Volný čas

Horoskop na týden od 26. února do 3. března 2024

Sbírání kytiček

Tento týden se budeme muset snažit být trpěliví. V úterý se spojí dvě nejvíce netrpělivé planety impulsivní Mars a vševědoucí Jupiter. Budeme mít problém ustoupit nebo přiznat omyl.

Mějte na paměti, že někdy je lepší ustoupit a neztrácet drahocenný čas v hádce, která nikam nevede.

Středa bude přát novým nápadům a jejich realizaci. Jen si dávejte pozor, s kým své nápady probíráte. Mějte vše dobře promyšlené a nenechte se zbytečně odradit. Pokud narazíte na těžkosti, projděte si svůj plán ještě jednou.

O víkendu hrozí nesoulad ve vztazích. Nikdo nebude chtít ustoupit. Nenechte se vytočit. Dejte si pozor na unáhlené závěry a činy. Mohli byste později litovat.

Beran

Můžete mít pocit, že ztrácíte orientaci. To se občas může stát. Nezapomínejte, že máte svou vizi a neustupujte od svých cílů. Teď možná trochu tápete, ale brzy se zase zorientujete. Chce to zůstat v klidu.

Býk

Možná jste začali více věcí, než dokážete zvládnout. Je čas trochu zvolnit a v klidu pracovat na tom, co je nejdůležitější. Rozdělte si vše na menší cíle a snažte se nebýt pod tlakem.

Blíženci

Tápete, zda máte naslouchat svému okolí. Nebo vnímat, jak se k vám ve skutečnosti lidé chovají. Pokud vás někdo do něčeho tlačí, nenechte se. Možná mu věříte, ale vnímejte, co je dobré pro vás. O víkendu si dejte pozor na drby a příval emocí.

Rak

Nebuďte netrpěliví a věnujte věcem, které děláte, dostatek času. Spolupracujte s ostatními a poslouchejte jejich námitky. Vyhněte se jednostranným rozhodnutím. Mohli byste se dostat do izolace.

Lev

Nebuďte příliš horliví. Dávejte si pozor, komu důvěřujete. Někdo vám může lichotit, ale nemusí to myslet upřímně. Možná zjistíte, že vás někdo pomlouvá. Nenechte se vyvést z míry. Věnujte pozornost svým povinnostem. Bude se vám dařit.

Panna

Nenechte se strhnout ostatními k roznášení drbů. Ujistěte se, že vždy víte, o čem mluvíte. Čeká vás revize vašich vztahů. Zapřemýšlejte, kdo to s vámi opravdu myslí dobře. O víkendu si dopřejte trochu volna.

Váhy

Můžete se cítit netrpěliví a nechat se strhnout k impulsivnímu jednání. Snažte se své kroky promýšlet a neztrácet sebekontrolu. Dejte průchod nezpracovaným emocím. Najděte si chvilku čas na jógu nebo meditaci.

Štír

Chraňte si svůj osobní prostor a vyhněte se tlaku manipulativních lidí. Ve vztazích můžete cítit melancholii. Raději se vrhněte do nějaké smysluplné práce, která vás rozptýlí. O víkendu si dejte pozor, abyste nikoho zbytečně nekritizovali.

Střelec

Dejte si pozor, jak jednáte s ostatními. Některé vaše rady by mohli brát spíš jako útok. Nesoustřeďte se na ostatní lidi a řešte své vlastní problémy. Dokončete věci, které odkládáte. Můžete o sobě začít pochybovat. Najděte si chvilku na relaxaci.

Kozoroh

Toužíte po spoustě věcech, ale zamyslete se nad tím, co opravdu chcete. Počkejte chvilku, než si něco nového pořídíte. Za chvíli můžete zjistit, že to vlastně nechcete. V lásce jasně komunikujte. Vaše drahá polovička nemusí rozumět tomu, co jí naznačujete.

Vodnář

Cítíte pozitivní energii a přitahujete lidi z okolí. Dejte si pozor na energetické upíry. Pokud se v něčí společnosti necítíte dobře, můžete odejít. V neděli si dejte pozor na konflikty s vašimi blízkými. Někdy toho po vás chtějí moc. Nebojte se stanovit si své hranice.

Ryby

Dejte si pozor, abyste se nezapojili do roznášení drbů. Těžko se pak vysvětluje, že jste to tak nemysleli. Pokud jste někomu vyhověli, i když se vám nechtělo, je to váš problém, že neumíte říci ne. O víkendu si dejte pozor, abyste zbytečně nikoho nekritizovali.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: astrotalk.com, astrostyle.com, astrology.com
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků