Zdraví

Elixír pro tělo i duši!

Sbírání kytiček

A je to tu zase. Konec roku se blíží a nám se, ať chceme nebo ne, do hlavy začínají vkrádat myšlenky, co všechno příští rok uděláme jinak, co nebudeme opakovat, anebo s čím začneme. Cvičení? Musím najít nějakou kamarádku, která půjde se mnou… Nepotřebujete ji. Elixír studio nabízí velmi individuální přístup a věřte tomu, že novou kamarádkou se po první návštěvě stane vaše cvičitelka či výživová poradkyně. Ty nejen hravě zvládnou komunikovat se všemi během hodiny, oslovovat příchozí křestním jménem, ale stejně tak opraví každý váš pohyb, aby byl dokonalý a pomohl vám na cestě k vysněné postavě, napraví chyby v jídelníčku, přinesou zpevnění těla po porodu nebo zvítězí v boji s bolavými zády. To vše nejen pro vás, ale i ostatní členy rodiny, seniory a děti od tří měsíců nevyjímaje.

Elixír studio disponuje luxusními a moderně zařízenými prostory v centru Prahy. Důraz je kladen na komfort klientů a klientek, a proto zde naleznete šatny, které jsou vybaveny velkými skříňkami, toalety i sprchy odpovídající nejmodernějším standardům a také příjemné místnosti na posezení před lekcí. Cvičencům jsou k dispozici tři sály. V prvním patře se nachází prosvětlený zrcadlový sál „Zahrady Semiramidiny“, který je určen pro lekce pilates, druhý sál „Efes“ se skvělým ozvučením je ideální pro rychlejší formy pohybu a ve třetím nejmenším sálu „Gíza“ probíhají individuální cvičební lekce nebo lekce, které vyžadují klid, např. jóga.

Elixír studio je pro veřejnost otevřeno déle než pět let, přičemž jeho motto a cíl jsou velmi jednoduché: „cítit se zdravě, být v pohodě a vypadat dobře.“ Slova, která se lehce řeknou, ale cesta k nim určitě není jednoduchá. Celý tým Elixír studia tvoří 40 zkušených a certifikovaných lektorů, výživových poradců, masérů, fyzioterapeutů a dalších odborníků, kteří díky svým zkušenostem a vědomostem nabízejí každému z příchozích nejen individuální přístup, ale také komplexní péči. Čtyři základní ingredience elixíru jsou: duševní rovnováha, vyvážený a zdravý jídelníček, zdravý pohyb a schopnost relaxovat.

„V rámci našeho studia na sobě každý pracuje postupně a podle svých možností. Každý jsme originál, a proto i elixír připravený pro každého chutná malinko jinak. Každý příchozí je pro nás jedinečný, a proto společně s ním umícháme přesně takový nápoj, který bude účinný právě pro jeho tělesné i duševní zdraví a prosperitu,“ komentuje přístup Elixír studia jeho zakladatelka PhDr. Olga Huspeková.

Připravila: Zuzana
Foto: Archiv
3. 1. 2012

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků