Zdraví

Kontaktní čočky pro každého

Nosíte brýle a chtěli byste vyzkoušet kontaktní čočky? V aplikačních střediscích FOKUS optik vám odborníci provedou kvalifikované vyšetření a naučí vás, jak s čočkami zacházet.

K dnešnímu modernímu stylu života neodmyslitelně patří činnosti, u kterých brýle prostě překážejí. Na lyžích, na kole, nebo třeba při tanci oceníte možnost odložit brýle a nahradit je kontaktními čočkami. Měkké kontaktní čočky (český vynález profesora Wichterleho) umožňují ostré kvalitní vidění bez omezení zorného pole a bez zkreslení způsobeného okrajovými vadami skel. Některé typy kontaktních čoček mají dokonce ochranu proti UV záření – naleznete ji například u naší privátní značky SWITCH EVOLVE. Stejně tak mohou kontaktní čočky nosit i lidé, kteří již mají dvě korekce zraku, tedy na dálku a na blízko – pro ty jsou určeny bifokální nebo multifokální kontaktní čočky. Lidé s astigmatismem mohou korigovat svůj zrak pomocí tórických kontaktních čoček.

Pokud kontaktní čočky nenosíte vůbec a chtěli byste začít, čeká vás tzv. I. aplikace, při které se naučíte o čočky pečovat, nasazovat a vyndavat je z očí atd. Pokud již kontaktní čočky nosíte, ale chcete vyzkoušet jiný typ, právě pro vás je určena II. aplikace.

Pozor! Právě teď je pro všechny prvonositele, i ty, co přejdou na kontaktní čočky SWITCH, připravena ve FOKUS optik Akce 2+1 zdarma na všechny kontaktní čočky SWITCH!!

Přes širokou nabídku typů a materiálů vyžaduje aplikace kontaktních čoček vysoce individuální péči o zákazníka. Důležitou součástí používání kontaktních čoček jsou PRAVIDELNÉ KONTROLY vždy po třech měsících. Kontrola trvá v průměru 15 minut a VE FOKUS OPTIK MAJÍ ZÁKAZNÍCI VŽDY TŘI KONTROLY ZDARMA. Jedenkrát ročně je nutné podrobnější vyšetření. Samozřejmostí je mít po ruce i dioptrické brýle, které byste měli s kontaktními čočkami střídat.

Více informací najdete na www.fokusoptik.cz.

Komerční prezentace
Foto: iStock
17. 9. 201


Diskuze: příspěvků