Volný čas

Novoluní v Beranu 2024: proběhne zatmění Slunce

Sbírání kytiček

Novoluní 8. dubna vám přináší možnost restartu. Zároveň proběhne zatmění Slunce. Vedle toho je také Merkur v Beranu ve zpětném chodu. To vás nutí dokončit všechny resty.

Při novoluní Berana se můžou znovuobjevit různé příležitosti, které jste dříve propásli. Dostanete druhou šanci. Zatmění vás nabádá, abyste opustili zvyky, které vám už neslouží. Aktivuje vaši motivaci a budete mít dostatek energie pustit se do nových věcí. Odhalíte svoje skryté pochybnosti, které vám brání v růstu. Nezalekněte se jich. Přijměte je.

Už od dubna 2023 nastávají zatmění na ose Berana a Vah. Energické znamení Berana ovládané Marsem vstupuje do každé situace s nažhavenými kopyty. Libuje si v hrdinských výkonech, zkouškách síly a přijímání výzev. Miluje soutěžení. Podobně zatmění Berana v nás probouzí naši nejstatečnější variantu. Zároveň zesiluje touhu Berana po adrenalinu. Dejte si pozor, abyste se za svými cíli nehonili až příliš. Beran může také uvolnit váš hněv.

Pokud cítíte, že se přepínáte, a že vám dochází energie, přelaďte se na vibraci Vah ovládaných Venuší. Odpočiňte si a zamyslete se, jak se mají vaši nejbližší. Nenechte svůj strach, aby vás ovládal.

8. dubna se zároveň léčitel Chirón dostává do stavu, který se nazývá cazimi, což se dá velmi volně přeložit jako stav štěstí. To vám pomůže uvědomit si situace, kdy jste potlačili své potřeby. Naučte se zasmát se svým chybám. Odpusťte si, když se vám něco nepovede. Věnujte se činnostem, které vám pomohou odbourat stres. Vyrazte do přírody. Věnujte se svým domácím mazlíčkům. Odpočívejte. Prožijte naplno své pocity. Pobrečte si, když se vám chce nebo si zatančete.

Co dělat, pokud se cítíte nejistě

Nejednejte pod vlivem strachu. Může vám trvat klidně půl roku, než se vám povedou věci, které si teď naplánujete. Pokud jste se chovali tak, jak se od vás očekávalo, je načase přemýšlet o tom, co vy skutečně chcete.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: chaninicholas.com, astrostyle.com, astrotalk.com
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků