Víte, jak hubne moderátorka rádia Impuls Jitka Vlková

Přinášíme vám další díl seriálu „Jak vám může pomoci mentální kouč“ o ženách, které díky koučinku a terapiím mentální aktivace našly ve svém životě to, co hledaly a nalezly díky spolupráci s koučkou Petrou L. Krajčinovič, kterou si nemohou vynachválit.

Titulka pro: Víte, jak hubne moderátorka rádia Impuls Jitka Vlková
Zobrazit fotografii v galerii

Další díl seriálu z koučovny Petry L. Krajčinovič napsala známá osobnost a oblíbená moderátorka rádia Impuls Jitka „Impulsová“ Vlková.

Jitka se natrvalo přistěhovala do Prahy v roce 1999. Předtím moderovala doma na severu v regionálních rádiích, v Praze začínala v rádiu City a nyní je už patnáctým rokem jedním z nejposlouchanějších hlasů v ČR. Rádio má oproti televizi výhodu v tom, že člověk není vidět, takže nějaké to kilo navíc, nebo tepláky a nulový make up ve vysílání nikdo neřeší.

Po příchodu do Prahy byla Jitka postavou v průměru a nemusela řešit kila navíc. Vzhledem k sedavému a velmi pohodlnému způsobu pracovního tempa se kila začala plíživě nabalovat. Navíc se po pár letech ranního vysílání a vstávání v nekřesťanském čase přidala i chronická únava. Jitka nepatří mezi nadprůměrně aktivní, dává přednost komfornímu a pohodlnému životu a jak kdysi poměrně necitlivě, a pro Jitčin další přístup ke sportovním aktivitám zhoubně poznamenal její otec – Jitka nikdy nebude se sportem kamarád – opravdu se sportem nekamarádí.

Jitka ve své pohodlnosti až lenosti, ve spojení s láskou k jídlu, odporem ke sportu a chronickou únavou dorostla k šatům, které vypadají jako dědictví po Pavarottim a lenosti téměř ke všem činnostem. Posledním impulsem k akci byla návštěva lékařky, když Jitku chytla záda. Lékařka okomentovala Jitčiny rozměry, a když bylo Jitčino pousmání nad doktorčiným výrokem opětováno mrazivým pohledem, uvědomila si, že se řítí střemhlav do propasti a musí se svou leností a žravostí něco podniknout, jinak si zničí zdraví.

Jitka znala Petru L. Krajčinovič z dob, kdy byla Petra známou moderátorkou rádi Evropa 2 a patřila k jejím obdivovatelkám. Znala její současné úspěchy v koučinku a terapiích mentální aktivace a okamžitě se k Petře vypravila. Co následovalo?


Slova koučky Petry L. Krajčinovič

Jitku znám z rádií řadu let, miluju její hlas a milou povahu, osobně jsme se sblížily zhruba před dvěma roky. Už v té době jsme si všimla, že Jitunka trpí medvědím komplexem. Z únavy a nedostatku kvalitního spánku nemá dostatek mentální energie a v zabijácké kombinaci se slabou vůlí a pohodlností nabírá na váze a co víc, ztrácí sama sebe, víru ve své schopnosti a chuť do nových projektů. Smyslem života se jí stávají krabičky s čínských bister, sedačka, seriály a vypnutý mobil.

Tušila jsme, že je zle a poté, kdy Jitka nepřišla na smluvené sezení a ani se neomluvila, jsem se o ní začala i bát. Naštestí stačil jeden telefonát, kdy jsme rozebraly současný stav a Jitka hned den na to dorazila do koučovny Čistá duše a musím říct, že první koučovací sezení bylo mrazivě bolestivé. Jitka dopodrobna rozebrala příčiny svých selhání a důvod nespokojenosti a ztráty motivace. Bylo to pro ní nelehké přiznání a silný aha efekt – uvědomění si.

Kromě čistého koučovacího přístupu jsme s Jitkou zkombinovaly i dost přísný mentální trénink a jsem jí stále bičíkem nebo jak Jitka říká Drábem, který jí týden co týden posouvá kupředu a mentálně podporuje i ve dnech, kdy má Jitka slabší chvilky. Což ostatně dělám pro klienty na požádání běžně.

Mám ohromnou radost z Jitčiných výsledků, neboť se začaly projevovat nejen v oblasti stehen a břicha, ale zejména v přívalu obrovské mentální energie a nových vzrušujících pracovních projektů.

Jitka hubne, má spoustu síly, správně odpočívá přes den a věnuje se celkově osobnímu růstu. Vypadá nádherně a hlavě nepodléhá lákadlům. Nesype se z nepříjemných situací a je celkově svěží, spokojená a nastartovaná k velkým výzvám. A nejdůležitější pro mě je, že ze sebe má radost především Jitunka!


Slova Jitky

 

Jak zhubnout se slabou vůlí?

Pokud máte slabou vůli, jen těžko se sama doberete ke kýženým výsledkům. Já jsem využila služeb známé koučky Petry Krajčinovič. Ona mě navedla na tu správnou cestu, nebát se překážek a posílila mou vůli, tak abych došla ke svému cíli. Řekla mi tajemství, co dělat v případě, že se dostanete úplným omylem do cukrárny, nebo k nebezpečnému tučnému jídlu. Funguje to neuvěřitelným způsobem. Takže na rodinné oslavě všichni hodujou, jen já se velice střídmě stravuji a jídlo pro svoje budoucí štíhlé tělo si skutečně vybírám. Nikdy bych nevěřila, že to dokážu, ale dokážu! Můj osobní kouč mě vede skvěle, já se cítím skvěle. Už mám 10kg dole!

Chcete-li se Petry Krajčinovič na něco zeptat, najdete ji v naší poradně.

 

Připravila: Katka
Foto: Čistá duše
2. 3. 2015
 

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Horoskop na týden od 22. do 28. dubna 2013

Horoskop na týden od 22. do 28. dubna 2013

Zajímá vás, jaký máte horoskop na týden od 22. dubna?

Titulka pro: Jak napsat životopis, který spolehlivě zaujme

Jak napsat životopis, který spolehlivě zaujme

Sháníte práci, už jste odpověděli na desítky inzerátů, a výsledek nikde? Možná děláte chybu už...

Titulka pro: Feng Shui - lepší místo k bydlení

Feng Shui - lepší místo k bydlení

Lidé stále více kladou důraz na kvalitu svého života. Tu určují věci a lidé kolem...

Titulka pro: Tajemství Bobbi Brown

Tajemství Bobbi Brown

V roce 1991 způsobila Bobbi revoluci v oblasti líčení s několika rtěnkami a prostou filozofií,...

Titulka pro: Horoskop na týden od 21. do 27. 1. 2013

Horoskop na týden od 21. do 27. 1. 2013

Zajímá vás váš horoskop na tento týden?

Titulka pro: Horoskop na týden od 10.-17. března 2013

Horoskop na týden od 10.-17. března 2013

Přečtěte si svůj horoskop na tento týden.

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

VÝROČÍ

Ahojky :) Měla bych dotaz… Zajímalo by mě, co svým chlapům ...

OBLEČENÍ

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat... Obchody zavřený se ...

KÁVA

Ahojky, tak nějak by mě zajímalo, jak máte nejraději kávu? ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2020, MeziŽenami.cz