Soutěže

Soutěž o nové hračky IGRÁČEK MultiGO

IGRÁČEK MultiGO je nová řada hraček s unikátním bajonet systémem, který umožňuje snadnou výměnu korbiček. Dítě jednoduchým pohybem prohodí korbu a změní tak popelářský vůz na cisternu nebo sklápěčku.

Za nákladní vůz lze navíc připojit jeden nebo více přívěsů, na které je možné připevnit další korbičky. Děti tak uspokojí své potřeby neustálých změn. Všechny součásti produktové řady IGRÁČEK MultiGO jsou vyrobeny v České republice z vysoce kvalitních materiálů. Díky tomu si s nimi mohou děti hrát bez omezení uvnitř i venku. Certifikace zdravotní nezávadnosti dokládá, že IGRÁČEK MultiGO je vhodné pro děti již od věku dvou let.

Unikátní produkt vznikl na základě průzkumu s přispěním řady odborníků. Důkazem kvality, vysoké výchovné hodnoty a originálního zpracování je prestižní ocenění Grand Prix, které produkt IGRÁČEK MultiGO získal krátce před uvedením na trh. Celý systém MultiGO, který kromě nákladních aut zahrnuje i originální traktor, je rozšířením světa oblíbené postavičky IGRÁČEK. Jednotlivé prvky těchto produktových řad lze spolu vzájemně kombinovat.

Základní sady, které obsahují nákladní automobil a 2 korbičky, lze rozšířit zakoupením dalších korbiček nebo postavičkami řidičů a obsluhy. V prodeji budou také velké dárkové sady CITY a FARM. Jednotlivé prvky MultiGO lze pořídit od 49,- Kč do 799,- Kč.

Více informací na www.efko.cz.

 

Tři z vás můžete vyhrát sadu Igráček MultiGo.

Soutěž probíhá od 28. prosince do 11. ledna 2014.

 

Foto: Efko
28. 12. 2014

Výherci:

sesitek
pavla.marek
Kokoska


Diskuze: příspěvků