Ryby ocení dárky od srdce!

Lidé, kteří patří podle zvěrokruhu do znamení Ryb, jsou citliví, vnímaví a mnohdy by se obrazně řečeno rozdali pro druhé. Oplaťte jim jejich náklonnost a myslete na ně vhodným dárkem. V těchto dnech slaví své narozeniny.

Titulka pro: Ryby ocení dárky od srdce!
Zobrazit fotografii v galerii

O Rybách se traduje, že jsou klidné a přizpůsobivé povahy, duchovně založené. Dávají přednost souladu a disponují mimořádnou intuicí. Prostě vidí to, co ostatní přehlížejí. Navíc jsou díky své citlivosti předurčené k doslova charitativní činnosti - pomáhají ostatním, mnohdy i na svůj úkor. A přestože mají vlastní názor, ve společnosti jiných lidí se příliš neprosazují; raději pozorují a poslouchají druhé.


Pro druhé vše

Lidé zrození v tomto vodním znamení se pohybují na vlnách emocí a citů jako ryby ve vodě. Když je jejich okolí spokojené a v klidu, také Ryby budou šťastné, ovšem jakmile se začne projevovat špatná nálada, hádky a nenávist, Ryby tato nepohoda vyvede z míry. A to i přesto, že se stále snaží lidem pomoci. Ne nadarmo se říká, že skutečnou povahu lidí zrozených v tomto znamení poznáte, až když se něco děje – těší je starat se o ostatní, pečovat o ně, pomáhat jim. Na škodu Rybám samotným se však stává, že staví pohodu a štěstí druhých nad to své.


Životní kotrmelce

Symbol tohoto vodního znamení znázorňuje dvě ryby proti sobě, jakoby chtěl naznačit, že lidé-Ryby mají plavat proti proudu. Tento příměr si můžeme vyložit v mnoha souvislostech, například že „rybí“ lidé složitěji hledají rovnováhu mezi svými přáními a skutečností. A přestože bývají opatrní, jejich víra v dobro ostatních je převeliká – až se může stát, že některým nečestným jedincům „sednou na lep“. Co byste o nich ještě měli vědět? Přestože se snaží pochopit pocity a přání druhých, samy sebe stále hledají.


Zadáno pro pány

Muži-Ryby můžou v ostatních vyvolávat dojem, že stojí stranou a do všeho je musí jejich drahé polovičky tlačit. Mají citlivou duši, to však neznamená, že nemůžou dosáhnout úspěchu; jen je třeba uplatňovat povahové rysy ve vhodných oborech. Kladou důraz na morální hodnoty, slušnost, taktnost, v soukromí si cení klidu a harmonie. Dávají přednost duchovním naukám, umění, literatuře…


A když se zamilují? Ke své vyvolené se Ryba chová romanticky a snesla by jí modré z nebe, na druhou stranu však může i žárlit a v momentě, kdy by měla být pevný jako skála, se stane zranitelnou.


Udělejte jim radost!

Svícen z achátu
Svícen z achátu

Muži-Ryby určitě ocení dárek od srdce, což vám připomínáme hlavně proto, že právě v tyto dny slaví narozeniny (až do 20. března). Myslete na ně a vyberte jim opravdové překvapení; sami by si o ně asi neřekli. Kupte jim například přívěsek znamení zvěrokruhu, avšak dokažte, že si jich ceníte stejně jako oni vás a pořiďte jim znamení z kombinace žlutého a bílého zlata. Že už doma jeden má? Pak zvažte, zda mu nepořídit náramkové pánské hodinky, které podtrhnout jeho osobnost. Na výběr je celá řada stylů a značek v nejrůznějších cenových relacích, určitě nějaké vhodné objevíte. A až si doma uvaříte slavnostní večeři, atmosféru podtrhne intimní osvětlení. Kdo ví, třeba se právě vaší Rybě zalíbí náš tip - svícen z achátu.


Komerční prezentace
Foto: www.hodinky-klenoty.cz
5. 3. 2013

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Kolik utrácí za Vánoce ženy a kolik muži?

Kolik utrácí za Vánoce ženy a kolik muži?

Era přichází se zajímavým průzkumem, který jasně mapuje, jak utrácí za Vánoční dárky ženy a...

Titulka pro: Jaký je ideál krásy?

Jaký je ideál krásy?

Kypré tvary, tělo kost a kůže, smyslné rty, úzké rty, velké nebo malé oči, dlouhé...

Titulka pro: Jak na muže

Jak na muže

Mnoho žen je zklamáno tím, že muži nenaplňují jejich očekávání. A muži jsou zase frustrovaní,...

Titulka pro: I muži chtějí mít krásné vlasy

I muži chtějí mít krásné vlasy

Značka Kérastase Paris představuje novou řadu profesionálních vlasových péčí KÉRASTASE HOMME CAPITAL FORCE, která byla...

Titulka pro: Víme, které znamení horoskopu nejvíce utrácí!

Víme, které znamení horoskopu nejvíce utrácí!

Patříte do velké skupiny lidí, která dnes běžně sahá do peněženky pro kreditní platební kartu?...

Show Jana Krause – Ilona Csáková, Richard Vojtík a Tomáš Břínek

Show Jana Krause – Ilona Csáková, Richard Vojtík a Tomáš Břínek

Zpěvačka Ilona Csáková, terapeut Richard Vojík a designér Tomáš Břínek se představí v Show Jana...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

VÁNOCE

Holky, co plánujete na vánoce pro své chlapy? :) Docela bych ...

ŠICÍ STROJ JAKO DÁREK

Zdravím maminky, moje máma by si přála nový šicí stroj, ...

ŠICÍ STROJ

Poraďte jakou značku šicího stroje je nejlepší ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz