Akce

Pozvánka na ROZMARné Vánoce s Marthou Issovou

V Café Rozmar se ve dnech 11. a 12. prosince uskuteční již šestý ročník tradičního dobročinného bazaru pořádaného obecně prospěšnou společností Rozmarýna.

Letošní bazar bude pro zúčastněné zajímavý nejen nabídkou, ale také aktivní účastí patronky Rozmarýny Marthy Issové. Martha se totiž v Rozmaru představí jako tvrdá obchodnice, jejímž hlavním cílem bude získat pro organizaci co nejvíce finančních prostředků do roku 2011.
„Udělám, co bude v mých silách, abych pro Rozmarýnu získala více peněz. Nestala jsem se patronkou této organizace jen proto, abych ji svou popularitou zviditelnila, ale především proto, abych jí co nejvíce pomohla při získávání finančních prostředků na realizaci projektů. To, co Rozmarýna dělá, je obdivuhodné a jsem ráda, že jí jako patronka mohu pomáhat,“ říká o spolupráci Martha Issová.
 
 Pozvanka

Pozvanka

Na bazaru najdete to, co nikde jinde, věci s příběhem. Oblečení, dvd, knihy, hračky, šperky, raritky i věci od známých osobností, které tímto způsobem Rozmarýnu podporují. Stejně jako v minulých letech můžete i vy do bazaru věnovat věci k prodeji. Mezi první letošní příspěvky patří například krásné svatební šaty nebo několik kosmetických balíčků od společnosti Oriflame, která od letošního září s Rozmarýnou úspěšně spolupracuje.

 
Více informací najdete na www.rozmaryna-ops.cz.
 
Veškerý výtěžek z bazaru pak Rozmarýna využije pro své projekty v dětských domovech. V současné době podporuje Rozmarýna sedmnáct dětských domovů v Praze, Středních Čechách a Plzni. Téměř padesát zaměstnanců a dobrovolníků ročně pomůže více než 200 dětem, které opustí brány dětského domova a musí se naučit o sebe postarat. Rozmarýna tak neposkytuje dětem jednorázovou pomoc, ale pomáhá jim se vstupem do běžného života, o kterém má většina z nich jen velmi zkreslenou představu.
 
Na vaši návštěvu rozmarného bazárku se bude od 9.00 do 19:00 těšit Rozmarýna a Martha Issová
 
Café Rozmar, Trojická 386/1, Praha 2
 
Připravila: Šárka
Foto: Rozmarýna o.p.s.
2. 12. 2010
 
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků