Soutěže

Sbírejte kytičky a vyhrajte nové dvoufázové tělové mléko proti celulitidě Cellu Break

Sbírání kytiček

Celulitida je odjakživa velkým nepřítelem mnoha žen. Chcete bez obav odhodit zimní svršky a přivítat jaro?

Zimní pochmurné počasí se s námi za chvíli rozloučí a ven nás začnou lákat sluneční paprsky. Nepodceňte přípravu na teplé dny, kdy začneme odkládat oblečení, které zakryje leckteré nedostatky, a začněte svou pokožku zkrášlovat již dnes!

 

Cellu Break od Avonu

Cellu Break od Avonu

Vyzkoušejte nové Dvoufázové mléko proti celulitidě Cellu Break. Pomůže vám zbavit se nepříjemných projevů celulitidy. Avon představuje pomocníka, který dává celulitidě vale.


Nové Dvoufázové tělové mléko proti celulitidě Cellu Break z řady Solutions od Avonu redukuje celulitidu co do hloubky, tak intenzity již za 2 týdny a za 4 týdny je výrazně snížená její viditelnost. Cellu Break zároveň stimuluje buněčný metabolismus tak, že již během šesti dnů se zvyšuje spalování tuků. Tělové mléko pomáhá předcházet i vzniku nové celulitidy, takže si brzy zvyknete na krásná pevná stehna a zadeček.


Cellu Break kombinuje přírodní složky, které jsou v boji proti pomerančové kůži velmi účinné. Jedná se o kávová zrna, která mají zeštíhlující a hydratační účinky, cesmínu paraguayskou, jež zlepšuje mikrocirkulaci a urychluje spalování tuků, a další důležitou složkou jsou plody hlohu, které zlepšují stav pokožky a mají antioxidační účinky.


Jedna z vás, která do konce března nasbírá nejvíce kytiček, vyhraje nové Dvoufázové tělové mléko proti celulitidě Cellu Break. Pokud nasbírá více čtenářek nejvíce kytiček, jednu vybereme. Stačí sbírat kytičky u článků a novinek na mezizenami.cz. Každá kytička se dá prokliknout jeden týden od zveřejnění. Kytička je viditelná pouze po přihlášení.

Foto: Avon
1. 3. 2013

Výherce:

janaf…………79 kytiček

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků