Zdraví

Jarní očista organismu a odstranění nadměrné vody z těla pomocí tří bylinek

Sbírání kytiček

Trápí vás otoky, celulitida a přebytečná kila? Věřte nebo ne, všechny tyto problémy mohou mít stejného jmenovatele – zadržování vody v těle.

Někteří z nás se navíc pustili do detoxikace. Součástí detoxu je odstranění nadměrného množství vody z těla, které správně funguje při obsahu 50-60% vody. Jakmile se však začne poměr zvyšovat, nastává problém v podobě otoků končetin, břicha i obličeje. Člověk se mnohem více potí a i přes výraznou snahu se mu nedaří zhubnout. 

Nadbytečné vody se nyní můžete jednoduše zbavit pomocí bylinek, které skvěle poslouží i během jarního detoxu. Pokud chcete být ve formě, dejte šanci přírodě se 3 bylinkami na odvodnění Kneipp®. 


Zadržování vody v těle může mít mnoho různých příčin, ať už jde o nadměrné pití kávy nebo nezdravou stravu s vysokým příjmem solí, cukrů a přemírou konzervačních prostředků. Na vině může být také málo pohybu, sedavé zaměstnání a bez rizika není ani práce, při níž lidé dlouho stojí. Ve všech těchto případech totiž krev neodtéká tak, jak by správně měla, dochází k jejímu městnání v okolních tkáních a tím vznikají otoky koncových částí těla a zadržování vody například kolem pasu. 


Zadržování vody může způsobovat i hormonální antikoncepce a další hormonální změny, ať už před menstruací nebo v období klimakteria. S odvodněním pomůže kopřiva, jalovec i petržel Ve všech těchto případech je vhodné provést odvodňovací kúru. V současné době už nemusíte shánět sušené bylinky a složitě studovat ideální poměr pro jejich míchání a užívání, protože vám podává pomocnou ruku Kneipp® a jeho 3 bylinky na odvodnění, které vám s vyloučením přebytečné vody z organizmu pomohou. 


Obsahem tobolek jsou listy kopřivy a jalovce, tedy rostlin s diuretickými účinky a podporou funkce ledvin. K nim je přidána prášková nať petržele a navíc ještě biotin a hořčík, který přispívá k rovnováze elektrolytů.

Kneipp 3 bylinky na odvodnění


KP
Foto: Hartman Rico

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků