Krása

Společenské líčení na party i do tanečních

Sbírání kytiček

Chystáte se na ples? Máte před sebou jinou společenskou událost, kde chcete zazářit? Nechte se inspirovat profesionály.

Pro jakoukoliv společenskou událost je důležité pleť nejdříve připravit. Na vyčištěnou pleť aplikujte hydratační masku. Nešetřete s ní a naneste ji nejen na obličej, ale i v dostatečné vrstvě na krk a dekolt. Pleť vám rozjasní, hydratuje a podpoří šťavnatý vzhled. Naneste oční péči na jemné okolí očí. Denní krém aplikujte opět na obličej krk i dekolt. 

Jako základ líčení naneste pod make-up primer, který podpoří bezchybný vzhled pleti po celý dlouhý večer. Na společenskou událost můžete kromě očních stínů s výrazným třpytem použít i výraznější oční linku a vložit několik trsů umělých řas, které zvětší a otevřou oko. Řasenkou ještě řasy pročešte. Spojí se tak trsy umělých řas s vašimi. Pleť přepudrujte a pomocí tvářenky osvěžíte celkový vzhled obličeje.  

Rtěnka může být výraznější. V případě, že jste kladly důraz na výrazné líčení očí, rtěnku použijte v odstínu nude. Ale pozor! Nude neznamená nuda. Je to široká škála odstínů, které ladíme k přirozenému tónu pleti. V letošní sezóně vládnou především sametově matné rtěnky. 

 

Společenský účes nejen do tanečních

Máte-li bezchybnou pleť, použijte highlighter. Při večerním osvětlení vám krásně rozjasní partie obličeje a přitáhne pozornost ostatních. Tam, kde se vyskytují např. jizvičky po akné, rozšířené póry nebo vrásky, zacházejte s highlighterem opatrně. Poslední krok, který vám zaručí stabilitu make-upu, je setting spray.

Líčení a účes: vizážistka a hairstylistka Jitka Boušková
Autor: Jitka Boušková

Zdroj informací: Jitka Boušková
Zdroj fotografií: Jitka Boušková
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků