Kosmetika

Jak používat bronzer

Připadáte si moc bledá? Potřebujete opticky zeštíhlet obličej? Vyzkoušejte bronzer. Jak se ale vyznat ve všech variantách? Tekuté, pudrové, se třpytkami, bez třpytek? Třeba vám pomůže následující průvodce.

Konturování

Bronzery mohou být využívány ke konturování, kde pomocí stínu vytvoříte například užší obličej, nebo menší nos. Jak ale vybrat ten správný bronzer? Zásada číslo jedna: žádné třpytky! Chceme přece vytvořit přirozeně vypadající stín. K tomu třpytky nepatří. Všeobecně také dávejte pozor na bronzery, které jsou oranžové a udělají z vaší tváře pomeranč. Na trhu najdete bronzery tekuté, mastné i pudrové.

Políbená sluncem

Další variantou, jak použít bronzer, je jemně jej poprášit po celém obličeji. Tak třeba můžete sjednotit barvu obličeje s opálenějším tělem. Rozhodně nezapomeňte na krk. Poprášit líčka můžete i s bronzerem obsahujícím jemné třpytky, které dodají šmrnc, lesk a zdravější barvu do tváří. 

Zaměřeno na nožky

Koukají ze sukně a nemají takovou barvu, jakou byste si představovala? Pokud nejste fandou samoopalovacích krémů, vyzkoušejte tekutý  bronzer na nohy. Vaše nohy instantně opálí do krásné barvy a zároveň se nelepí, neotírá o oblečení, krásně voní a večer jej smyjete ve sprše. Ideální a jednoduché řečení také na svatbu, nebo párty. Krém vmasírujete do pokožky jemnými krouživými pohyby. Žádné šmouhy a super snadná aplikace.

Připravila: Katka Soušková

Zdroj informací: Benefit Cosmetics LLC
Zdroj fotografií: Benefit Cosmetics LLC

Diskuze: příspěvků