Soutěž o balíčky neviditelných náplastí na akné MiaCare

Určitě to znáte. Zarudlý či zanícený pupínek se na tváři objeví bez varování a v nejméně vhodný okamžik. Chcete mít rychle po problému a pleť zase bez chybičky? Vyzkoušejte aktuální hit - neviditelnou hydrokoloidní náplast na akné MiaCare!

Titulka pro: Soutěž o balíčky neviditelných náplastí na akné MiaCare
Zobrazit fotografii v galerii

Ačkoli je ultratenká a s pletí okamžitě dokonale splyne, umí zároveň akné skvěle zakrýt, ošetřit a zhojit bez jizvy. A v pohodě na ni můžete nanést i make-up. Zjistěte si více na www.miacare.cz!

Hydrokoloidní náplast na akné má výborný krycí efekt i léčebný moment. Dochází k uvolnění hnisavého obsahu neštoviček a k jeho vstřebání do náplasti. Použitím náplasti zároveň zajistíte i účinnou ochranu postiženého místa před bakteriální infekcí,“ vysvětluje renomovaná kožní lékařka docentka Jarmila Rulcová. „Náplast je třeba aplikovat na pupínky a neštovičky až do úplného odhojení zánětlivého projevu. Když náplast po absorpci hnisu zbělá, nebo ji máte déle než 12 hodin, vyměňte ji za novou,“ dodává.

Hydrokoloidní takzvané vlhké krytí je nejmodernějším trendem v oblasti rychlejšího
a bezproblémového hojení ran na kůži. Ve vlhkém prostředí se totiž kožní buňky lépe hojí a regenerují. „Hojení zanícených pupínků a neštoviček pod hydrokoloidní náplastí je bez jizvy,“ zdůrazňuje docentka Rulcová. Samolepicí náplast na akné MiaCare účinkuje díky speciální hydrokoloidní vrstvě rychle a velmi příznivě. Zároveň chrání postižené místo před nečistotami a bakteriemi.

Přidejte se k fanouškům MiaCare na naší stránce na sociální síti Facebook, kde také najdete odpověď na soutěžní otázku. Vyhrajte neviditelné náplasti na akné MiaCare, aby vás zanícené pupínky a neštovičky už nikdy nezaskočily!


Každý ze tří výherních balíčků obsahuje jednu krabičku s 12 kusy náplastí na den a jednu krabičku s 12 kusy náplastí na noc.

Soutěž probíhá od 16. února do 2. března 2014.

Foto: MiaCare
16. 2. 2014

Výherci:

prazak
VlastaVeith
skřivánková

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

INTIMNÍ HYGIENA

Dobrý večer, doporučíte mi prosím přípravek na intimní ...

OŘÍŠKOVÁ MÁSLA

Dobrý večer, chtěla bych ochutnat oříšková másla, ...

OBLEČENÍ ONLINE

Kde kupujete pánské oblečení online? Mám pocit, že teď ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz