Volný čas

Horoskop na týden od 22. do 28. dubna 2024

Sbírání kytiček

Tento týden ve středu proběhne dubnový úplněk ve Štíru. Je to čas uvolnění a hluboké intimity sami se sebou. Objevte svou pravdu a svou sílu.

Měsíc je náš vnitřní svět, naše emoce. Když je Měsíc ve Štíru, je vše méně o racionalitě a logice a více o pocitech. Tento úplněk proniká hluboko do našeho nitra a zve nás k lásce.

Mějte se rádi a uvědomujte si svou hodnotu. Zamyslete se nad tím, co potřebujete dát do pořádku ve svém vnitřním světě.

Beran

Tento týden můžete získat informace, které potřebujete, abyste dosáhli toho, co chcete. Jste přitažliví a plní energie. Využijte toho i v lásce. Pokud hledáte partnera, nastává to nejlepší období. Mějte oči otevřené.

Býk

Vaše vztahy nabírají na intenzitě a vaše vášeň stoupá. Dávejte si pozor, abyste nerozdmýchali něco, co vám může přinést komplikace. Jste-li ve vztahu, můžete ho prohloubit. Netlačte na pilu, jen se nechte vést láskou. Uvolněte se a neberte si věci příliš osobně.

Blíženci

Nenechte se příliš rozptylovat a věnujte dostatek pozornosti svým povinnostem. Najděte si čas i na trochu pohybu a zdravý životní styl. Ve svých vztazích si uvědomte, kdo z vás vysává energii místo toho, aby vás podpořil.

Rak

Věnujte pozornost tomu, co cítíte. Věřte své intuici. Láska je ve vzduchu. Jste-li singl, vyrazte mezi lidi. Doma nikoho nepotkáte. Dařit se vám bude i v práci. Cítíte svěží energii a máte dobré nápady.

Lev

Potřebujete si trochu odpočinout a můžete mít pocit, že vám domov neposkytuje dostatečné útočiště. Upravte si ho. Začněte jeho úklidem. Pokud jste s někým ve sporu nebo máte pocit, že vám někdo nerozumí, v klidu si promluvte.

Panna

Potřebujete si něco domluvit? Nastává ideální období. Do popředí se dostávají vaše komunikační schopnosti a ostatní vám naslouchají. Oživí se i váš společenský život. Věnujte svůj čas lidem, kteří za to stojí.

Váhy

Čekají vás příležitosti k růstu. Začne se vám dařit v práci. Buďte proaktivní. Oslovte znovu své kontakty, se kterými máte něco rozjednaného. Zkontrolujte své sociální sítě, vyrazte mezi lidi. Nezapomínejte kontrolovat své výdaje.

Štír

Sledujte příležitosti, které vám život přináší. Co vám brání je naplno využít. Nemějte strach z neúspěchu. Jděte si za svým. Najděte si čas na dostatek pohybu a zdravý životní styl.

Střelec

Uvědomte si, co chcete vyřešit či skončit. Třeba je načase ukončit vztah s někým, na kom jste lpěli spíše ze zvyku. Co všechno vám ještě neslouží? Odpusťte těm, na které jste naštvaní. Odpusťte i sobě.

Kozoroh

Začne se vám dařit. Měl by se povést důležitý projekt a lidé vás budou chválit. A může se stát, že ztratíte svou pokoru a pracovitost. Užijte si svých pět minut slávy, ale pokračujte dál ve své práci.

Vodnář

Začne se vám dařit a budete sklízet plody své práce. Dejte o sobě vědět. Ať každý ví, čí je to zásluha. Dávejte si pozor, aby si někdo nepřivlastnil vaše zásluhy. Otevřeně komunikujte a spolupracujte s ostatními.

Ryby

Toužíte po dobrodružství. Nebojte se opustit svou komfortní zónu. Někam vyrazte a snažte se rozšířit si své obzory. Zajímavé věci vás mohou potkat i v práci. Chce to jen trochu odvahy.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: yogajournal.com, astrostyle.com, astrotalk.com,
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků