Zdraví

Dreamly – zdravý spánek v jedné kapsli

Sbírání kytiček

“Zatočte s nespavostí a ovečky pošlete spát” – tak přesně takhle zní slogan českého doplňku stravy na podporu usínání a kvalitního spánku Dreamly. Dnes se mu podíváme pod kůži, respektive do tabletek.

Co je Dreamly?

Dreamly je dle výrobce doplněk stravy pro všechny, které trápí usínání. Díky jeho bylinnému složení by se měl zkvalitnit váš spánek a zlepšit usínání. Bylinky, ze kterých se Dreamly skládá, podporují kvalitní spánek a přispívají ke zmírnění stresu a duševnímu zdraví.

Jaké je složení Dreamly? 

Dreamly ve svém složení ukrývá především bylinky, kterým nelze upřít jejich pozitivní účinky na naše tělo i duši.

Mučenka pletní 

Podporuje zmírnění stresu, strachu a úzkosti, aniž by zároveň unavovala. Je tedy vhodné ji užívat pokud vás trápí každodenní starosti.

Meduňka lékařská 

Údajně se ji přezdívá elixír života. Podporuje zdravé a snadné usínání, napomáhá ke zmírnění stresu a uklidňuje organismus. 

Šafrán setý 

O šafránu se říká, že je to nejdražší koření na světě, ale málo lidí ví, že je to také účinná bylinka. Podporuje potlačení nervozity a stresu. Je skvělý pro dlouhodobé užívání, protože se jeho účinky začínají postupně projevovat výrazněji. 

Kozlík lékařský 

Kozlík napomáhá lepšímu usínání a celkově uklidňuje. Spánek tak bude díky němu hlubší a klidnější.

L-tryptofan 

Že jste o něm ještě neslyšeli? Od teď jej budete vyhledávat. L-tryptofan je aminokyselina, která výrazně ovlivňuje naše usínání. Pokud máte v těle málo l-tryptofanu, může se projevit problém s usínáním a špatným spánkem. L-trypfofan také může napomáhat při tlumení depresivních a úzkostných stavů.

Dreamly - zdravý spánek v jedné kapsli

Pro koho je Dreamly určené?

Dreamly je určené pro všechny, kdo mají problémy se spánkem, tedy hlavně s usínáním. Pokud i vás trápí probděné noci a unavená rána, sáhněte po Dreamly. Dreamly podporuje hlubší spánek, snadnější usínání, napomáhá ke zmírnění stresu z každodenních starostí. 

Pro koho není Dreamly vhodný? 

Ačkoliv jsou bylinky prospěšné našemu zdraví, tak i s nimi se musí opatrně. Proto nedoporučujeme užívání Dreamly dětmi do 3 let věku nebo těhotným a kojícím ženám. Pokud užíváte léky proti nespavosti nebo antidepresiva, poraďte se před jeho užíváním se svým lékařem. 

Jaké je denní dávkování Dreamly?

Výrobcem doporučené dávkování je 2 tablety denně 15-30 minut před spánkem. První účinky na náš spánek by se měly dostavit již první noc, ačkoliv například šafrán setý začíná působit až po 5 – 10 dnech. Tedy čím déle Dreamly užíváte, tím je účinnější. 

Jaké má Dreamly vedlejší účinky? 

Složení Dreamly je neškodné a jeho látky jsou pro naše tělo bezpečné. Přesto nepřekračujte doporučené denní dávkování, které je určené výrobcem. I kdybyste se rozhodli denní dávku navýšit, tak ji tělo nezpracuje a vyloučí a je proto zbytečné nadměrné denní užívání. 

Pokud i vás trápí problémy s usínáním a nekvalitním spánkem, zkuste sáhnout po Dreamly a třeba budete mile překvapeni a spánek si dopřejete každou noc.

KP

Zdroj: Dreamly.cz

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků