Horoskop na týden od 23. do 29. září 2013

Přečtěte si svůj horoskop na týden od 23. září 2013.

Titulka pro: Horoskop na týden od 23. do 29. září 2013
Zobrazit fotografii v galerii

Váhy (23.9. - 23.10.)

Slavíte-li v tomto týdnu narozeniny, horoskop vám doporučuje neflámovat mimo domov. Pozvěte přátele, příbuzné či kolegy k sobě domů. Jakmile se sejdete s někým v restauraci, oslava skončí veřejnou ostudou. Alespoň ob den si dopřejte klidný večer, relaxujte rozjímejte. To vás dobije energií, kterou budete potřebovat v závěru týdne k řešení dosti složitého problému.


Štír (24.10. - 22.11.)

Samo Slunce vás v tomto týdnu přinutí sestoupit do hlubin svého podvědomí, vracet se myšlenkami do minulosti. Z rozjímání vás samozřejmě vyruší nutnost pracovat, vydělávat si na živobytí, ale jakmile budete mít volno, opět se ponoříte do svého vnitřního světa.
Do paměti si zapíšete, kde jste dělali chyby, a ty už nebude v budoucnu opakovat.

 

Střelec (23.11. - 21.12.)

Velmi snadno budete v následných sedmi dnech navazovat nové kontakty. A to nejen přátelské, ale i pracovní, a jste-li nezadaní, mezi novými přáteli může být vás budoucí intimní protějšek! Vyzařovat budete do okolí auru pohody, což k vám bude přitahovat lidi jako magnet. Vám to bude lichotit, ale pokud máte trvalý vztah, dejte si pozor, protože to je jediná oblast, ve které to ke konci týdne začne skřípat, důvodem dokonce může být vaše nevěra.


Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Nesnažte se sami sobě v následných sedmi dnech namluvit, že stabilita pro vás znamená vysoký příjem a pracovní postavení. S touhle životní filozofií byste si totiž ani nevšimli, že se pomalu ale jistě vzdalujete své rodině. Ke konci týdne by se atmosféra u vás doma mohla vyhrotit, a vy byste si mezi nejbližšími připadali jako na nepřátelském území.


Vodnář (21.1. - 18.2.)

Sice se v tomto týdnu budete tvářit jako andílci, šetřit nebudete úsměvy, ale když se vám naskytne příležitost, do lidí, kteří vám lezou na nervy svými názory, si šikovně rýpnete. Všechno vám bude procházet až do pátku, zlom nastane ve dnech víkendu. Jako Vesus vybouchne vaše drahá polovička, mnozí budete čelit partnerské krizi.


Ryby (19.2. - 20.3.)

V první polovině týdne se z vás stanou malí sobci. Aktivní budete pouze v případě, když z toho budete mít finanční zisk. Spokojení budete ale jenom několik dnů. Uvědomíte si, že touhle strategií byste mohli přijít o přízeň lidí, která máte rádi. Jen jestli to nebude pozdě, protože víkendový horoskop naznačuje hádku, a to co si na svou adresu budete muset vyslechnout, se vám na několik dnů postará o špatné spaní.

 

Beran (21.3. - 21.4.)

Okolnosti vás v tomto týdnu přinutí pracovat víc hlavou, než rukama. Než se do nějaké akce vrhnete, budete přemýšlet. Je pravdou, že díky tomu neuděláte nic zbytečného, ale tím věčným rozhodováním budete trošku lidi okolo sebe rozčilovat, a co víc, než vy se rozhýbete, možná vám něco uteče pod rukama. Tak se snažte o přiměřenost, protože opatrnosti sice není nikdy dost, ale vás v tomto týdnu může uškodit!


Býk (22.4. - 21.5.)

Pokud máte pochybnosti, zda stačíte na práci, kterou se živíte, tak si ke konci týdne v duchu budete říkat, že jste prostě dobří, možná v týmu nejlepší. Jako jedno z mála znamení se totiž dokážete rozhodovat během chvilky, a tím na sebe pozitivním způsobem upozorníte nadřízené.


Blíženci (21.5. - 21.6.)

Máte před sebou týden, ve kterém budete nepřehlédnutelní. Když už na vás náhodou nebude vidět, budete slyšet! Poradíte si v každé situaci, nikdo vás nedostane v rozhovoru do úzkých. Argumentovat budete tak chytře, že i vzdělanější lidé se raději stáhnou, protože zjistí, že by slovní spor prohráli.


Rak (22.6. - 21.7.)

Jste-li nezadaní, a toužíte po lásce, ucelené rodině, patrně si v tomto týdnu uvědomíte, že budete muset změnit chování potažmo strategii namlouvání. Začněte od nuly - tím je myšleno skoncovat s minulostí, která vám díky negativní zkušenosti zanechala na duši šrámy. Snažte se odpojit od toho, co už nemůžete změnit, a ve vašem životě nastane obrat o 180°!


Lev (22.7. - 22.8.)

Nápad začít něco studovat hned realizujte. Podzim je pro vás vždycky mírně stresové období, protože vám díky nedostatku Slunce začne ubývat energie, a to si mnozí z vás budou mít chuť něčím kompenzovat. Horoskop nevylučuje ani nevěru, ale když budete muset pravidelně usednout do školních lavic, na zálety vám nezbude čas.


Panna (23.8. - 22.9.)

V následných sedmi dnech se vrhnete do akce, která dopadne úplně jinak, než bude vaše očekávání. To neskousnete, a vaše reakce bude připomínat shakespearovské "Mnoho povyku pro nic". Možná totiž přijdete o peníze, ale nebude se jednat o závratnou částku, navíc díky Slunci v sektoru příjmů je zase velmi brzo vyděláte, takže zachovat klid bude nejrozumnější řešení.

Naďa Šmídová, nadasmidova.webpark.cz, telefon 603 422 219
Foto: iStock
21. 9. 2013

 

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Kurz výkladu Tarotu I.

Kurz výkladu Tarotu I.

V první řadě je nutno říci, že výklad karet není žádná mystická nebo nadpřirozená záležitost....

Jak to vidím já aneb Každý výklad, dobrý výklad

Každý výklad dobrý výklad aneb Jak to vidím já

Karty mne fascinují už dlouhé roky, jejich řeči jsem ale porozuměla až dávno za prahem...

Titulka pro: Tarotový výklad na červen

Tarotový výklad na červen

Na červen vám přinášíme výklad z barokního ovčína v Chotíkově. Vesnice Chotíkov byla založena ve...

Titulka pro: Tarotový výklad na září

Tarotový výklad na září

Chcete vědět, co vám na září předpovídají karty? Přečtěte si náš tarotový výklad na měsíc...

Titulka pro: Tarotový výklad na měsíc duben

Tarotový výklad na měsíc duben

Začal duben a s ním pravé aprílové počasí. Chcete vědět, co vám na duben předpovídají...

Titulka pro: Tarotový výklad na měsíc květen

Tarotový výklad na měsíc květen

Chcete vědět, co vám na měsíc květen předpovídají karty?

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

VYBAVENÍ KOUPELNY

Zdravím kde se dají koupit opravdu kvalitní ručníky?

BATOH

Zdravím, doporučíte mi prosím batoh pro dcerku na druhý ...

HRAČKA PRO HOLČIČKU

Zdravím, poradíte prosím příslušenství k Barbínce, se ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz