Soutěže

Popelka na ledě

Pro velký zájem a na přání diváků se představení muzikálu na ledě POPELKA letos vrací do šesti měst České republiky.

Od října do prosince navštíví postupně Zlín, České Budějovice, Pardubice, Brno, Prahu a Ostravu. Pod vedením autora scénáře a režiséra Jindřicha Šimka vznikla show, která bere dech nejen dětem. O tom svědčí i fakt, že v rámci turné 2011 shlédlo toto jedinečné představení jen v Čechách a na Moravě bezmála 200.000 diváků.

Vydejte se na toto ojedinělé ztvárnění světoznámé pohádky – představení, které se odehrává současně na jevišti i ledové ploše s celou rodinou. Čekají vás dobové kostýmy, krásná hudba, fascinující hra světel, filmová projekce a kouzelnické efekty, což z této show dělá světový unikát.

Ústřední postavy Popelky a Prince ztvárňují výteční krasobruslaři Jelena Jovanovic a Konstantin Gavrin, nazpívali a namluvili je Lucie Bílá a Ondřej Ruml. V herecko-pěveckých rolích se představí například Jiří Korn, Josef Vojtek, Dana Morávková, Leona Machálková, Martin Dejdar, Dalibor a Adéla Gondíkovi, Hanka Křížková a mnoho dalších hvězd. Na ledě se dále objeví 40 členný bruslařský sbor, v čele se sólisty předních světových krasobruslařských show.

Termíny představení naleznete zde. Informace o předprodeji.

Tři z vás můžete vyhrát CD Popelka na ledě.

Odpověď na soutěžní otázku najdete v informacích o předprodeji.

Soutěž probíhá od 23. do 30. října 2012.

Foto: archiv firmy
23. 10. 2012

Výherci:

krafna
hedva
jani


Diskuze: příspěvků