Soutěž o multivitamíny Alive

Neléčená trvá týden a léčená sedm dní. Ano, bavíme se o rýmě. Toto je časté tvrzení, které by se však nemělo brát na lehkou váhu. Rýma může kohokoliv z nás potrápit kdykoliv během roku. Některé skupiny jsou však víc náchylné a rýmou víc ohrožené. Jaké jsou vlastně druhy rýmy? A jak proti ní bojovat?

Zobrazit fotografii v galerii

Nos je orgánem plnící významné funkce, které jsou důležité jak pro fungování našeho zdraví, tak i pro potěchu při vnímání vůní a chutí. Není nad příjemnou procházku v přírodě a cítit vůni rozkvetlých stromů a květin, nebo nad vůni oblíbeného jídla, která se line z kuchyně. Membrána nosní sliznice totiž obsahuje receptory, díky nimž můžeme rozlišovat množství vůní a chutí. Ano, i v nosní sliznici jsou chuťové receptory. Každý z nás zná ten pocit, kdy přes ucpaný nos necítíme ani jídlo, které jíme.

Pro zachování zdravého fungování organismu jsou však důležité jeho termoregulační funkce, kdy správně fungující sliznice zvlhčuje suchý vzduch nebo ohřívá studený vzduch na tělesnou teplotu. Jedna z hlavních funkcí nosu je však jeho obranná a filtrační funkce, kde nosní sliznice, resp. řasinky, které ji pokrývají, zachycují částečky prachu, bakterií a nečistot.
 

Homeopatický sprej Euphorbium Compositum

Homeopatický sprej Euphorbium Compositum

V případě, že rýma nastane, vyzkoušejte homeopatický sprej Euphorbium Compositum, doporučuje se používat 3-5x denně 1-2 dávky do každého nosního otvoru. U dětí od 2 do 6 let pak 3-4x denně 1 dávku. Výhoda tohoto produktu je, že je většinou dobře snášen i při dlouhodobém používání. Rýma nám může někdy znepříjemnit život. Naštěstí existují možnosti jak proti ní efektivně bojovat přírodním a šetrným způsobem.


Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.peithner.cz
 

Tři z vás můžete vyhrát multivitamíny ALIVE.

Soutěž probíhá od 20. března do 3. dubna 2016.

 

Připravila: Katka
Foto: Peithner
20. 3. 2016

Výherci:

Lucinka93
hankaN
vladka5

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

DETOX ORGANISMU

Trpím lupénkou, takže potřebuji pravidelný detox ...

POSÍLENÍ IMUNITY U DĚTÍ

Prosím o zkušenost, radu, čím posilovat imunitu u dětí.

BATOH NA OBJEDNÁNÍ

Zdravím, poradíte prosím na jakém e-shopu vybrat batoh do ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz