Volný čas

Slunce v Býku: přináší lásku a krásu

Sbírání kytiček

20. dubna vstupuje Slunce do znamení Býka. Býk je zemské znamení, které si rádo užívá života. S Býkem přecházíme k energie země a je načase, abychom byli produktivní.

Býk vás nabádá k nastavení rutiny a postupů, které vedou k cíli. Vládne mu Venuše a jeho základní znamení je krása. Užívejte si krásy přírody a noste hezké věci. Nemusí být nové. Býk nemá rád plýtvání. Do 25. dubna nás ovlivňuje zpětný chod Merkuru. Buďte pozorní, aby vám neunikly důležité věci.

Láska

Sezóna Býka přeje lásce. A nejen té romantické. Spojte se i se svou rodinou a blízkými. Chodíte-li s někým novým, představte ho rodině a svým blízkým. Jste-li v dlouhodobém svazku, slaďte si své plány.

Beran

Je na čase se zase zkoncentrovat na práci. V poslední době se vyhýbáte některým věcem, které vás nebaví. Nemusíte zvládnout všechno najednou, ale ujistěte se, že vše zvládnete.

Býk

Minulý měsíc jste se možná trochu hledali a občas bojovali se špatnou náladou. Nyní máte možnost zlepšit svůj život. Rozšiřte si obzory a realizujte svůj potenciál.

Blíženci

Snažte se uvolnit všechnu negativní energii a vyléčit všechny neduhy. Zároveň se pusťte do pořádného úklidu. To vám také pomůže. Snažíte se vyřešit nějaký problém? Možná se vyřeší, když přestanete tlačit na pilu.

Rak

Vyrazte ven, užijte si pobyt v přírodě a setkávejte se s ostatními. Věnujte se on-line aktivitám a spolupracujte s ostatními.

Lev

Cítíte se jako král a chcete být středem pozornosti. Máte charisma i talent. Spolupracujte s ostatními. Buďte sami sebou a naplňujte své sny.

Panna

Někdy je potřeba přestat se soustředit na detaily a podívat se na věc ze širšího úhlu. Rozšiřte si své obzory a získejte nové zkušenosti.

Váhy

Období Býka zažehne vaše vnitřní vášně. Budete toužit po nočních hovorech a společných víkendech. Nezapomínejte na své povinnosti.

Štír

Zkuste se méně zaměřovat na nedostatky vašich blízkých a zkuste na nich hledat pozitivní věci.

Střelec

Zaměřte na své zdraví. Věnujte se pohybu a začněte se zdravě stravovat. Budete mít dost práce, tak nezapomeňte také relaxovat.

Kozoroh

Záříte a máte chuť koketovat. Vytáhněte ze skříně hezké kousky a vyrazte do společnosti. Buďte aktivní na sociálních sítích a dívejte se kolem sebe.

Vodnář

Toužíte po odpočinku. Najděte si čas na relaxaci a zvelebte svůj domov. Věnujte se své rodině a svým nejbližším.

Ryby

Vyrazte mezi lidi. A nemusíte nikam daleko. Setkejte se se sousedy. Vyrazte si s přáteli na nákupy. Bavte se.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: chaninicholas.com, astrostyle.com, astrotalk.com
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků