Zdraví

Klinika reprodukční medicíny IVF CUBE oslavila narození 1000. dítěte

Sbírání kytiček

Pražská klinika asistované reprodukce IVF CUBE oslavila narození už 1000. dítěte počatého s její pomocí.

Jubilejním novorozencem se stala Nikolka. Její maminka Pavla zářila štěstím. „Chtěli bychom poděkovat paní doktorce Višňové a celému kolektivu v IVF CUBE za naši milovanou Nikolku,“ říká devětatřicetiletá Pavla H., jejíž dcera se narodila prvního září. Podle vedoucí lékařky kliniky MUDr. Hany Višňové, Ph.D. se jedná o stěžejní okamžik v existenci kliniky. „Když jsme roku 2011 zahajovali provoz IVF CUBE, nenapadlo by nás, že už po 2 letech budeme slavit tisíc novorozenců, kteří přišli na svět s naší pomocí,“ říká Višňová. „Není to jen důkaz efektivity našich služeb, ale zejména důvěry pacientů – doporučení je vždy nejlepší reklamou,“ dodává lékařka.

Paní Pavly jsme se zeptali:
 

Jak jste se o klinice IVF CUBE dozvěděla?

O klinice jsem se dozvěděla od našeho rodinného kamaráda, který mi doporučil paní doktorku Višňovou.
 

Jak dlouho jste se snažila otěhotnět, než jste se rozhodla podstoupit umělé oplodnění?

O miminko jsme se snažili 3 roky
 

Na kolikátý pokus se zadařilo?

Zadařilo se až při 3 transferu.
 

Proč byste kliniku IVF Cube doporučila ostatním?

Kliniku IVF CUBE moc doporučujeme z důvodu skvělého přístupu paní doktorky, která nám vždy vše ochotně vysvětlila a doporučila další postup. Také bych chtěla vyzdvihnout přístup sestřiček a celého personálu kliniky. Prostředí kliniky je velice příjemné a na závěr bych chtěla říci, že pro manžele, kteří prochází touto nelehkou situací snažení se o miminko, je přístup personálu kliniky velice důležitý. My máme obrovskou radost z našeho dlouho očekávaného miminka – dcerky Nikolky.

Klinika asistované reprodukce IVF CUBE se věnuje problematice léčby neplodnosti v České republice od roku 2011. Zajišťuje komplexní péči v oblasti diagnostiky a terapie poruch plodnosti.

Naši pacienti se mohou spolehnout na naši letitou praxi. Není to tak, že bychom vystudovali a zakládali kliniku. Já osobně pracuji v oboru už 18 let. Snažíme se našim klientům nejen poskytnout maximální péči, ale i něco navíc. Na naší klinice probíhají různé světové studie. Patříme k průkopníkům nových trendů v reprodukční medicíně a spojených službách – mezi prvními na světě například umožníme pacientům sledovat vývoj embryí na internetu pomocí inovativního systému EmbryoScope.“ doplnila MUDr. Hana Višňová.

Než jsem začala o klinice psát, byla jsem se tam podívat. Zrovna jsem potkala v čekárně paní, která si spletla datum své návštěvy. Sestřička jí vyšla vstříci a bez řečí ji zařídila kontrolu, aby nemusela znovu jezdit. Vím, že si kamarádky na některých klinikách stěžují na dlouhé čekání. Tady šlo vše jak po másle. Z čekárny jsem koukala přímo do Divoké Šárky. Ocenila jsem možnost parkování přímo u kliniky. Idylku momentálně trochu ruší práce na Evropské třídě. Jinak pacientky vystoupí z tramvaje přímo u kliniky. 

Připravila: Katka
Foto: IVF Cube
12. 11. 2013
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků