Horoskop na týden od 1. 4. do 7. 4. 2013

Přečtěte si svůj horoskop na tento týden.

Titulka pro: Horoskop na týden od 1. 4. do 7. 4. 2013
Zobrazit fotografii v galerii

Beran (21.3. - 21.4.)

První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.
Vládcem znamení je Mars - polarita Yang
Až do středy respektujte názory druhých, stejně tak i nepsaná pravidla. Pokušení porušit například nějaký zákon bude silné, ale myslete na to, že odplata by vás neminula! V druhé polovině týdne se raději před přáteli nezmiňujte, jaké máte přání, což se týká hlavně oslavenců. Oni vám ho totiž střelhbitě splní, a vám se podlomí kolena, když vám například jako dárek koupí let v balonu!


Býk (22.4. - 21.5.)

Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.
Vládcem je zde Venuše - Jitřenka - polarita Yin
Neposlouchejte svůj vnitřní hlas, a když vás něco začne trápit, svěřte se rodině, přátelům. Jinak se od nich budete svým způsobem izolovat, a samota vám na dobré psychice nepřidá! V druhé polovině týdne byste měli častěji, ba pravidelně chodit ven, dokonce vám prospěje občas vyrazit i autem na slepo. Vždycky totiž najdete jakoby zapomenutý, něčím neobvyklý, kousek přírody, který přímo pohladí vaši duši.


Blíženci (22.5. - 21.6.)

Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.
Vládu drží Merkur - polarita Yang
Až do středy raději neprovokujte lidi s autoritou, což se týká nadřízených i pracovníků na finančním úřadu. Rozčílit lidi okolo sebe dokážete totiž snadno, jednou větičkou, ale uklidnit a vysvětlit, že jste to mysleli jako vtip, se vám už asi nepodaří. V druhé polovině týdne se snažte trávit co nejvíc času s přáteli. Sice to bude vůči rodině nespravedlivé, ale pokud například podnikáte, díky nim si přijdete k velmi lukrativnímu obchodu, minimálně se vám postarají o kulturní zážitek, na který budete vzpomínat ještě v létě.


Rak (22.6. - 21.7.)

Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.
Vládce Luna - polarita Yin
Až do středy se patrně bez ostřejších loktů neobejdete. Sice nepatříte mezi znamení, které by v honbě za kariérou šlapalo po hlavách druhých, ale tentokrát budete muset na někoho i slovně zahartusit, protože svými výroky začne ohrožovat vaši profesní pověst! Ve dnech víkendu si hlídejte hormony. K nevěře nebudete mít daleko, kupodivu velmi snadno k sobě budete přitahovat opačné pohlaví!


Lev (22.7. - 22.8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.
Vládne Slunce - polarita Yang
Během následných sedmi dnů budete muset velmi často rychle reagovat. Nenechte si zejména utéct šanci vyjet například na pracovní cestu do zahraničí! Stejně tak se nesnažte vyvléknout z případného školení. Veškeré vědomosti, které načerpáte, se vám budou hodit již ke konci dubna! Ve dnech víkendu byste měli zajít na obhlídku chaty, chalupy, a připravte si nějaký elixír optimismu. Nelze vyloučit, že dlouhá zima se na vašem majetku podepsala, a vy budete díky opravám nuceni sáhnout hlouběji do kapsy.


Panna (23.8. - 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.
Vládcem je Merkur - polarita Yin
Až do středy je pro vás přímo povinností bavit se, scházet se s lidmi, se kterými se zasmějete. Zábava vás totiž skvěle dobije energií, kterou budete potřebovat ve čtvrtek a v pátek v zaměstnání. Moc si totiž nepotrpíte na překvapení, nečekané změny, a seznámit se například s novým počítačovým programem pro vás snadné nebude. Dejte na rady Vodnářů, ti vás do všeho ochotně zasvětí. Dokonce nelze vyloučit, že to mezi vámi a osůbkou, která vám bude udílet rady, začne eroticky jiskřit!


Váhy (23.9. - 23.10.)

Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.
Toto znamení ovládá Venuše - Večernice - polarita Yang
Vážnějšímu rozhovoru se nevyhnete na domácí půdě v první polovině týdne. To se týká hlavně těch, kteří žijí ve vztahu na psí knížku. Nastane situace, která vás přinutí diskutovat o budoucnosti vztahu. Nějakou roli v tom mohou sehrát i rodiče, prarodiče. Nelze vyloučit, že když se se svou drahou polovičku domluvíte na termínu svatby, zásnub, ve dnech víkendu začnete plánovat i početí potomka.


Štír (24.10. - 22.11.)

Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.
Vládcem znamení je Pluto, spoluvládce Mars - polarita Yin
V pondělí si udělejte uzel na kapesníku, abyste si vzpomněli, že se máte vrátit včas domů. Snažte se popíjet s rozumem, jinak v úterý určitě zaspíte! Ve středu se nevyhnete náročnější pracovní poradě, a možná budete muset přijmout jiné pracovní zařazení. To oceníte, jakmile začne být lepší počasí, protože bude spojeno s pěšími pochůzkami. Neděle přeje nezadaným, protože váš horoskop naznačuje přímo pohádkové zamilování!


Střelec (23.11. - 21.12.)

Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.
Vládcem je Jupiter - polarita Yang
Počátkem týdne budete připomínat rozjetý vlak, a zastavit vás snadné nebude. To uděláte sami od sebe, a to uprostřed týdne. Vaše konto bude vykazovat velmi malý zůstatek, takže místo zábavy začnete mnozí studovat inzeráty a hledat nějaký přivýdělek, brigádu. V závěru týdne si pečlivě kontrolujte všechny mailu i poštovní schránku. Patrně se vám ozve někdo z dob mládí. V neděli občas někde něco, nebo na něco zapomenete, ale bavit budete celou rodinu, protože například na procházku do přírody vyrazíte v bačkorách.


Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.
Vládcem je Saturn - polarita Yin
Sice s vámi v první polovině týdne moc velká legrace nebude, ale pro přátele i pro rodinu se stanete jakýmsi záchranným člunem. Když se někdo z nich dostane do problémů, okamžitě vyrazíte na záchrannou misi. Ve středu svoláte rodinu, protože se rozhodnete udělat menší úpravy v bytě, a z těch ostatní moc nadšeni nebudou. Když nezvolíte kompromis, zaděláte si na problém, protože se na vás ostatní budou mračit ještě ve dnech víkendu.


Vodnář (21.1. - 18.2.)

Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.
Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn - polarita Yang
Pondělí bude velmi náročné, protože oběhnete snad všechny přátele, sousedy. Když to přeženete, únava bude narůstat, a dny až do středy strávíte na lůžku. Horoskop vám doporučuje zajít do sauny, a vypotit nahromaděné škodliviny, chodit brzo spát, ať doženete spánkový deficit. Ve čtvrtek už budete zase ve formě. Pokud nemáte dopravní prostředek, začnete uvažovat o jeho koupi, a vše realizujete v pátek.


Ryby (19.2. - 20.3.)

Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.
Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter - polarita Yin
Když nebudete stíhat svou práci, nebojte se ozvat a požádat o shovívavost, více času. Nejste přeci stroj, a každý máme dny útlumu! Ve dnech okolo středy nepodceňujte žádné informace, a kontrolujte si pečlivě peníze, všechny důležité platby. Přijdete na malou chybu například ve vyúčtování pojistného nebo honoráře. Ke konci týdne mnozí z vás dostanou finančně zajímavou nabídku. Jenom vás zaskočí, že o práci s nikým nesmíte mluvit. Tomu se nedivte. Půjde o nový projekt, a konkurence nikdy nespí!

Naďa Šmídová, horoskopynadasmidova.mysteria.cz, telefon 603 422 219
Foto: iStock
1. 4. 2013
 

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Kurz výkladu Tarotu I.

Kurz výkladu Tarotu I.

V první řadě je nutno říci, že výklad karet není žádná mystická nebo nadpřirozená záležitost....

Jak to vidím já aneb Každý výklad, dobrý výklad

Každý výklad dobrý výklad aneb Jak to vidím já

Karty mne fascinují už dlouhé roky, jejich řeči jsem ale porozuměla až dávno za prahem...

Titulka pro: Tarotový výklad na červen

Tarotový výklad na červen

Na červen vám přinášíme výklad z barokního ovčína v Chotíkově. Vesnice Chotíkov byla založena ve...

Titulka pro: Tarotový výklad na září

Tarotový výklad na září

Chcete vědět, co vám na září předpovídají karty? Přečtěte si náš tarotový výklad na měsíc...

Titulka pro: Tarotový výklad na měsíc duben

Tarotový výklad na měsíc duben

Začal duben a s ním pravé aprílové počasí. Chcete vědět, co vám na duben předpovídají...

Titulka pro: Tarotový výklad na měsíc květen

Tarotový výklad na měsíc květen

Chcete vědět, co vám na měsíc květen předpovídají karty?

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

VÁNOCE

Holky, co plánujete na vánoce pro své chlapy? :) Docela bych ...

ŠICÍ STROJ JAKO DÁREK

Zdravím maminky, moje máma by si přála nový šicí stroj, ...

ŠICÍ STROJ

Poraďte jakou značku šicího stroje je nejlepší ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz