Na Hemoroidy platí Hemoclin

Na tento zdánlivě drobný zdravotní problém se lidé dívají s despektem – hemeroidy přece nikoho neohrožují na životě. Ale jen ten, kdo se s nimi potýká, ví, jak dovedou potrápit. A my zase víme, co vám uleví.

Titulka pro: Na Hemoroidy platí Hemoclin
Další 2 fotografie v galerii

Bolest, svědění a pálení – to jsou typické projevy hemeroidů. Proč se tak děje?

Kdo za ně může

Pokud dojde k zánětu cév kolem análního otvoru a dolní části rekta, a k otoku těchto míst, objeví se hemeroidy. Paradoxem přitom je, polštářovitá výplň tvořená hemeroidy je běžnou součástí lidského těla; díky ní se optimálně uzavírá anální otvor. Jenže potíže vznikají, když se polštářovitá výplň nadstandardně zvětší a zanítí.

Které faktory ovlivňují vznik hemeroidů:

  • nepravidelná a namáhavá stolice, zácpa, ale i průjem,
  • strava s nízkým obsahem vlákniny,
  • genetické dispozice,
  • sedavé zaměstnání,
  • téměř žádný pohyb,
  • nadváha, obezita,
  • těhotenství a porod,
  • anální sex.

Pro úplnost ještě dodejme, že rozlišujeme dva typy hemeroidů – vnitřní, jež vznikají uvnitř konečníku, a vnější, které viditelně vystupují vně análního otvoru. Právě vnější hemoroidy jsou nejen vidět, ale také více bolí a jejich zanícení může způsobovat nepříjemné komplikace.

Nepodceňujte příznaky

Zejména bolestivé vyprazdňování, přítomnost krve ve stolici, pocity pálení, svědění a podobně vás varují, že něco není v pořádku. Pokud se podobné projevy opakují často, konzultujte je s lékařem, abyste se ujistili, zda skutečně jde o hemeroidy. 

Jak se s nimi popasovat

HemoClin

HemoClin

Dnes není problém odstranit hemeroidy chirurgickou cestou. Pokud se toho však obáváte – a věřte, že nejste sami – hledejte pomoc v lékárnách. Prodávají se nejrůznější přípravky, včetně mastí, čípků, sprejů, hygienických ubrousků.


Podstatná je však okamžitá úleva, a tu slibuje sprej HemoClin. Doporučuje se ho aplikovat dvakrát denně po dobu dvou týdnů. Je čirý, neznečistí tedy ani oděv. Místo aplikace ihned zklidní a ochladí a díky látce 2QR, která působí jako bakteriální blokátor, likviduje pouze škodlivé bakterie - přirozená mikroflóra citlivých partií zůstane zachovaná. Současně podporuje regeneraci tkáně díky výtažkům z aloe.

Můžete ho používat i vy

Sprej HemoClin je běžně k dostání, a vyzkoušet ho můžou také budoucí maminky a ženy, které kojí. V těchto případech se však raději doporučuje ještě předchozí konzultace s lékařem. Právě forma spreje zajistí, že je účinná látka hermeticky uzavřena a nedochází k její kontaminaci. Jistě oceníte jednoduchou a hygienickou aplikaci. Sprej nanesete bez kontaktu ruky s postiženým místem. Navíc malé a diskrétní balení můžete mít stále s sebou.

 

Sprej HemoClin seženete ve všech lékárnách, případně vám ho objednají. Do České republiky ho dováží EuroMD.

 

Komerční prezentace
Foto: iStock, HemoClin
4. 11. 2014
 

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

VÁNOCE PRO CHLAPA

Ahojky :) Měla bych dotaz… Zajímalo by mě, co svým chlapům ...

VÝBAVA NA SNOWBOARD

Dobrý večer, přemýšlím nad koupí výbavy na snowboard, ...

ŠITÍ

Ahoj všem, chtěla bych se naučit šít na šicím stroji. Jak ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz