Krása

Je to střihem, ne velikostí!

Snad každá z nás touží po perfektně padnoucích džínech. Zkoušíme a zkoušíme a těžce se nám vybírá. 87 % žen touží po džínech, které by jim seděly lépe, a dokonce 95 % žen si myslí, že dokonalé džíny vůbec neexistují! Zkoušíme úzké, rozšířené i rovné džíny a pořád nejsme úplně spokojeny. To se brzy změní!

Značka Levi’s® provedla nejrozsáhlejší globální průzkum zaměřený na střih oblečení v současné historii. Po celém světě oslovila 60 000 žen a zjišťovala jejich velikosti, tvary a, co je nejdůležitější, křivky. Na základě 3D tělesných skenů byly identifikovány tři základní tvary těla, které jsou vlastní 80 procentům žen. Podle těchto proporcí Levi’s® připravil nový systém velikostí Slight, Demi a Bold Curve.

Velikost dámských džínů se již nebude určovat jen podle pasu, ale také podle rozdílu mezi obvodem boků a zadečku. Výsledkem je dokonale padnoucí džínová kolekce.
 

 Levi´s Curve ID Slight

Levi´s Curve ID Slight

Jaké máte Levi’s® Curve ID?

Nejste si jistá, k jakému typu postavy patříte? Pomohou vám to zjistit asistenti v Levi’s® Storech. Změří vám obvod boků a zadečku. Právě rozdíl mezi nimi určí vaše Levi’s® Curve ID – čím vyšší, tím výraznější máte křivky.

Slight Curve / Rovné křivky (rozdíl menší než 7,6 cm)
Tento střih je určen pro rovnou chlapeckou postavu, je zúžený v bocích, krásně zformuje zadeček, a tak vám dodá ženské proporce a vy se budete cítit dokonale sexy.

Demi Curve / Normální křivky (rozdíl 7,6-12,7 cm)
Možná máte křivky „tak akorát“, ale přesto se vám stává, že běžné džíny vám
v bocích příliš nesedí? Střih Demi Curve podtrhne a zjemní vaše ženské tvary.

Bold Curve / Výrazné křivky (rozdíl 12,8-16,5 cm)
jste-li obdařena plnými ženskými křivkami, běžné džíny vám pravděpodobně v pase odstávají. Nový střih Bold Curve vaši postavu dokonale obepne a zvýrazní váš štíhlý pas.

Všechny tyto proporcionální střihy jsou k dostání s různými typy nohavic. Se zúženými, rovnými i mírně rozšířenými a v mnoha barvách i povrchových úpravách. Od černé přes celé spektrum modré včetně trendy vyšisovaných odstínů až po hit sezony – pudrovou šedou.

Připravila: Katka
Foto: Lewis
22. 9. 2010
 

 

 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků