Volný čas

Horoskop na týden od 15. do 21. dubna

Sbírání kytiček

Tento týden se chvilku zastavte a odpočiňte si. Přestaňte se zlobit nebo bojovat a uvědomte si své pocity.

Bojovná a trochu sobecká energie Berana pomalu ztrácí na síle a blíží se energie Býka. Býk je pracovitý a miluje luxus. Snažte se přesunout důležitá rozhodnutí až na příští týden, pokud je to možné.

20. dubna se Jupiter a Uran spojí v Býku a umožní vám uskutečnit něco velkého, co se vám doteď zdálo příliš ambiciózní. Opusťte vše, co je příliš omezující a brání vám dokázat něco velkého.

V neděli si dávejte pozor na konflikty. I když se ozvete po právu, prudká reakce nadělá více škody než užitku. Snažte se zůstat v klidu, i když to bude velmi těžké.

Beran

Udržujte si vysoké vibrace, dokud ještě probíhá sezóna Berana. A buďte opatrní. Vše, na čem pracujete, si pořádně zkontrolujte. Měli jste spoustu nápadů, ale neměli jste na ně čas? Až nastane sezóna Býka, vyberte nějaký a zkuste ho zrealizovat.

Býk

Pomalu se blíží vaše sezóna, tak se podívejte, co je potřeba ještě v tomto týdnu dokončit. Uvědomte si, jaké křivdy v sobě nesete. Odpusťte všem. Možná něco nevyšlo, ale přineslo vám to cennou lekci. Osvoboďte se od všeho, co vás omezuje.

Blíženci

Tento týden se snažte vše potřebné stihnout na jeho začátku. Věnujte se důležitým schůzkám a setkání s přáteli. Ke konci týdne budete potřebovat čas na odpočinek, relaxaci a dobití baterek. Naučte se stanovit si hranice a říkat ne.

Rak

Nemáte dostatek sil a motivace dotáhnout některé projekty? Nebojte, cíl je blízko. Jen ještě chvilku vydržte. Mějte oči otevřené, je možné, že získáte zajímavou nabídku. Na konci týdne pocítíte zaslouženou úlevu z dobře odvedené práce.

Lev

Tento týden můžete nalézt nové možnosti k růstu své kariéry. Váš úspěch závisí i na kvalitě vašich vztahů. Rozšiřujte své obzory a učte se. Přemýšlejte, v čem jste vyjímeční. Spojte se se skupinou, která má stejné cíle. Ke konci týdne si uvědomte, že nemůžete vyhovět všem a naučte se říkat ne.

Panna

Máte plné ruce práce s doděláváním restů. Pomalu cítíte touhu vyrazit na výlet. Na konci týdne pocítíte touhu se něčemu novému naučit a něco nového zažít. Zvyšuje se vaše touha riskovat a dělat věci jiným způsobem, než jste zvyklí. Pokud se cítíte zmateni, běžte si zaběhat nebo zacvičit.

Váhy

Pokud jste měli občas pocit, že máte smůlu, blízká se na lepší časy. Věnujte se svým vztahům a najděte v nich rovnováhu. Ke konci týdne budete toužit po troše dobrodružství s někým přitažlivým. Dejte si pozor na žárlivost a majetnické chování. Nastavte si jasné podmínky důležitého vztahu.

Štír

Tento týden si dávejte pozor na lenivé myšlenky i lenivé chování. Máte chuť vynechávat cvičení a raději si pochutnat na oblíbených sušenkách. Nalaďte se pozitivně, což vás bude stát dost úsilí. Věnujte se svým blízkým i svému partnerovi. Pokud žádného nemáte, je načase ho někde potkat.

Střelec

Vyjděte ze stínu a nechte zazářit své sebevědomí. Konečně budete mít dosatek energie dokončit věci, které se vám nedaří. Začněte se také věnovat svému zdraví i svým financím. Pokud vás něco rozčiluje, zkuste se na to podívat i z jiného úhlu pohledu.

Kozoroh

Upřednostňujete společnost svých nejbližších. Nejlépe je vám doma. V klidu. Buďte otevření novým příležitostem. Konec týdne vás nakopne a pustíte se do zajímavých věcí. Nechte si poradit od svých spolupracovníků a nebojte se i kritiky. Posune vás dál.

Vodnář

Záříte ve společnosti a užíváte si zábavu. Snažte se pomalu zkoncentrovat a věnovat se praktickým věcem. Ke konci týdne se můžete cítit trochu unaveni a zatoužíte po klidu domova. Dopřejte si ho. Odpočatí můžete zase zářit ve společnosti.

Ryby

Věnujte pozornost věcem, které děláte. Pomalu končí poměrně náročné období plné práce. Čeká vás zasloužený odpočinek a zábava. Ke konci týdne budete úspěšní v prezentaci věcí, které nosíte v hlavě a můžete se pustit do jejich realizace. Najděte si čas nejen na své blízké, ale i na sebe.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: astrotalk.com, astrostyle.com, astrology.com
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků