Veronika Daňková

Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 35 příspěvků - 1. až 35. (celkem z 168)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpověď na: Období grilovaček #114551
    Veronika Daňková
    Účastník

    Čauky, já můžu doporučit fakt luxusní, ale hodně luxusní omáčky z e-shopu frujo. Mám je i doma, jen tak na vaření, ale jsou super, dají se skvěle převést i a jsou bez glutamátu sodného
    bez umělých sladidel a barviv. Chuťově jsou fakt moc luxusní. 😍

    odpověď na: Konzervy pro psi #114541
    Veronika Daňková
    Účastník

    Holky a jsou i nějaké bez lepku? 🙂 Ten jsem vypozorovala že mému pejskovi nedělá moc dobře.

    odpověď na: Suchá pokožka #113861
    Veronika Daňková
    Účastník

    U nás to byla hodně chlorová, tvrdá městská voda. Pořídili jsme filtr do sprchy, filtrační konvici a filtr F2-1 duo, který změkčí vodu, odstraňuje kovy, chlor, pesticidy a dusičnany. 🙂 Kůži nemá suchou a nemusíme ji tolik mazat, zlepšil se i atopický ekzém. 🙂 Máme vše od značky Dionela.

    odpověď na: Granule na citlivé zažívání #113860
    Veronika Daňková
    Účastník

    Holky moc děkuji za zkušenosti, nejčastěji se tu opakovala značka Grandorf, objednala jsem a zatím musím zaklepat ale žádné průjmy a sedí. :))

    odpověď na: Městská voda #113859
    Veronika Daňková
    Účastník

    Ahoj, mrkněte na e-shop Dionela. Mají filtry, které vodu čistí, filtrační konvici + i filtr do sprchy. My máme vše a filtr F2-1 duo, odstraňuje dusičnany, chlor, pesticidy, kovy a změkčuje tvrdou vodu. 🙂

    odpověď na: Prevence, zdraví #113657
    Veronika Daňková
    Účastník

    Já mám i životní, člověk nikdy neví, co se může stát, že.. a tady šetřím peníze a vím že to, co si zvolím v pojistce, tak bude, bohužel u finančních poradců pojistka byla šíleně drahá.. a neobsahovala ani to, co jsem vyžadovala.

    odpověď na: Vaření na chatě #113656
    Veronika Daňková
    Účastník

    Holky a jak na chatě zabavíte prcky? Máte nějaké aktivity? 🙂 Moc díky.

    odpověď na: Venkovní hra pro děti #113655
    Veronika Daňková
    Účastník

    A hrajete si s dětmi vy nebo si tak hrajou i s kamarády? Samotné?

    odpověď na: Padání vlasů po porodu #113492
    Veronika Daňková
    Účastník

    Hezký večer Eli, vím jak se cítíš.. já tohle po porodu zažívala a byla taky nešťastná, měla jsem někde i už menší lysiny.. mě zachránili na Clinical Hair, pomohli mi tam, nastavili mi kúru přímo pro mě, poradili jak lepšit životosprávu a vlasy mi tolik nepadají, lysiny téměř nejdou vidět. Je to cesta na delší trať ale fakt se to vyplatí. 🙂

    odpověď na: Exem a oblečení #113185
    Veronika Daňková
    Účastník

    Já mám tuhle vůni taky ráda, sedí mi to perfektně a to mám atopický ekzém. 🙂 A ta vůně je skvělý benefit, voní fakt moc příjemně a dlouho na oblečení.

    odpověď na: Palubák do letadla #113159
    Veronika Daňková
    Účastník

    Taky se podepíšu pod e-shop obchod-kufry. Mají tam fakt hezké i barevné kufříky, pro mě jako pro milovníka růžové jsem tam objevila kufr přímo pro mě na míru a jsem velmi spokojená. 🙂 Zároveň mi dorazil hned druhý den, pečlivě zabalený. Nedivím se všem těm pozitivním recenzím, takhle má nějaká služba/servis vypadat.

    odpověď na: Suché kudrnaté vlasy #113158
    Veronika Daňková
    Účastník

    Tak to je super, že jsi taky byla spokojená. Mě dost překvapilo že i dost ovlivnil můj životní styl a fakt mě prohlédli, probrali od A do Z. 🙂

    odpověď na: Padání vlasů #113157
    Veronika Daňková
    Účastník

    Já tedy mám prodloužené vlasy ale když mi padaly, tak jsem to tady taky řešila a dost mi pomohli. Nastavili mi různou kosmetiku, probrali jsme můj životní styl a poradili mi co a jak.

    odpověď na: Operace očních víček #113147
    Veronika Daňková
    Účastník

    Ahoj, mě teda zachránila podpora zevnitř, proti vráskám, jak očním tak i nosoretním. Beru elastin, kyselinu hyaluronovou, užívám to vnitřně a dost mi to projasnilo pohled a vypadám mladistvěji. Mám vše od N-Medical, tak jen moje méně invazivní doporučení. :))

    odpověď na: Zrcadlo do koupelny #112967
    Veronika Daňková
    Účastník

    Zdravím Petro, pokud renovujete koupelnu, tak vám doporučím i tohle – ttps://www.dionela.cz/dionela-fam1-vodni-filtr/d-2143. My máme filtr jak v koupelně, tak v kuchyni a je to super pomůcka. Voda není tak tvrdá, neobsahuje látky, které nejsou úplně oka a hlavně voda nesmrdí a nechutná tolik po chlóru. Na údržbu je to taky super. 🙂

    odpověď na: Smrdí nám voda #112966
    Veronika Daňková
    Účastník

    My máme taky vodní filtr + filtrační konvici od stejné značky. Voda chutnala hrozně moc po chlóru a taky zapáchala a toto nám společně moc pomohlo. 🙂 Teď mě nevadí pít vodu z kohoutku, tím že se to přefiltruje a nesmrdí to tolik, hlavně po tom chlóru.

    odpověď na: Tvrdá voda #112965
    Veronika Daňková
    Účastník

    Hezký večer, já si koupila tento filtr – https://www.dionela.cz/dionela-fam1-vodni-filtr/d-2143 + filtrační konvici ze stejného e-shopu. 🙂 Chuť vody je lepší a odstraňuje antibiotika, pesticidy.. a voda není pak ani tak tvrdá a například ve varné konvici mi to netvoří vodní kámen, tak jak dřív.

    odpověď na: Krmivo pro štěně #112964
    Veronika Daňková
    Účastník

    Máme od nich taky granule s příchutí krocana, bez lepku a teda luxusně jsou navoněné. 🙂 Můj pes je většího plemene, má citlivé trávení a toto mu perfektně sedí.

    odpověď na: Rozbité okno #112929
    Veronika Daňková
    Účastník

    My kdybychom neměli pojištění na odpovědnost přes Klik, škoda by se tenkrát v jiné situaci vyšplhala až na 40 tisíc.. fakt se to vyplatí, je to lepší než pak tolik platit.

    odpověď na: Pokoj pro holčičku #112563
    Veronika Daňková
    Účastník

    Ahoj , já například postel mám z Dům Nábytku Štach. 🙂 My máme dětskou postel Jesica, 90 x 200 cm, je neutrální, tak se pak bude hodit i jak dcerka bude větší, do jakéhokoliv interiéru.

    odpověď na: Padání vlasů #112562
    Veronika Daňková
    Účastník

    Já doporučím zase odjinud, z vlasy k prodloužení. 🙂 Mají lidské vlasy i clip-in culík, ten je super rychlý na nasazení, krásně prodlouží vlasy a hodí se i na různé speciální akce.

    odpověď na: Vlasové sérum na suché konečky #112561
    Veronika Daňková
    Účastník

    Já mám z vlasy k prodloužení. 🙂 Mají velký výběr, lidské vlasy mám od nich, jak clip-in pásky, tak culík. Je to rychlé, jednoduché a během 10ti minut mám nasazeno.

    odpověď na: Suché kudrnaté vlasy #112560
    Veronika Daňková
    Účastník

    Ahoj, na suché vlasy, poškozené vám nejlíp poradí na Clinical Hair. Já měla vlasy bez života, nerostly a byly hrozný, hrozně suchý. Našli příčinu, nastavili mi kosmetiku přímo na mé vlasy a moc mi to pomohlo. 🙂

    odpověď na: Nová sedačka #112354
    Veronika Daňková
    Účastník

    Ahoj, my máme tuto – https://www.dumnabytkustach.cz/sedacky/sofi. 😊 Je to opravdu kvalitní pohovka, dají se tam zvolit pet-friendly látky a je fakt masivní a moc pohodlná, dá se vybrat v několika barvách. Já na ní i kolikrát ležím.

    odpověď na: Kufry dovolená #112120
    Veronika Daňková
    Účastník

    Děkuji, na ty jsem koukala že na Heurece mají skvělé hodnocení, ale víte co, ty nákupy přes internet, občas se bojím co mi dojde, zda to není podvodná stránka, tak moc děkuju za Vaši osobní zkušenost. Jeden kufr skořepinový se mi tam moc líbil, tak tam objednám. Moc děkuju.

    odpověď na: Prací prostředky #112115
    Veronika Daňková
    Účastník

    Jojo, pod toto se podepíšu. Mám od každé vůně 1 lahvičku a voní každá krásně, jen to střídám, podle toho, co se mi víc hodí na různé období. 😀 Voní mi skříň, pračka, pak i sušička a návštěvy se vždycky ptají v čem peru, že to příjemně voní.

    odpověď na: Lupy #112114
    Veronika Daňková
    Účastník

    Mě tu pomohli i na padání vlasů. Ty mi po porodu padaly fakt ve velkém, nevěděla jsem už co s tím. Naštěstí našli příčinu a vlasy mě zachránily. Mám je zase hezky husté, dlouhé a daleko víc lesklé. 😊

    odpověď na: Protein – který je nej? #111905
    Veronika Daňková
    Účastník

    Ahoj, tohle je přímo něco, co hledám. Mě moc nevyhovují hutné proteiny, takže toto je pro mě fajn volba, slyším o této variantě poprvé, asi nějaká novinka na trhu. Děkuji, objednávám a dám pak vědět. 😄

    odpověď na: Klouby a fitko #111797
    Veronika Daňková
    Účastník

    Na klouby a celkově na potíže s pohybovým aparátem mají spoustu doplňků na bormag.cz. 😊 Skvěle vám poradí i Hana Bodáková, kde jí řeknete, co vás trápí a pomůže vám najít to nejlepší pro vás. Mě dost pomohla s doplňky na extrémní bolesti kloubů. 🙂

    odpověď na: Špatně spím #111796
    Veronika Daňková
    Účastník

    Já je mám taky a líbí se mi, že to není klasický prášek na spaní, nestane se na nich člověk závislý – maximálně skrze výbornou chuť. 😀 Naspím 8,5 hodiny, ráno se vzbudím plná energie, odpočatá, prostě se cítím skvěle. 🙂

    odpověď na: Jaký kolagen je nej #111554
    Veronika Daňková
    Účastník

    Ahoj, mě se osvědčilo kombinovat kyselinu hyaluronovou, elastin a kolagen, kolagen sám bez elastinu nefunguje na 100%. Mám vše z N-Medical a mám hydratovanější pleť, pokožku i méně viditelnou celulitidu. 😊

    odpověď na: Nová postel #111552
    Veronika Daňková
    Účastník

    Hezký večer, my máme krásnou, pohodlnou a hlavně kvalitní postel z Postele Štach. Mají prodejnu v Břeclavi, kde se můžete na vše podívat, my využili i 3d realizaci teď v prosinci, kdy tam je 10% dolů, abychom si to uměli představit, aby se nám tam vše vlezlo. 😊

    odpověď na: Přírodní olej na suchou pokožku #111446
    Veronika Daňková
    Účastník

    Já miluju toto tělové mléko, s bio olivovým olejem – https://4katharsis.cz/cs/mleka/320-telove-mleko-s-bio-olivovym-olejem-mandarinkou-limetou-a-bazalkou/. Krásně mě hydratuje pokožku, je moc příjemné a olej se krásně vmasíruje a vstřebá. 🙂

    odpověď na: Nekvalitní spánek #111443
    Veronika Daňková
    Účastník

    Dívejte, je to bezpečné a zdravotně nezávadné, nebojte. 😀 Mám pásky i na běhání, na noc a vše drží kde má.

    odpověď na: Nekvalitní spánek #111409
    Veronika Daňková
    Účastník

    Ahoj, já mám pásky a melatoninové gumové bombóny. Musím říct, že se mi líp dýchá, v noci se nevrtím, spím celých 8 hodin a cítím se skvěle, odpočatě, ráno jsem plná energie. Zkuste a uvidíte, držím palce, ať vám to pomůže. 😊

Aktuálně je na stránce zobrazeno 35 příspěvků - 1. až 35. (celkem z 168)
UŽIVATEL