Krabičková dieta na dva týdny zdarma

Éra popularity striktních a nevyvážených redukční diet je naštěstí již za námi a čím dál více lidí chápe, že úspěšné hubnutí spočívá ve změně životního stylu. Kromě špatného režimu jídla a celkové uspěchanosti, jež jídlo jako takové odsouvá na vedlejší kolej, mohou být příčinou i špatně volené porce jídla.

Titulka pro: Krabičková dieta na dva týdny zdarma
Zobrazit fotografii v galerii

Buď jsou příliš malé, což znamená rychlý pokles váhy, ale i neméně rychlý nástup jo-jo efektu. Nebo jsou naopak příliš velké a pak ani fakt, že jíme zdravě, nevede ke kýženému výsledku. Tím je optimální a zdravý pokles váhy 2 - 4 kg měsíčně. Současný a po všech stránkách vytížený člověk si má málokdy možnost dokonale propočítat a zrealizovat svoje ideální redukční stravování, a proto na českém trhu začal koncem minulého roku působit nový hráč v oblasti dietního stravování, společnost I Feel Well Dieta v pohodě.

Dieta v pohodě nabízí jeden z nejpestřejších stravovacích konceptů v oblasti „krabičkové diety“ v Praze. Klient obdrží každé ráno pět jídel na místo, které si zvolí, ať už je to kancelář nebo domov. Jídelníček tvoří čerstvá a nutričně vyvážená jídla s optimální energetickou hodnotou a zastoupením nejdůležitějších nutrientů. „Největší důraz klademe na kvalitu vstupních surovin, všechny naše pokrmy jsou připravovány od základu, bez používání polotovarů a zbytečných dochucovadel,” vysvětluje Martin Gruber, jednatel společnosti I Feel Well.

Přípravou stravovacích jídelníčků se zabývá tým předních odborníků včetně specialistů z Centra preventivní medicíny v čele s primářem MUDr. René Vlasákem. Dieta v pohodě nabízí širokou škálu programů, které se neustále doplňují a obměňují. Kromě základního redukčního programu Classic mohou náročnější klienti volit program Gurmán. “Jídelníčky určené k redukci váhy jsou u našich klientů samozřejmě nejžádanější,” říká Martin Gruber. “Jsou sestavené tak, aby poskytovaly denně 1 - 2 gramy bílkovin na kilogram ideální hmotnosti a přitom se množství tuků za den pohybovalo v rozmezí 30 - 35 energetických procent. Samozřejmě se jedná o zdravé druhy tuků,“ dodává. Odborníci Diety v pohodě dbají na glykemický index potravin v jídelníčcích. „Volíme sacharidové potraviny s nižším glykemickým indexem, aby nedocházelo brzy k pocitům hladu, a každý den obsahují naše jídla zeleninu nebo v menší míře ovoce,“ popisuje Martin Gruber.

Společnost nabízí též speciální jídelníčky pro diabetiky, celiaky a vegetariány. Novinkou je program pro ty, kteří váhu redukovat nepotřebují, ale chtějí mít vyvážený a pravidelný přísun pestrého jídla nebo se obávají možnosti jo-jo efektu. Dieta v pohodě připravila speciální jídelníček i pro klienty, kteří díky vyšší tělesné aktivitě potřebují jiný kalorický příjem.

Další zajímavostí společnosti Dieta v pohodě je stravovací program Metabolic, který vychází z individuálních metabolických nároků klienta.

Jídla si může zájemce jednoduše vybrat a objednat na webových stránkách společnosti. Doprava na základě přání klienta je v ceně programů již zahrnuta.

Soutěž probíhá od 11. do 17. dubna 2011

Jedna z vás má možnost vyhrát dvoutýdenní program Gurmán pro ženy v hodnotě 5 250 Kč.

Více informací a odpověď na otázku najdete na http://www.dietavpohode.cz

Foto: I feel Well

Výherce:
ptacek

DISKUZE K ČLÁNKU

3

ani já bych to nejedla

ODPOVĚDĚT

3

toto nebrat

ODPOVĚDĚT

2

čauky :) já měla asi po 10 dnech 2 kg dole..a po 3 měsících 8kg..ale je to samozřejmě individuální...snažila jsem se i občas cvičit :)

ODPOVĚDĚT

1

ahoj holky, po jaké době myslíte, že jde vidět nějaký výsledek :)?

ODPOVĚDĚT
VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE (4 PŘÍSPĚVKŮ)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

NESPAVOST

Kdo s tím máte taky problém, poraďte prosím, co vám ...

STŘÍBRNÉ NÁUŠNICE

Ahoj, vybírám kvalitní a originální náušnice, poraďte ...

VENDYSKA

Nemáte někdo filtr na pitnou vodu od firmy Dionela? Chceme si ho ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA© 2020, MeziŽenami.cz