Nevěra: Jak to často dopadá?

Kvalitní a naplněný partnerský vztah je životním cílem většiny z nás. Je to jeden ze základních kamenů, na kterém následně stavíme náš spokojený život.

Nevěra: Jak to často dopadá?
Zobrazit fotografii v galerii

Ale partnerské vztahy nejsou vždy jen procházka růžovým sadem. A když krizovější okamžiky začnou protějšky řešit „jinde“, je zavařeno na pořádný problém. Takové situace se nevyhýbají ani známým osobnostem. Jaké kauzy zatřásly světem? 


Spokojený partnerský vztah, to je běh na dlouhou trať. Podobné to ale může být i s jeho ukončením. Na takové situace se zaměřuje spousta knih, filmů a nyní i dokumentární seriál z dílny CBS Reality. Rozvodové kauzy známých osobností často plní stránky novin. Které zasáhly nejvíce? 


Konec hvězdné golfové kariéry 

Tiger Woods patřil mezi miláčky většiny Američanů. Hoch ze sociálně slabé rodiny se svou pílí vypracoval na profesionálního golfistu, který oplývá ohromným bohatstvím. Tato pohádka ale skončila, a to ve chvíli, kdy vyšlo najevo, že Woods svou manželku Elin Nordegren podvedl s více než desítkou žen Prvním, kdo informoval o tehdejší nevěře s manažerkou nočního newyorského klubu, byl magazín National Enquirer. Tenkrát to oba popřeli, ale na základě informace se začaly ozývat ženy s tvrzením, že s Woodsem měly také styk. Aféra, které se přezdívá „Woodsgate“ doslova hýbala Amerikou. Pomalu se ale začalo ukazovat, že Woods svou ženu opravdu podváděl, a to třeba i během jejího těhotenství. Celá aféra skončila rozvodem a přerušením Woodsovy golfové kariéry. Díky rozvodovému vyrovnání si Elin Nordegren přišla na 100 milionů amerických dolarů. 


Upíří love story 

Pohádkově vypadal a na začátku probíhal i vztah dvou hlavních aktérů upírské ságy Twilight Kristen Stewart a Roberta Pattinsona. Tihle dva spolu chodili tři roky, svatební zvony ale nakonec nezazněly, naopak přišel rozchod. Na vině byla Kristen, která svého tehdejšího partnera podvedla. Konkrétně se tak stalo během natáčení filmu Sněhurka a Lovec, kdy „uklouzla“ s režisérem snímku Rupertem Sandersem, který byl v té době ženatý. Fotky milenců se dostaly do médií a vznikla velká mediální aféra. Ačkoliv Robert vztah tehdy ukončil, došlo později k usmíření. Dnes jsou ale jen přátelé. 


Když se pevné základy zbortí dopad bolí 

Vztah Demi Moore a Ashtona Kutchera plnil stránky bulváru od samého začátku. Hlavní důvodem byl jejich věkový rozdíl, který činil patnáct let. Ačkoliv média jejich vztahu příliš šancí nedávala, zamilovaná dvojice se v roce 2005 vzala a dlouhou dobu působila jako stabilní harmonický pár. Manželství jim klapalo šest krásný let, během kterých se Ashton zapsal do povědomí veřejnosti jako herec a Demi po jeho boku omládla a rozkvetla. I této pohádce ale odzvonilo. První Kutcheru nevěru s kamarádkou její dcery mu Moore ještě odpustila, ačkoliv se o ní dozvěděla z titulní strany nejmenovaného časopisu. Druhou nevěru, o které se pro změnu dočetla na internetu, už ale tolerovat odmítla. Rozvodové řízení se táhlo dlouhé dva roky, a to kvůli majetkovému vypořádání. Demi od bývalého manžela požadovala například doživotní rentu za způsobené trauma. Pravdou je, že rozvod ji zasáhl, trpěla po něm psychickými problémy, problémy s příjmem potravy a mluvilo se i o závislosti na lécích. Ashton příliš nesmutnil a začal se vídat s Milou Kunis, kterou hned po oficiálním rozvodu s Moore požádal o ruku. Dnes spolu mají dvě děti. 


50 způsobů, jak na to

To, že jsou partnerské vztahy občas divočina dokládá i dokumentární seriál 50 způsobů, jak opustit svého milence. Ten odvysílá 8. a 9. srpna televizní stanice CBS Reality. Seriál vypráví příběhy žen, které se mstily svým nevěrným protějškům, a to občas velmi kreativním občas dramatickým způsobem. Vždyť hranice mezi láskou a nenávistí je občas tak tenká! Hra o majetek i důstojnost, to je seriál 50 způsobů, jak opustit svého milence, který poběží v srpnu na CBS Reality.


Připravila: Katka Soušková

Zdroj: CBS Reality

Foto: iStock

DISKUZE K ČLÁNKU

3

Nejvíc tím trpí děti

ODPOVĚDĚT

4

NEVĚRA NENÍ DOBRÁ

ODPOVĚDĚT

4

rozvod je vždy smutný

ODPOVĚDĚT

2

Zajímavé čtení.

ODPOVĚDĚT
VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE (4 PŘÍSPĚVKŮ)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Vyvětrejte si v rodině

Vyvětrejte si v rodině

Jarní energie v březnu přinášejí jarní svěží vánek. Jeho úkolem je přinést nové a zdravé...

Titulka pro: FENG SHUI a harmonie vztahu

FENG SHUI a harmonie vztahu

Většina z nás už ví, že Feng Shui se využívá při zařizování domovů. Víte, kam...

Rok 2016 podle čínského kalendáře: rok Ohnivé Opice a letící hvězdy 2.

Pořád se mluví o tom, které zvíře vládne danému roku. Víte, že každému roku vládne...

Titulka pro: Jaké máte vztahy se svými Ex? Čtenářky se svěřují.

Jaké máte vztahy se svými Ex? Čtenářky se svěřují.

Potkat v mládí člověka, s nímž strávíme celý život, je výhra. Ne každé z nás...

Opice

Pořád se mluví o tom, které zvíře vládne danému roku. Víte, že každému roku vládne...

Vztahy v dubnu podle Feng shui: Rozvíjejte svůj společný život

Vztahy v dubnu podle Feng shui: Rozvíjejte svůj společný život

Vztahy jsou velmi důležitou součástí vašeho života.

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

FREESTYLE KOLOBĚŽKA

Zdravím, nemáte prosím doporučení, kde objednat ...

DETOX ORGANISMU

Jakým způsobem podstupujete detox organismu ? Hrozně ráda ...

TINKTURA

Ahoj, chtěla bych se zeptat jaké máte zkušenosti s ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2020, MeziŽenami.cz