Jak oživit letité manželství vám poradí Meryl Streep, Tommy Lee Jones a Steve Carell. A nebude to rozhodně žádné suchopárné poučování.

Žánr: Komedie /Drama /Romantický


Režie: David Frankel


Hrají: Steve Carell, Tommy Lee Jones, Meryl Streep, Jean Smart, Susan Misner, Ben

Rappaport, Brett Rice, Elisabeth Shue


Hudba: Theodore Shapiro


Kay (Maryl Streep) a Arnold (Tommy Lee Jones) žijí ve společném manželství už přes třicet let. Zatímco ona je ve vztahu spíše nešťastná, Arnold nevidí žádný problém a je celkem spokojený. Když Kay objeví knihu renomovaného manželského poradce doktora Felda (Steve Carell), rozhodne se na vztahu zapracovat. Plán je jednoduchý – odletět spolu s manželem do malého městečka, kde vede doktor svou poradnu. Ačkoliv Arnold nechápe, proč by měl prohlubovat manželský vztah, nakonec s Kay odletí a začnou se účastnit terapie.


Po počátečních problémech a hlavně Arnoldově nechuti praktikovat doktorem doporučené rady a metody začne mít pár překvapivě dobré výsledky a jejich vztah začne rozněcovat onu pověstnou jiskru. Velmi je proto zaskočí další doktorův požadavek, tentokrát na obnovení manželského sexu. S něčím takovým už totiž ve svém věku moc nepočítali…


Druhá šance slibuje zábavnou podívanou s oblíbenými herci, kteří se svých rolí zhostili s naprostou samozřejmostí. Ostatně režisér David Frankel (Marley a já, Ďábel nosí Pradu) má se vztahovými komediemi již zkušenosti a téma uvadajícího vztahu osloví nejen starší generaci.

Autor: Veronika
Foto: Bontonfilm
20. 9. 2012

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků