Zdraví

Hubnete do plavek? Zázračné pilulky nestačí

Ano, je to zase tady. Přichází období, kdy začínáme řešit hubnutí do plavek. Všechny totiž toužíme po výstavní postavě, která se bude nejen líbit mužům, ale hlavně nám ji budou závidět všechny ženy okolo. Všem však budeme tradičně tvrdit, že to děláme jen samy pro sebe, lepší pocit a zdraví celého těla.

Pojďme se společně podívat na pár věcí, které jsou při hubnutí doporučovány, a také na pár takových, jimž je rozhodně lepší se vyhnout. 

Určitě nedržte žádné drastické diety 

Vynechávání jídla je sice cesta, jak zhubnout, nicméně jen dočasně. Kila jdou pak zase rychle nahoru a kolikrát ještě o kousek výš než na původní hodnotu. Při hladovění (do toho se počítají i nesmyslné diety, při nichž jíte jen vajíčka, pijete jen mléko apod.) trpí celé tělo, jste pak unavená, bez energie a podrážděná. Takhle by to fungovat nemělo. 

Budete se muset hýbat 

Jestli si myslíte, že vám pomohou zázračné pilulky na hubnutí, jste na omylu. Různé přípravky sice skutečně podporují spalování tuků, a tím pádem hubnutí, ale bez vaší pomoci to nezvládnou. Musíte se hýbat, omezit sladké a změnit stravování. To jsou totiž klíče k nižší váze. 

Základem je úprava jídelníčku 

Tak zaprvé se vyhněte všem oblíbeným sladkostem (čokoláda, oplatky apod.). Tělu musíte dodávat cukr, ale vhodnější je k tomu ovoce. Uvidíte, že jde jen o zvyk, bez čokoládových sladkostí se dá žít. A pokud by to opravdu nešlo, můžete zabít dvě mouchy jednou ranou. Vyrábí se totiž i doplňky stravy určené k hubnutí s čokoládovou příchutí! Zapátrejte na internetu po Chocolate Slim a uvidíte. 

Jídelníček by měl zůstat bohatý, cílem není omezovat se, ale naučit se správně kombinovat jednotlivé potraviny. Počítejte s většími příděly masa a zeleniny, naopak s menším množstvím příloh. Jestliže si s jídelníčkem příliš nevíte rady, obraťte se na výživového poradce a nechte si ho sestavit. Vyplatí se to, protože právě díky správnému jídlu dokážete nejlépe zhubnout.

KP
Foto: recenzeproduktu.cz


Diskuze: příspěvků