Danka dana

Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 35 příspěvků - 1. až 35. (celkem z 65)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpověď na: Bolesti zad ze sezení #114676
    Danka dana
    Účastník

    Já teď právě akorát na ty židle Adaptic koukám tak jsem ráda, že se dají i takhle vyzkoušet. Moc díky za info. Hodně se mi líbí, že je to i česká firma.

    odpověď na: Pokoj pro holčičku #114675
    Danka dana
    Účastník

    Sháním pro dceru kvalitní židli ke stolku a počítači, přeci jenom u toho nějaké hodiny stráví i kvůli škole a nechci aby si ničila záda. Hodně mě zaujaly české zdravotní židle Adaptic, nemáte prosím někdo zkušenost?

    odpověď na: Prevence, zdraví #114642
    Danka dana
    Účastník

    Holky a užíváte pravidelně magnésium? Mně ty tablety nědělají dobře na zažívání a tak hledám alternativu a na šla jsem MGcream, hodně mě to zaujalo, já i na regeneraci svalů a kloubů. Používáte ho někdo? 🙂

    odpověď na: Operace očních víček #114181
    Danka dana
    Účastník

    Moc děkuju za odpověď. Koukala jsem na jejich výsledky a přesně něco takovýho bych chtěla. Objednala jsem se tam už, tak se na to těším.

    odpověď na: Kapsičky pro prcky #113992
    Danka dana
    Účastník

    Od Hamánka taky hodně kupuju ty ovocné kapsičky, složení je kvalitní a mají i hodně příchutí na výběr.

    odpověď na: Jak zabavit miminko v kočárku #113991
    Danka dana
    Účastník

    Ty rýžový kolečka od Hamánka taky kupuju a taky beru jejich ovocný kapsičky, mají hodně příchutí a složení je kvalitní bez přidaných cukrů atd

    odpověď na: Dárek pro kamarádku #113990
    Danka dana
    Účastník

    Alfie store jsem taky objevila a máme s kamarádkou od nich obě trička výšivkou podle obrázků od našich dětí a nejenže vypadají moc hezky a jsou kvalitní, ale je to i krásná památka 🙂

    odpověď na: Bolest kloubů po běhání #113689
    Danka dana
    Účastník

    Tenhle krém je vážně super. Používáme ho s manželem oba a opravdu krásně regeneruje, rychle se vstřebává, nelepí a má přírodní složení, což je vždycky velké plus.

    odpověď na: Nová postel #113466
    Danka dana
    Účastník

    .

    odpověď na: Přírodní olej na suchou pokožku #113169
    Danka dana
    Účastník

    Používám úžasný olej od Khadi, nejenže mám s ním pleť i pokožku perfektně hydratovanou a vyhlazenou, ale nádherně taky voní, takže je to požitek i pro duši 🙂

    odpověď na: Omlazení pleti #113168
    Danka dana
    Účastník

    Za mě je bezkonkurenční česká kosmetika Iuvenio, nepůsobí jenom na povrchu pleti jako běžná pleťová kosmetika takže je hodně účinná 🙂

    odpověď na: Nová postel #112947
    Danka dana
    Účastník

    Máme postel z Nábytku Natali a myslím, že jsme nemohli vybrat líp. Postel je perfektní, bytelná, stylová a navíc nám ji vynesli a smontovali, vše rychle a ochotně, takže s tím nebyly žádné trable 🙂

    odpověď na: Dárek pro kamarádku #112944
    Danka dana
    Účastník

    Já krásně věci vždycky vyberu v galerii Harfa v pražských Vysočanech, kdo jste z okolí tak určitě zajděte. Za mě je to nej obchoďák, je tam super výběr, prostředí, terasy, vyžití pro děti, pohodlné parkování… 🙂

    odpověď na: Valentýnský dárek #112916
    Danka dana
    Účastník

    Jé do Harfy chodíme moc rádi. Mají tam moje nejoblíbenější obchody a je tam vždy moc příjemně. Mám ráda i jejich terasy.

    odpověď na: Suché kudrnaté vlasy #112899
    Danka dana
    Účastník

    Khadi mám taky moc ráda, mají kvalitní a účinné receptury. Mně jejich přípravky na vlasy moc vyhovují a daly mi je do pořádku. Moc doporučuju i jejich rostlinné barvy, skvěle kryjí, drží a mají moc hezké syté odstíny 🙂

    odpověď na: Vlasové sérum na suché konečky #112898
    Danka dana
    Účastník

    Za mě je nej ajurvédská kosmetika Khadi. Používám jejich rostlinnou barvu, šampon a kondicionér a vlasy mám zdravé a husté jako nikdy předtím 🙂

    odpověď na: Jak zpevnit pleť #111841
    Danka dana
    Účastník

    Byla jsem u pana doktora Tišera na M-Gate klinice a výsledek je naprosto perfektní. Pan doktor je opravdový profík a používá speciální techniku, takže oči vypadají opravdu dobře. Celkově je klinika moc příjemná, všichni jsou vstřícní a mají moderní vybavení.

    odpověď na: Podrážděné oči #111482
    Danka dana
    Účastník

    Hyal-Drop multi jsou pro mě ideál, zkoušela jsem víc očních kapek, ale tyhle jediný mi rychle uleví i když mám nasazený čočky a ta úleva vydrží opravdu dlouho. Takže já je mám pořád po ruce 🙂

    odpověď na: Imunita #111479
    Danka dana
    Účastník

    Já mám od White Elephant Telomway, obsahuje spoustu účinných extraktů proti stárnutí, všechno přírodní. Moc mi to vyhovuje 🙂

    odpověď na: Dárek pro svědkyni #111478
    Danka dana
    Účastník

    Ten je krásnej 🙂 objednávala jsem od nich už několikrát a sem vším jsem hodně spokojená. Mají krásný výběr a všechno je kvalitní, jinde jsem takový výběr neviděla 🙂

    odpověď na: Dárek pro manželovi rodiče #111477
    Danka dana
    Účastník

    Znám je, sama od nich máme několik věcí a vybrala sjem tam i nějaké dárečky. Mají všechno hodně kvalitní a rozhodně mají nejlepší výběr.

    odpověď na: Výbavička pro miminko – kde nakupovat? #103931
    Danka dana
    Účastník

    Taky jsem od nich už víckrát objednávala, mají dobrý výběr od ověřených značek.

    odpověď na: Zábavná kniha pro kluka 5 let #103930
    Danka dana
    Účastník

    Ano v Harfě je hodně vyžití a určitě si to s dětma užijete. Ten dinopark je moc hezký, mají tam skvělý hrací koutek, pořádají často skvělé akce pro děti atd. Určitě to stojí za návštěvu 🙂

    odpověď na: Prodloužení vlasů #103929
    Danka dana
    Účastník

    Já už roky toužím po tom mít zase zdravé a dlouhé svoje vlasy. Nemůžu mít ani žádné příčesky, protože moje vlasy jsou úplně jako chemlon a už jsem z toho špatná, žádná výživa nepomáhá. Nemáte prosím někdo radu, kdo jste to měl podobně?

    odpověď na: nevolnost v těhotenství #97132
    Danka dana
    Účastník

    je na předpis 🙂 já ji brala na zač.těhotenství, bát se nemusíš

    odpověď na: Šampon a kondicionér s přírodním složením #97131
    Danka dana
    Účastník

    já kombinuji vitaminy na vlasy s tímto šaponem https://www.venira.cz/venira-prirodni-sampon-pro-podporu-rustu-vlasu-merunka/ je přírodní a má i krásnou vuni , jsem s nim hodně spokojená. objevují se i baby vlásky a rychleji musím barvit odrosty, rozdíl je výrazný s klasickým šamponem..na konečky je fajn kokosový olej

    odpověď na: Baštění pro prcky #95207
    Danka dana
    Účastník

    Můžete se podívat sama https://www.sunar.cz/bio-produkty, proto jsem je zvolila. Obsahují jen ovoce, zeleninu a ostatní z bio zemědělství, bez chemikálii, konzervantů a podobně. Ve výrobcích je jen cukr co se vyskytuje v ovoci. 🙂 Příkrmy jsou moc dobré a na dovolenou ideální. Křupky mají i ochucené, což kvituji a malé velmi chutnají. A ovocné kapsičky myslím že jí i spousta dospělých nebo větších dětí na svačinky. Chutnají i manželovi. 🙂

    odpověď na: Kvalitní kombinovaný kočárek #95157
    Danka dana
    Účastník

    Já jsem objednávala tento https://www.crystalbaby.cz/joolz-joolz-day5-kompletni-set-stone-grey. Dokoupit se dá ještě autosedačka. Jinak ano hluboký koš, sedátko, velký i spodní koš, odpružená kola a ta stříška je rozšířená, což mi přijde super. 🙂 Jednoduché skládání.

    odpověď na: Baštění pro prcky #95038
    Danka dana
    Účastník

    Ahojky, vyvarovala bych se určitě konzervantům, zbytečnému cukru, soli, éčkám a postupně. Já si dělám hodně věcí doma sama, ale určitě sáhnu ráda i po skleničce či kapsičce. Nejraději máme od Sunaru z bio řady. Kapsičky mají dobré a přesnídávky také a na cesty bereme vždy i křupky.

    odpověď na: Kvalitní kombinovaný kočárek #95037
    Danka dana
    Účastník

    Ahoj, no pokud chceš něco opravdu kvalitního a i desingově hezkého, tak za mě je top teda od Joolz a typ Day5. Mají opravdu úžasné kočárky. Ergonomické a 3v1.

    odpověď na: Bytové doplňky #95036
    Danka dana
    Účastník

    Já nedám dopustit na mramor. Kupovala jsem tady https://www.berlingerhaus.cz/hrnce/ , poměr cena/kvalita řekla bych velmi dobrý. Nedávám do myčky, umývám v ruce, ale je to velmi rychlé a snadné. Nepřipalují se, dobře se udržují. Není potřeba ani dávat nějak extra tuku. 🙂

    odpověď na: Opakující se záněty močových cest #95035
    Danka dana
    Účastník

    Nevím co vše kamarádka zkoušela, ale co tohle https://shop.n-medical.cz/home/361-hyaluron-n-medical-uro-neo-100-ml-8594190490175.html ? Mě to doporučila lékárnice a fakt mi to moc pomohlo. 🙂 Uživala jsem u zánětů a následně i po, teď už nasazuji preventivně, každopádně průběh byl mnohem rychlejší a hladší a již se mi i tak často neopakují. Navíc k tomu mají i dáreček v podobě šperku od Swarovski. 🙂 Předpokládám že klasické věci jako uro čaje, blokurimu atd vyzkoušela případně i užívá. Také to chce dobrou a vyváženou stravu, hodně tekutin a klidu. 🙂

    odpověď na: Lepší kvalita vlasů a nehtů #95033
    Danka dana
    Účastník

    Jak dlouho kolagen užíváte? A v jaké je formě tabletky, rozpustný? Užívala jsem právě vždy mořský a nikdy jsem nebyla nějak moc spokojená s chutí ani výsledkem.

    odpověď na: Výlet s dětma #95032
    Danka dana
    Účastník

    No to nezní špatně. My tam jedem příští rok na týden za kamarádkou, tak bychom se na to mohli podívat. A nevíte od kolika je to let prosím? Pro kolik to je lidí?

    odpověď na: Voňavka pro chlapa jako dárek #95031
    Danka dana
    Účastník

    Ty jo to je ale hodně dobré! Já mám krásné vůně také moc ráda a ráda si tam nakupuji parfémy. Ale teda ta kartička je super, kde bych ji mohla sehnat?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 35 příspěvků - 1. až 35. (celkem z 65)
UŽIVATEL