Rodina

Co nemají muži v posteli rádi

Vy chcete pohladit, on chce spát. On touží po drsnějším sexu, vy po jemnosti. Vy se potřebujete ujistit v tom, že jste byla dobrá, on chce, abyste na něj po milování pokud možno nemluvila vůbec. Ano. Muži a ženy jsou zkrátka úplně jiní. Možná je dobré vědět, co muži v posteli nemají rádi.

Ptáte se

Miluješ mě? Kolik ženských jsi měl? A líbilo se ti to se mnou? Ne, nedávejte mu tyhle otázky. Muži to nesnáší. Počítejte s tím, že nejste první hvězda, se kterou si užil sex. Ale právě teď jste to vy. Tak proč vás zajímá, kolik jich bylo před vámi? Každý muž bude šťastný za to, že se k němu po milování prostě jen přitulíte a nebudete nic řešit.

Srovnáváte

Nemluvte o svých milencích ani o jeho minulých avantýrách. Váš partner nepotřebuje nutně slyšet, jak vás uměl rozparádit váš kolega, s kterým jste chodila před rokem. Některá tajemství si nechte pro sebe.

Neřeknete si

Komunikace je důležitá a to i v posteli. Nestane se vám potom, že vám váš sexuální partner bude dvacet minut olizovat bradavky v domnění, že vás rozpaluje a vám přitom nepoleze mráz po zádech. Možná se to líbilo jeho bývalce, ale není možné se řídit tím, že co se líbí jednomu, se zaručeně musí líbit jinému. Navíc mluvit o sexu není nic, u čeho byste se ve svém věku musela červenat. Nestyďte se za svá sexuální přání a sexuální fantazii.

Jste jak prkno

Buďte iniciativní. Jsme ve 21. století a misionář není jediná poloha, při které se musíte milovat. I partner ocení, že sama vezmete část scénáře do svých rukou a pasujete se do hlavní role. Konec konců – je příjemné si užívat nadvládu nad jeho tělem.

Předstíráte

Přes devadesát procent žen se přiznalo k tomu, že někdy předstíralo orgasmus. O čem pak milování ale je? To, že vás nový sexuální partner nedokáže přivést na vrchol blaha, není ani tak jeho chyba, jako vaše. Hlaďte se, ukažte mu, co vám dělá dobře. Mluvte s ním, řekněte mu, že v této poloze nebo při tomto tempu je pro vás orgasmus nedosažitelný. V žádném případě jej nepředstírejte. Jak vám má partner vynahradit to, co jste spolu ještě „nevypilovali“ třeba orálním sexem, když si bude myslet, že vše proběhlo tak, jak má?

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: hackspirit.com/10-things-men-consider-may-turn-offs-sex/, www.romper.com/life/19-common-things-women-do-in-bed-that-men-dont-like-12830,
Zdroj fotografií: Pexels

Diskuze: příspěvků