Zdraví

Mitochondriální medicína

Sbírání kytiček

Nevíte, co to znamená? Také se jí říká medicína proti stárnutí – anti-age medicína, a jejím autorem je světoznámý lékař MUDr. Kučera, který má po 30 letech výzkumu takové výsledky, že se stal osobním lékařem kosmonautů připravovaných na projekt MARS 500 a lékařem pilotů britských aerolinií.

Jak to tedy funguje?

Nejdříve vás vyšetří na přístroji (původně sestrojeném pro kosmonauty), kde zjistí míru adaptačních mechanizmů- dokážou tím poznat nemoc dříve, než se rozvinou její příznaky. Zjistí totiž změny v organizmu, které vedou k propuknutí různých chorob, zejména civilizačních.


Následně se pomocí preparátu s patentovaným složením „upraví“ funkce vašich buněk, citlivost nervového systému, fungování srdce, metabolismu, rychlost stárnutí, schopnost zvládat stres, hormonální funkce, a jiné a jiné.


Velmi zjednodušeně řečeno- zvýšením energie uvnitř buněk- ovlivněním mitochondrií- se zvýší adaptační schopnosti těla a tím odolnost proti zátěži a nemocem. Pokud totiž nezačnete s nápravou uvnitř buňky – neléčíte. Pouze potlačujete příznaky. Mitochondriální medicína má úspěch i u velmi závažných chorob – degenerativních, kardiovaskulárních, nádorových, hormonálních, ale i u poruch nervového systému a civilizačních onemocnění.

Ať už vás trápí cokoliv – cukrovka, vysoký tlak, problémy se srdcem, autoimunitní onemocnění,…atd, dokáže vám pomoci. Dovolte vašemu tělu, aby se začalo uzdravovat !

Více informací najdete na www.dipuramed.cz nebo na tel: 725 770 939.


Autor: MUDr. Miroslava Abdulgani
28. 6. 2016

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků