Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
Veronika DaňkováÚčastník
Já mám tento – https://www.nejkufry.cz/batoh-southwest-bound-sport-18l-30368-1900/ . Má 18 l, má dost kapsiček a jsem s ním spokojená, byl semnou jak na českých horách tak i na Dolomitech a vše vydržel a vypadá stále skvěle. 🙂
Veronika DaňkováÚčastníkZdravím a jak velký by jste chtěla batoh? Případně jaké máte cenové rozpětí? 🙂
Veronika DaňkováÚčastníkJá chodím i do salonu Tomáše Arsova, stará se o mne kadeřník Jirka a vlasy mi zachránil. Doplňuji zásoby kosmetiky přímo tam vždy, ale pokud nejsi z Prahy, mají i e-shop, mrkni tam, já jsem s nimi moc spokojená.
Veronika DaňkováÚčastníkMám je od nich a dost toho vydrží, materiál je super a chválí mi je každá návštěva. :)) Normálně je do myčky dávám a jsou pořád jak nové
Veronika DaňkováÚčastníkMám stejnou zkušenost, akorát jsem vlasy měla zničené častým odbarvováním a žehlením. Přestala jsem žehlit, koupila jsem taky vlasovou kosmetiku od Tomase a rozdíl je tam dost vidět.
Veronika DaňkováÚčastníkJá tady kupovala zase kabelku sestře k narozeninám a kufr pro sebe a manžela 🙂 super rychlé doručení a kvalita a vzhled odpovídá tomu, co bylo na e-shopu.
Veronika DaňkováÚčastníkJá bych spíše chtěla něco většího, případně nějakou sadu/kus nějakého nábytku, vázu.. 🙂
Veronika DaňkováÚčastníkJá na doporučení od dentální hygienistky kupuji tyhle https://www.notino.cz/curaprox/be-you-rising-star-regeneracni-zubni-pasta-s-belicim-ucinkem/p-16114717/?gad_source=1&gclid=CjwKCAjw8diwBhAbEiwA7i_sJRADUdnDsE4UGkQ7ZYuGq9eaimjX5WWEbcnhNkDc6isoTZMz2dkyCBoChZkQAvD_BwE a přímo odsud objednávám i s mezizubními kartáčky. 🙂
Veronika DaňkováÚčastníkAhoj, my objednáváme tady – https://www.nejkufry.cz/detske-batohy/. Mají tam obří výběr, batůžky jsou krásné i designově, mají pevné záda a jsou kvalitní. Zkuste mrknout, my a ratolesti jsme velmi spokojení. 😊
Veronika DaňkováÚčastníkHrnečky jsou mám pocit kameninové a stačí když si napíšete do vyhledávače (lupička) Kameninový hrnek se stromem Hela a najde Vám to 🙂
Veronika DaňkováÚčastníkMy máme od eurony balzám na packy 🙂
Veronika DaňkováÚčastníkMoje fenečka se nebojí vůbec a užívá si to, ale od mamky pejsek se bojí – je zavřený většinou někde kde to nejde úplně slyšet.
Veronika DaňkováÚčastníkZa mě je super kombucha, můžete domácí a nebo ji i zakoupit v lékárně ochucenou 🙂
Veronika DaňkováÚčastníkA jak zvládá ochutnávku? 😀
Veronika DaňkováÚčastníkMám tu samou zkušenost, každá návštěva z nich je nadšená 🙂
Veronika DaňkováÚčastníkJá mám zkušenost s hrnečky z bakly.cz, jsou kvalitní, dost vydrží a mají takový nevšední vzor se stromky, chválí mi je pokaždé návštěvy a ptají se odkud je mám 🙂
Veronika DaňkováÚčastníkFunguje Vám to i u nás v ČR a po Evropě? 🙂
Veronika DaňkováÚčastníkI na mě fungovala nejvíce strava + pohyb a jet 80/20 🙂
Veronika DaňkováÚčastníkDěkuji za doporučení, docela se mi líbí, jak dlouho trvalo než Vám došel? 🙂
Veronika DaňkováÚčastníkJedu na dovolenou na cca dva týdny, tak spíš nějaký větší 🙂
Veronika DaňkováÚčastníkAhoj, chceš hrníčky klasické nebo např. nějaké na espresso, latéčko? 🙂
Veronika DaňkováÚčastníkZa mě jednoznačně meduňka/meduňkový čaj + doplnit hořčík a hodně pít 🙂
Veronika DaňkováÚčastníkPřipínám se k tématu 🙂
Veronika DaňkováÚčastníkJá kupuji jinde, tescomu moc neprožívám 🙂
Veronika DaňkováÚčastníkJá mám z eurony ten jejich SOS sprej a ten se mi perfektně osvědčil 🙂
Veronika DaňkováÚčastníkDobrý den a kolik má dcerka let? 🙂
Veronika DaňkováÚčastníkSouhlasím s Marpem 🙂
Veronika DaňkováÚčastníkJá kupovala na doporučení tento – https://www.bakly.cz/villa-collection-odkladaci-stolek-wismar-615×42-cm-341656 , chtěla jsem nějaký jednoduchý a hlavně kvalitní, mě drží už skoro rok, je kovový a bez jediného škrábance. 🙂
-
AutorPříspěvky