Volný čas

Horoskop na březen 2024: prozkoumejte své vztahy

Sbírání kytiček

Březen začíná ve znamení Ryb. Saturn a Uran přinášejí do vašeho březnového horoskopu kontrastní energii.

Saturn řídí strukturu a má rád předvídatelnost. Neptun chce rozpustit hranice a uniknout Saturnu. Možná se přistihnete, že toužíte po Saturnově jistotě i Neptunově kouzlu. Užijte si obojího.

20. března nastává jarní rovnodennost. Slunce vstupuje do znamení Berana. Dost bylo snění. Je čas vrátit se do reality.

25. března nás čeká úplněk Vah a první zatmění Měsíce v roce 2024. Zatmění na ose Beran a Váhy. Znamení zvěrokruhu, která vládnou válce a míru. Pro nás bude povzbuzením, abychom prozkoumali své vztahy a to, jak vycházíme s lidmi, kteří jsou naladěni jinak než my. Konec měsíce věnujte kontrole lidí i dat. Užijte si relativně poklidný březen, protože duben bude náročný.

Beran

První tři týdny budete mít trochu problém udržovat tempo. Odpočiňte si, než začne jaro. Nalaďte se na to, po čem toužíte. Okolo novolunní 10. března přestaňte všechno kontrolovat a zapněte autopilota. 20. března začíná sezóna Berana a vás čeká nový začátek. I váš milostný život dostane novou jiskru.

Býk

Čeká vás poměrně mírný začátek měsíce, ale od zatmění 25. března začne energie nabírat na síle. Sdílejte své štěstí s lidmi, kteří vás v minulosti podporovali. Zjistěte, zda jim můžete pomoci. Šiřte pozitivní energii a vyzkoušejte věci, které by vás nikdy nenapadly. Hlídejte si své nálady.

Blíženci

Lpíte na něčem, co pro vás už není dobré? Nechte to jít. Abyste mohli růst, musíte některé věci ve vašem životě ukončit. V práci můžete dostat zajímavé nabídky. Hned ta první nemusí být ta pravá. Není kam spěchat. Můžete mít pocit, že se neposouváte dostatečně vpřed. Zdání někdy klame. Vše má svůj čas.

Rak

Toužíte po dobrodružství a nebojíte se riskovat. Vykročte ze své komfortní zóny a pusťte se do nových věcí. Čekají vás příjemné změny. Jen si hlídejte rovnováhu pracovního a soukromého života. Hlídejte své emoce. Můžete se cítit podráždění. Nevybíjejte si svou náladu na ostatních. Najděte si jiné formy odreagování se.

Lev

Najděte si chvíli na odpočinek. Zpracováváte složité emoce. Možná si budete potřebovat pročistit vzduch s někým blízkým. Při novoluní Ryb zase zvýšíte svou aktivitu a ukážete ostatním, co dokážete. Vyhněte se konfliktům a věnujte se svým projektům. Do 20. března ze sebe setřeste všechna zklamání a zraněné pocity.

Panna

Vaším hlavním tématem jsou tento měsíc vztahy. Snažte se najít ve svém životě rovnováhu. Novoluní Ryb využijte k pročištění svých vztahů. Odpočívejte, šetřete energii a věnujte se svým blízkým. Úplněk ve Vahách by měl přinést vylepšení vaší finanční situace. Najděte si také čas na dostatek pohybu.

Váhy

Měsíc začněte dokončením všech úkolů a pořádným úklidem. Začněte se pomalu hýbat a zdravěji stravovat. Můžete cítit napětí a tendenci vybouchnout. Uvolněte napětí pohybem nebo setkáním s přáteli. Ke změně dojde při úplňku 25. března. Dostanete nový impuls. Sdílejte své vize a zskáte uznání.

Štír

Jste nabití vášní. Nasměřujte svou hravou a vášnivou energii do kreativních projektů. Pozvěte do svého života více lásky. Neberte si osobně stížnosti svých blízkých. Poslouchejte, co vám říkají. Najděte si na ně čas a popovídejte si společně. Uveďte vše do pořádku. Dejte si pozor na stres. Najděte si činnosti, u kterých se uvolníte.

Střelec

Užijte si pohodu, dokud můžete. Odpočiňte si a načerpejte sílu. Pečujte o sebe. Více se hýbejte a zaměřte se na zdravou stravu. První tři týdny v březnu jsou ideální na úpravy domova. Dávejte si pozor na stres. Budete mít tendenci rýpat do ostatních, a to se vám nemusí vyplatit. Od 20. března se vám zase vrátí vaše typická radost ze života.

Kozoroh

První tři týdny si užívejte a choďte do společnosti. Tento měsíc se vám bude více hodit to, koho znáte než to, co děláte. Sezóna Ryb přeje komunikaci s lidmi i navazování nových spojení. Zatmění měsíce 25. března přinese příval svěží energie i nové příležitosti. Zálohujte svá data a připravte se na drobné neshody s blízkými.

Vodnář

První tři březnové týdny budou poměrně klidné. Připravte si realistický plán pro své projekty. Čekají vás hádky s příbuznými. Dejte si pozor, ať zbytečně nevybouchnete. Stůjte si za svým, ale nebuďte sobečtí. Vše se uklidní po 20. březnu. Sejděte se s blízkými a užijte si společný čas. Zatmění 25. března přinese změnu a expanzi.

Ryby

Přestaňte upřednostňovat ostatní a dejte sebe na první místo. Věnujte se tomu, na čem vám záleží. Začněte pracovat na svém snu. Budete citliví na kritiku ostatních. Dávejte si pozor na peníze. Zatmění v úplňku může přinést extrémy. Ať už se dáte s někým dohromady nebo se naopak s někým rozejdete. Otevře vám oči a objasní vám vaše nejbližší vztahy.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: astrotalk.com, astrostyle.com, astrology.com
Zdroj fotografií: Freepik
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků