VIP prostřeno. Kdo bude dnes vařit? Sportovec a herec!

Tento týden se v pořadu VIP Prostřeno! bude chystat asi zdravá krmě. Proč si to myslíme? Pomyslné šermování vařečkami se totiž odehraje mezi dvěma sportovci, hercem a modelkou.

Titulka pro: VIP prostřeno. Kdo bude dnes vařit? Sportovec a herec!
Zobrazit fotografii v galerii

Dnes se vám v roli kuchaře představí zlatý pětibojař David Svoboda, který sice musí být z titulu sportovce znalý zdravé stravy, ovšem to ještě nevypovídá o jeho umění uvařit něco dobrého. A konkurovat mu bude i druhý David, jehož profesí je zase herectví. Čímpak se asi pochlubí David Suchařípa?
 

David Svoboda: Švestková fantazie

„Mám rád adrenalin, tak si to asi pěkně užiju,“ říká sportovec a student David Svoboda. Nemůžete si vzpomenout, odkud znáte jeho jméno? Ale no jistě, je to náš slavný zlatý medailista z olympijských her v Londýně. Vítězstvím si vlastně splnil svůj velký sen, ovšem mnoho divaček asi více potěší pohled na ztepilého atleta, bez ohledu na jeho sportovní výkony. Bude slavit úspěch také u plotny, když přiznává, že nepatří zrovna mezi zkušené kuchaře?

Jeho menu nevypadá složitě: špíz z mozzarelly, švestek, žampionů se slaninou navnadí chuťové buňky, pokračovat se bude nadívanými kuřátky s brambory a nakonec se začne servírovat švestkový koláč pro každého. David zatím žije sám a tak je zřejmé, že si občas přece jen něco uvaří. O tom, že těžko na cvičišti, lehko na bojišti, ví své, jestlipak trénoval i koláč? Ten, zdá se, chutná, i když hosté sladké zrovna nemusí. „Koláč s drobenkou mi dělá moje panímáma, takže budu mít srovnání,“ říká další sportovec, veslař Ondřej Synek. A jaká asi bude zábava? Začne se stavěním vejce na špičku, ovšem to je jen rozjezd, další překvapení v podobě střelecko-běžecké soutěže na sebe nenechá dlouho čekat. Nebudou hosté nakonec odcházet hladoví?

David Suchařipa: Jak ovládnout domácnost

Po nezkušeném přichází zkušený kuchař, navíc herec a také sportovec David Suchařípa. Bude to vidět i na dobrotách, které chystá? Těšte se na pařížský tatarák, slepičí polévku s domácími nudlemi, segedínský guláš s žemlovým fitness knedlíkem a meruňkovou raviolu. „S dezertem musím improvizovat, protože meruňky v celé Praze došly, takže se opět objeví švestky,“ směje se David. Nebude to nakonec někomu vadit? Vypadá to však, že vadí spíš něco jiného: „Hlavní jídlo není úplně podle mých chutí,“ přiznává modelka Míša Štoudková, která nejí knedlíky. Oba sportovci-olympionici s tím takový problém nemají, ostatně přiznávají, že stejně ani přesně nevědí, co budou jíst. Není divu, my také neznáme pařížský tatarák, který David Svoboda přejmenuje na hamburger.

„Děláte mi radost, strávníci moji,“ těší hostitele, když jím servírované pokrmy mizí bez reptání v žaludcích hostů. „I když David hodně vařil, staral se i o zábavu, takže byl skvělý hostitel,“ líbí se Míše, kterou baví i Ondra Synek: „Ten když něco řekne, tak je to perla…“ A skifař to potvrzuje, když vypráví, na co stěžuje jeho žena: „Ty se přežereš a pak strašně hekáš.“

Aby všem pěkně vytrávilo, vezme je herec na motokáry, což pánové jistě ocení. A co Míša, také ji to bude bavit? Nechte se překvapit! Než se rozloučíme, ještě si obrazně řečeno pochutnáme na sladké tečce, která slavila nečekaný úspěch. Co tam vlastně ten David dal…

 

Připravila: Marcela

Foto: archiv FTV Prima

30. 10. 2012
 

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Zábava, která rozvíjí vaše děti

Zábava, která rozvíjí vaše děti

Projekt zábava domů pomáhá rodičům a dětem od 3 do 8 let. Více nám prozradila...

Titulka pro: Vyhrajte zábavu domů

Vyhrajte zábavu domů

Projekt Zábava domů pomáhá rodičům a dětem od 3 do 8 let. Více nám prozradila...

Titulka pro: Hledáte tip na víkend? Zajeďte na čtyřkolky do Cítova!

Hledáte tip na víkend? Zajeďte na čtyřkolky do Cítova!

Zábava pro celou rodinu, skvělá muzika a jedinečné závody! To je další ze závodů seriálu...

Vztahy v srpnu podle Feng shui: podporujte veselou a hravou náladu

Vztahy v srpnu podle Feng shui: podporujte veselou a hravou náladu

Zatím co v červenci jste si měli s partnery užívat pohodu, krásu a romantiku, v...

Titulka pro: Vyhrajte stavebnice LEGO®

Vyhrajte stavebnice LEGO®

Naučte své děti se hrou nejen bavit, ale také rozvíjet své dovednosti. K tomu jsou...

Titulka pro: Finální závod čtyřkolek HandyCup startuje již tuto sobotu!

Finální závod čtyřkolek HandyCup startuje již tuto sobotu!

Zábava pro celou rodinu, skvělá muzika a jedinečné závody! To je finální závod seriálu čtyřkolkových...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

ŠICÍ STROJ JAKO DÁREK

Zdravím maminky, moje máma by si přála nový šicí stroj, ...

ŠICÍ STROJ

Poraďte jakou značku šicího stroje je nejlepší ...

LUPENKA

Doporučil by mi někdo něco na lupenku?

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz