověď na: Barvení vlasů doma #104539
    Veronika Daňková
    Účastník

    Hlavně super že jsou uzavíratelné. Můžete je vícekrát využít. 🙂 Dobře kryje šediny.

    odpověď na: Kosmetika pro mladistvé #104448
    Veronika Daňková
    Účastník

    Zkus mrknout na Astrid, konkrétně čistící a pečující řadu Hydro X CELL. Obsahuje buněčnou vodou ze spiruliny a s fytoceramidy, je vegan friendly a je fajn, pro každodenní rutiny. Mě to pomohlo konkrétně na mastnou pleť a akné. Je to na pleti příjemné a hezky ji např. čistící gel vyčistí.

    odpověď na: Svatba #104327
    Veronika Daňková
    Účastník

    Holky a co nasazení, co vaše vlasy pod tím, všechno v pohodě? Já se bojím že by to šlo vidět ale teda taky nad nimi přemýšlím..

    odpověď na: Atopik #103630
    Veronika Daňková
    Účastník

    Doporučím od této značky i jejich čistič na skvrny – Perkarbonát sodný (PUER). Vezme jakékoliv skrvny, i staré zažloutlé prádlo.

    odpověď na: Prodloužení vlasů #103622
    Veronika Daňková
    Účastník

    Jojo mám i clip-in culík a ten je super, když nestíhám, nasadím a během 5ti minut mám hotovo a jdu. 🙂 Vypadá parádně a je to lehký, po čase to máš fakt během 5ti minut.

    odpověď na: Nemůžu otěhotnět #103621
    Veronika Daňková
    Účastník

    Já teda taky můžu doporučit Repromedu. Byla jsem v péči doktorky Pasnišin a nelituju. Paní doktorka byla profesionální, dávala nám vždy na výběr z několika možností a fakt nám chtěla pomoct. Díky ní jsem otěhotněla s vlastními vajíčky.

    odpověď na: Prsa – modelace po kojení #103285
    Veronika Daňková
    Účastník

    Ahoj, já jsem si modelovat prsa, měla jsem je po kojení fakt strašné, vytahané. Cítila jsem se fakt hrozně. Mě je dělali na klinice My Best Care, byla jsem v péči u MUDr. Lucie Vaněčkové a nelituji ani jedné minuty, perfektní profesionální přístup, extra konzultace, když jsem si nebyla jistá, no fakt velká spokojenost. Cítím se skvěle a sebevědomě.

    odpověď na: atopický ekzém #103284
    Veronika Daňková
    Účastník

    Souhlasím, mě to taky sedí, nemám žádnou vyrážku a vezme to i agresivní skrvny od potu, poblinkané bodýčka, prostě všechno. Skvělý produkt za skvělou cenu.😊

    odpověď na: Prodloužení vlasů #103283
    Veronika Daňková
    Účastník

    Ahoj, já si kupuji přes e-shop clip-vlasy-levně.cz. Mají v top kvalitě clip-in, velký výběr barev a poradí vám face to face na brněnské pobočce, případně i přes e-mail. Všichni si myslí že mé vlasy jsou tak dlouhé, nelze ro od mých rozeznat. 🙂

    odpověď na: hormony a nevolnost #103282
    Veronika Daňková
    Účastník

    Jojo tohle je fajn doplněk, má fajn složení, které hezky hormony uklidní a nemusím opět do sebe cpát hormonální antikoncepci. 🙂 Tak jsem fakt ráda.

    odpověď na: Úrazové pojištění pro děti #102824
    Veronika Daňková
    Účastník

    Jojo souhlasím, to se mi na tom líbilo nejvíce. Rychlé, vše černé na bílém, jsem tu fakt spokojená, beru přes srovnávač veškeré pojištění i na dovolenou. 🙂

    odpověď na: Vozík za kolo pro děti #102823
    Veronika Daňková
    Účastník

    Ahoj, za mě bezpečné to je ale nikdy nevíte, já mám radši malou pojištěnou, vše jsem sjednala přes Klik, bylo to rychlé, intuitivní a za fajn cenu, až mě to překvapilo. 🙂

    odpověď na: Pojištění pro mazlíčky #102713
    Veronika Daňková
    Účastník

    Já taky brala přes tento srovnávač, sice jinou pojišťovnu ale i tak, líbí se mi že to bylo během chvíle a bez nátlaku sjednané.

    odpověď na: Dárek pro učitelky #102712
    Veronika Daňková
    Účastník

    Ahoj, co tak kávu a nějakou dobrotu k tomu? 🙂 My máme moc rádi tuhle – https://www.mandlarna.cz/kava-s-mandlovou-prichuti-zrnkova-250g, krásně voní, je slaďoučká a moc dobrá. Je to taková hezká pozornost, s kterou nešlápnete vedle. :))

    odpověď na: Suchá pleť #102700
    Veronika Daňková
    Účastník

    Souhlasím, na vrásky je to TOP! I na tu hydrataci a pro citlivou pleť úplně ideální, moc mi to vyhovuje.

    odpověď na: Menopauza #102697
    Veronika Daňková
    Účastník

    Ahoj, na menopauzu je luxusní tento doplněk stravy – https://www.vegall.cz/nas-sortiment/menopauza-klimakterium-prechod/sarapis-soja-60-kapsli-klimakterium. Dost mi pomohl ji zvládnout, jak psychicky tak fyzicky a mám klid.

    odpověď na: Kam s dětmi v Praze #102696
    Veronika Daňková
    Účastník

    Ahoj, v Praze je super Galerie Harfa. Mají vždy něco připravené na Terasách, teď například Dinopark, ten je fakt luxusní. Mají i fajn možnost parkování, je to nejblíž centru a za super cenu.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 35 příspěvků - 36. až 70. (celkem z 168)
UŽIVATEL