Krása

Celková proměna Dany

Sbírání kytiček

Danu do soutěže přihlásila její dcera. A bylo to pro paní Danu skutečné překvapení. Obě dcery maminku přivezly z Mladé Boleslavi a při proměně ji doprovázely. Po focení před proměnou ve Studiu 55 se opět pustil první do práce kadeřník František Letal.

 

 

František Letal

„Paní Dana má sportovní střih, který je trochu usedlý. Já z krátkého usedlého vytvořím krátký šmrncovní. Vlasy nebudou tak usedlé, ale trochu rozsuchanější. Paní Dana má melír. Já použiji jednotnou barvu 5.3 čokoládově hnědou.“ František Letal použil barvu na vlasy značky Avon. www.avoncosmetics.cz.
 

 

 

Pavel Bauer

„Než jsem začal s líčením, vytrhal jsem paní Daně obočí, čímž se její oči opticky zvětšily a otevřely. Bylo také třeba dokonale hydratovat pleť. Nejprve jsem nanesl Omlazující pečující sérum Anew Genics, po němž vypadá pleť oživená, rozzářená a zdravá. Hydrataci jí dodal Omlazující pečující krém Anew Genics. Paní Dana by je měla používat pravidelně, pak je výsledek daleko lepší. Jinak je její pleť pěkná, takže stačí použít jen středně krycí make-up. Já zvolil Tekutý minerální make-up s přírodními pigmenty a zafixoval jej Omlazujícím tuhým pudrem Anew. Tmavším odstínem pudru jsem zúžil a vymodeloval obličej tak, že jsem jej nanesl pod lícní kosti, a to od ucha směrem ke koutku úst. Růž na tvář v odstínu Russet jsem aplikoval nad lícní kosti. Obočí jsem dotvaroval Očním stínem duo v odstínu Healthy Glow, který koresponduje s Daninou barvou vlasů. Abych prosvětlil a prozářil oční okolí, nanesl jsem lehkou Krycí tyčinku Invisible Light. Oční stíny Quatro v odstínu Pink Sands jsem aplikoval tak, že béžová, nanesená až k obočí, tvořila základ. Nad starorůžovou na pohyblivém víčku jsem nanesl do očního záhybu šedou. Tím je opět docíleno optické zvětšení očí. Tužku na rty v odstínu Pink Bouquet jsem doplnil rtěnkou Soft Pink. Řasy jsou dotvarovány kleštičkami a nalíčeny Řasenkou SuperEnchant.“ Pavel Bauer líčil pro značku Avon www.avoncosmetics.cz.
 

 Paní Dana po proměně

Paní Dana po proměně

Paní Dana

 Paní Dana před proměnou

Paní Dana před proměnou

„Jsem moc spokojená, byl to takový odpočinkový den. Na to, jak jsem byla ráno v šoku, když jsem se o překvapení v podobě proměny od dcery dověděla… Nechala jsem všechno na profesionálech, do ničeho jsem jim nemluvila. Já sama se příliš nelíčím – používám jen tužku na oči a oční stíny, ale lehce. Tohle líčení vypadá moc pěkně.“

Dcera
„Maminka vypadá nádherně.“

 

 

Připravila: Katka
Foto: Lukáš Hausenblas, redakce
10. 10. 2011

 

 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků