Nečekejte na lásku. Jděte jí naproti

Přinášíme vám další díl seriálu „Jak vám může pomoci mentální kouč“ o ženách, které díky koučinku a terapiím mentální aktivace našly ve svém životě to, co hledaly a nalezly díky spolupráci s koučkou Petrou L. Krajčinovič, kterou si nemohou vynachválit.

Titulka pro: Nečekejte na lásku. Jděte jí naproti
Zobrazit fotografii v galerii

Simona pracuje od vysoké školy v korporátním prostředí, v současnosti na vyšším postu a ve své práci je velmi schopná. Když se sama charakterizuje, říká, že je houževnatá, vytrvalá, pracovitá a spolehlivá. Před pár lety si prošla nejtěžší zkouškou, jakou může žena projít v rámci onemocnění a následky si ponese po zbytek života. Nevzdává se, cílevědomě kráčí dál, i když jí nemoc zasadila ostrý políček.

Ve svém životě si může dovolit prakticky cokoliv. Cestuje, má vlastní bydlení, chodí krásně oblékaná, ale. Nikdy nebyla expert na vztahy a většinou končily slzami. Poslední přítel, se kterým měla dlouhodobý poměr doslova vycouval, když udeřila zhoubná nemoc a od té doby se ve vztazích nedařilo vůbec. Čas letí, touha milovat a být milovaná, po rodině, dětech a zázemí vykrystalizovala vloni na jaře.

Simona slyšela v rádiu pořad, ve kterém byla hostem mentální koučka Petra L. Krajčinovič. Petra hovořila o tom, jak lze odbourat strach ze zklamání a posílit sebedůvěru a víru v sebe sama a připravit se na nový zdravý vztah. http://www.cista-duse.cz/2014/07/workshopy-zoom/ Simona neváhala a hned ten den koučku Petru L. Krajčinovič kontaktovala a objednala se na sezení. V několika týdnech nabral Simony život obrátky. Kolegové i klienti si začali všímat změn a hodnotili Simonin rozkvět a výtečnou náladu. Simonin přerod a cesta ke spokojenosti trvaly několik měsíců. V jejím průběhu přišly i zvraty, které nemohla ovlivnit, ač se o to snažila ze všech sil. Čtete dobře, ze všech sil, což jí vyčerpávalo a zase se na chvilku vzdálila od svého záměru. Opět a opakovaně si musela uvědomit, že místy zbytečně tlačí a přehnaně kontroluje věci, na které nemá vliv, a zase naskočila zpět do nových kolejí. Přišla Simoně do cesty láska? Jak dlouho na ni čekala?

Slova koučky Petry L. Krajčinovič

Nikdy nezapomenu, když Simona poprvé vešla do koučovny! Nikdy nezapomenu na naše první sezení. Přestože je můj přístup ke klientům čistě nehodnotící, u Simči jsem si po pár minutách rozhovoru říkala, jak je možné, že tak šikovná a hezká ženská může tonout ve vztazích. Pochopila jsem záhy, když Simona popisovala své dosavadní vztahové omyly a selhání plus následky nemoci. O to víc jsem oceňovala a doposud si cením Simoniny vytrvalosti a pracovitosti ve všech oblastech života.

Musím říct, že jsme společně ušly docela dlouhou cestu, kdy Simona občas ztrácela víru, opět na sebe nabalovala práci a s ní spojené stresy, dokonce zašla i ke kartářce, čehož posléze litovala, protože ji informace, které tam slyšela, zbrzdily.

Simona si postupem času uvědomila, jaká doopravdy je - zvyklá cvičit na plné obrátky, pracovat na 110%, vstřícná a všem vždy k dispozici, s minimem času pro sebe. Jak jí vnímá okolí – jako ženu, na kterou je spoleh, zastane práci za tři, a taky že ji kolegové rádi úkolovali, resp. dlabali na svou práci a Simona je vytrvale kontrolovala nebo musela práci odvést za ně.

Postupně a vytrvale začala přestavovat své priority, naučila se prosadit svoje potřeby, efektivně odpočívat, jít štěstí a svému cíli naproti bez strachu a zbytečného tlaku, i když se místy nedařilo, nevzdala se. Uvolnila svou upjatost a staženost a povolila ženskou energii, naučila se nebrat některé nepodstatné věci tak vážně a nekontrolovat. Simona udělala ohromný kus práce a vyplatilo se, paradoxně i v pracovní sféře, protože přestala řešit osobní roviny a kolegové byli nuceni zastat vlastní práci sami. Milé Ženy, ptáte se, co nejdůležitější ze všeho, vztah, po kterém Simona toužila, a kvůli kterému ke mně do Čisté duše přišla?

Koná se pohádkový konec? 

Koná. Možná se vám konec bude zdát opravdu pohádkový, ale tak to je. Simona potkala před pár týdny lásku svého života, všechno je tak jak má být a zdá se, že vztah někdo doručil na objednávku. Tak to není, Simona je připravená a uvolněná, srší energií, kterou nevydává na malichernosti a nekontroluje zbytečnosti.

Dopřejte si v životě to nejlepší, každý má nárok na štěstí. Co nárok, je naprosto nezbytné být šťastný a spokojenost je povinná a měla by se vyučovat. Pro první tři z vás, které se objednáte, máme připravené tři vouchery na slevu 500Kč do centra Čistá duše Petry L. Krajčinovič. Buďte první a nestůjte frontu na spokojenost, přijďte si pro ni.

Poděkování Simony na závěr

Petra je něco jako šamanka. S nakažlivou energií, láskyplná a hlavně umí dokonale svou práci a skoro okamžitě rozklíčuje přesně to, co potřebujete řešit. Co se týče spolupráce je velmi vstřícná a ve vyžadování plnění úkolů nekompromisní a zajímá se o vše, na čem spolu pracujeme, hlavně jestli dodržujete akční kroky a realizuju je. Přeju všem ženám, aby nečekaly na lepší život a zašly si ho za Petrou L. Krajčinovič zařídit. Petro díky, jsem moc ráda, že tě mám.

 

Chcete-li se Petry Krajčinovič na něco zeptat, najdete ji v naší poradně.

 

Připravila: Katka
Foto: iStock
5. 2. 2014
 

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Vyvětrejte si v rodině

Vyvětrejte si v rodině

Jarní energie v březnu přinášejí jarní svěží vánek. Jeho úkolem je přinést nové a zdravé...

Titulka pro: FENG SHUI a harmonie vztahu

FENG SHUI a harmonie vztahu

Většina z nás už ví, že Feng Shui se využívá při zařizování domovů. Víte, kam...

Rok 2016 podle čínského kalendáře: rok Ohnivé Opice a letící hvězdy 2.

Pořád se mluví o tom, které zvíře vládne danému roku. Víte, že každému roku vládne...

Titulka pro: Jaké máte vztahy se svými Ex? Čtenářky se svěřují.

Jaké máte vztahy se svými Ex? Čtenářky se svěřují.

Potkat v mládí člověka, s nímž strávíme celý život, je výhra. Ne každé z nás...

Opice

Pořád se mluví o tom, které zvíře vládne danému roku. Víte, že každému roku vládne...

Vztahy v dubnu podle Feng shui: Rozvíjejte svůj společný život

Vztahy v dubnu podle Feng shui: Rozvíjejte svůj společný život

Vztahy jsou velmi důležitou součástí vašeho života.

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

DETOX ORGANISMU

Trpím lupénkou, takže potřebuji pravidelný detox ...

POSÍLENÍ IMUNITY U DĚTÍ

Prosím o zkušenost, radu, čím posilovat imunitu u dětí.

BATOH NA OBJEDNÁNÍ

Zdravím, poradíte prosím na jakém e-shopu vybrat batoh do ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz